آیا سابسیژن برگشت دارد

آیا سابسیژن دائمی است

آیا سابسیژن برگشت دارد

سابسیژن درمانی است که برای زیبایی صورت و رفع اسکار و جای جوش استفاده می شود. افرادی که سابسیژن انجام می دهند با این سوال مواجه اند که آیا سابسیژن برگشت دارد یا درمانی دائمی است. در ادامه این مقاله با می توانید پاسخ سوال آیا سابسیژن برگشت دارد را دریافت کنید.

آیا سابسیژن برگشت دارد؟

افرادی که در پوست صورت خود دچار فرو رفتگی ها و جای جوش و اسکار فراوان می باشند از روش های بسیاری برای از بین بردن این عارضه ها استفاده می کنند تا بتوانند از شر آنها رهایی یابند.
روش های زیادی برای درمان این اسکارها و فرو رفتگی ها وجود دارد که تاثیر هر کدام از این روش ها متفاوت می باشد اما آیا می توان به هر روشی اعتماد کرد؟

جهت پاسخ به این سوال فرد یا باید خود آگاهی و اطلاع کافی از این روش ها و میزان تاثیرات آنها داشته باشد و یا باید مطالعه فراوان درباره این موضوع کند و یا از تجربیات اطرافیان و یا افراد دیگر استفاده نماید. در این مقاله قصد داریم روشی مطمئن و ایمن به نام سابسیژن را به شما معرفی کرده و در مورد بازگشت پذیر بودن یا نبودن آن اطلاعاتی را در اختیارتان قرار دهیم .با ماهمراه شوید.

سابسیژن روشی مدرن و پیشرفته و ایمن برای نابودی جای جوش و اسکار ها و فرو رفتگی های ناشی از عوامل مختلف روی پوست صورت است. همچنین سابسیژن روش درمانی برای از بین بردن ضایعات ایجاد شده ناشی از بیماری آبله مرغان بر روی پوست و یا چین چروک و سلولیت های موجود در پوست می باشد. تعداد جلسات سابسیژن معمولا بر اساس نظر پزشک متخصص انجام می شود. و هزینه سابسیژن نیز بر اساس تعداد جلسات محاسبه می شود.

در برخی از افراد ممکن است جای جوش یا فرو رفتگی ها روی پوست بسیار عمیق و بزرگ باشند در این صورت ممکن است سابسیژن به تنهایی جوابگو نباشد و نیاز باشد از روش های دیگری از جمله میکرونیلدینگ و بوتاکس استفاده شود.

 آیا سابسیژن دائمی است

 

نحوه انجام سابسیژن بدین گونه می باشد که در ابتدا پزشک با استفاده از مواد بی حسی موضع مورد نظر را بی حس می کند سپس با استفاده از سوزن مخصوص و با حرکات رفت و برگشت چسبندگی بین بافتی و پوستی را از بین می برد تا معایب پوستی از بین برود و پوست صاف گردد.
پزشک سوزن را داخل بافت زیر پوست کرده و چندین بار داخل و خارج می کند.

در خصوص برگشت پذیر بودن و یا عدم برگشت پذیری روش سابسیژن و اینکه آیا سابسیژن برگشت دارد؟ باید اعلام کرد که نتایج حاصل از روش سابسیزن دائمی می باشد.
در افراد مختلف به دلیل تفاوت در نوع پوست شان ماندگاری و تعداد جلسات مورد نیاز متفاوت خواهد بود.

البته برخی از پزشکان چنین اعتقاد دارند که برای درمان دائمی این جای جوش ها سابسیژن به تنهایی موثر نیست و باید با روش تزریق چربی ترکیب شود تا نتیجه موفقی آمیز بوجود آید و ماندگاری آن دائمی گردد.

 

در گزارش دیگری در مورد سابسیژن چنین اعلام می گردد که این روش برای از بین بردن اسکار های آتروفیک کاربرد دارد و برای سایر اسکار ها ترکیب این روش با روش تزریق چربی یا ژل موثر تر می باشد.

سابسیژن جهت درمان اسکارهای فروفته وعمیق موثر می باشد و سبب ایجاد ظاهری صاف و ترمیم این اسکار ها می گردد .در صورتی که اسکار دوباره متصل نشود و پوست را به سمت پایین نکشند اثر سابسیژن دائمی خواهد بود. به خاطر وجود همین مشکل است که پس از انجام سابسیژن ژل تزریق می شود یا روش میکروندیلینگ استفاده می شود تا در اتصال مجدد اسکار اختلال ایجاد شود.

پس از سابسیژن بسته به میزان فرو رفتگی و مکان از هر ژلی می توان استفاده نمود. تزریق ژل یا چربی پس از سابسیژن سبب می شود اطمینان حاصل شود که از اتصال مجدد اسکارها جلوگیری به عمل می اید و سطح صاف و مسطح می گردد و اسکار ها و جای جوش ها نابود می گردند.

به اشتراک بگذارید
مطالب اخیر

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

02172834