آیا تزریق چربی از بین می رود ؟

ماندگاری تزریق چربی چقدر است

آیا تزریق چربی از بین می رود

تزریق چربی یکی از بروزترین روش های زیبایی صورت است که امروزه مورد توجه افراد بسیاری قرار دارد این روش زیبایی در کلینیک های زیبایی به صورت بسیار ایمن انجام می شود که کلینیک زیبایی مهرزاد نیز یکی از کلینیک ها است.

آیا تزریق چربی از بین می رود ؟ مدت زمان ماندگاری چربی تزریق شده چقدر است ؟ چه چیزهایی سبب از بین رفتن چربی تزریق شده می شود ؟ همه این مطالب سوال هایی هستند که ممکن است در ذهن همه افراد پیش بیاید.

اما در این مقاله قصد داریم به این سوال پاسخ دهیم که آیا تزریق چربی از بین می رود ؟یا تاثیر آن دائمی است؟

در روش تزریق چربی از چربی های بدن خود فرد برداشت می شود و برای نواحی از بدن و صورت که لازم است انتقال داده می شود.
چربی برداشت شده در ابتدا با روش های مخصوص از نواحی از بدن مانند شکم و پهلو و یا بالای ران برداشت شده و سپس توسط دستگاه های خاصی و طی فرایند ویژه ای خالص سازی می شوند. سپس با استفاده از سرنگ های مخصوص و توسط فردی با مهارت و توانایی بالا به نقاط مورد نظر تزریق می گردد.

 

ماندگاری تزریق چربی چقدر است

از روش تزریق چربی برای از بین بردن چین و چروک ایجاد شده در نواحی مختلف بدن و همچنین جهت برجسته سازی نواحی از بدن که دچار کاهش حجم چربی شده اند استفاده می گردد. افرادی که دچار افتادگی و سیاهی دور چشم شده اند همچنین دارای چین و چروک فراوان در صورت و گونه و صورت لاغر هستند از جمله افراد داوطلب برای انتقال چربی به صورت می باشند.

تزریق چربی علاوه بر از جوانسازی پوست و برجسته سازی بدن سبب می شود چربی اضافه نواحی مانند شکم و پهلو برداشت شود و این خود به خوش فرمی بدن کمک می نماید.

انتقال چربی به نقاط مختلف بدن اگر به صورت اصولی انجام شود و همچنین توسط فردی متخصص انجام شود نتیجه ای کاملا طبیعی خواهد داشت و و خواص خود را حفظه و به راحتی از بین نمی رود.

برای کمک به ماندگاری چربی تزریق شده تمامی مراحل برداشت و انتقال چربی اهمیت فراوانی دارند. محل برداشت چربی و چگونگی برداشت چربی بسیار مهم می باشند.
همچنین چگونگی آماده سازی چربی و جدا کردن گلبولها و سایر اجزای آن جهت ماندگاری بالای تزریق بسیار تاثیرگذار می باشد.

اگر در زمان آماده سازی چربی مورد تزریق مقداری از سلول های بنیادی نیز به آن اضافه گردد میزان ماندگاری تزریق چربی بالاتر بوده و دیرتر ازبین می رود.

برای اینکه تزریق چربی از بین نروند و نتایج حاصل از آن دائمی باشد فاکتور ها و عوامل زیادی تاثیرگذار می باشند.

جهت دوام و ماندگاری چربی فاکتور های زیر مهم هستند :

  • مهارت و تخصص جراح :یکی از مهم ترین فاکتور ها می باشد که تاثیر زیادی در از بین نرفتن تزریق چربی دارد.
    محل برداشت چربی نیز از دیگر عوامل مهم می باشد.
  • نحوه و روش برداشت چربی در ماندگاری و جلوگیری از از بین رفتن چربی تزریق شده نیز مهم می باشد.
  • تعداد جلسات مورد نیاز نیز می تواند در از بین نرفتن تزریق چربی تاثیرگذار باشد.
  • محل انتقال چربی نیز بسیار مهم بوده و می تواند در ماندگاری تزریق چربی اهمیت داشته باشد. مثلا انتقال چربی به صورت بیشتر ماندگاری خواهد داشت زیرا تحرک در آن کمتر می باشد.

تزریق چربی از جمله روش های نوین و مطمئن می باشد که میزان ماندگاری بالاتری نسبت به سایر روش ها داشته و در صورتی که به صورت اصولی و توسط فردی با مهارت و تخصص بالا در کلینیک زیبایی مهرزاد انجام شود می تواند ماندگاری بالایی داشته باشد.

عوامل و فاکتور های زیادی نیز بر میزان ماندگاری تزریق چربی تاثیر دارند. البته وضعیت جسمانی فرد نیز در از بین رفتن و یا نرفتن تزریق چربی می تواند تاثیر گذار باشد.

به اشتراک بگذارید
مطالب اخیر

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

02172834