آیا کاشت مو خوب و دائمی است؟

آیا کاشت مو خوب است

آیا کاشت مو خوب و دائمی است

افرادی که دچار ریزش مو شده و به تراکم پایین مو یا طاسی سر دچار شده اند، به دنبال روشی مطمئن برای جایگزینی موهای خود می گردند. در حال حاضر در کلینیک زیبایی مهرزاد کاشت مو روشی خوب و دائمی برای جبران موهای از دست رفته می باشد.

زمانی که سخن از کاشت مو به میان می آید شاید عده ای فکر کنند که نتایج این روش موقتی بوده و ممکن است پس از مدتی موهای کاشته شده دچار ریزش شوند. کاشت مو اگر به صورت اصولی و توسط جراح ماهر و متخصص انجام شود نتایج دائمی داشته و مدتی پس از کاشت موهای فرد پرپشت و خوش حالت خواهد شد.

در صورتی که کاشت مو در کلینیکی معتبر و مجهز و زیر نظر متخصص انجام شود دوام و نتیجه عمل کاشت مو نیز طولانی می شود. ناگفته نماند علاوه بر این مواردی در موفقیت نیز دخیل هستند که باید توجه ویژه ای به آن داشت.

در کلینیک زیبایی مهرزاد نحوه عمل کاشت مو بدین ترتیب است که در ابتدا تعدادی از فولیکول ‌های مو را یا به صورت جداگانه از بانک مو فرد ( به روش استخراج واحد فولیکولی (FUE) و یا به صورت یک نوار پوست از پوست پشت سر که موهای سالمی دارد ( روش پیوند واحد فولیکولی (FUT) برداشت می‌کنند.
سپس فولیکول های مو به صورت تک تک در ناحیه ای از پوست سر که دچار کم پشتی مو یا طاسی مو است، پیوند زده می شود. چند ماه طول می کشد که پوست سر بهبود یابد و مو ها در ناحیه خالی تراکم پیدا کنند.

کاشت مو خوب

این فولیکول های منتقل شده معمولا در برابر ریزش مقاوم می باشند پس مس توان گفت پیوند کاشت مو دائمی است و مو های جدید در طول زندگی فرد باقی می ماند.

البته افرادی هستند که ناحیه ای از پوست سرشان دارای موهای بسیار اندکی است و یا دچار طاسی شده اند استفاده از یک روش کاشت شاید برای این افراد مناسب نباشد. در این افراد پس از کاشت اولیه به روش fut باید از روش fit یا همان fue نیز استفاده نمود و موهای کاشته شده را ترمیم کرد. با استفاده از این روش می توان وسعت بیشتری از ناحیه سر را پوشش داد و مقاومت موهای کاشته شده را بیشتر نمود.
ذکر این نکته حائز اهمیت است که موهای کاشته شده در برابر هرمون ریزش مو ( دی هیدرو تستسترون ) حساس نمی باشند و بنابرین به راحتی نمی ریزند.

میزان موفقیت کاشت به چه چیزی بستگی دارد ؟

زمانی که کاشت مو انجام می شود در رسیدن به موفقیت بالا، عواملی دخیل هستند که باید مورد توجه ویژه قرار بگیرند این عوامل عبارتند از :

  • ناحیه ای از سر که دچار کم پتی مو یا طاسی شده اند.
  • تعداد گرافت های مورد نیاز برای پیوند
  • میزان تراکم مو کاشته شده در سر
  • میزان ضخامت موی فرد در ناحیه اهدا کننده ( بانک موی فرد )
  • مهارت و تجربه جراح و دستیارانش در فرایند کاشت مو
  • کلینیکی که عمل کاشت مو در آنجا انجام می شود و تجهیزات کلینیک
  • نحوه مراقبت های پس از کاشت مو
  • انتخاب روش کاشت برای دائمی بودن

اگر قصد کاشت مو دارید حتما به جراحی باسابقه و با مهارت بالا که اطمینان کامل دارید مراجعه نمایید و انتخاب روش کاشت مو را به وی بسپارید. مطمئنا جراح بهتر از شما می تواند بهترین و موثرترین روش را انتخاب نماید تا کاشت موی شما دائمی و خوب باشد.

روش های کاشت مو FUT و FIT جزو رایج ترین روش های کاشت مو می باشند که نتایج موفقیت آمیز به همراه دارند. شاید در طول استفاده از این روش تنها چند مورد شکایت می توان دید.

میزان موفقیت کاشت
بهتر است با مشورت پزشک مناسب ترین روش را انتخاب نمایید. در هر دو این روش ها فولیکول های مو به صورت تک تک و با همان حالت طبیعی کاشته می شوند، و همانند موهای طبیعی رشد خواهند نمود.

دیگر روشی که می توان به وسیله آن کاشت مو دائمی و طبیعی داشت استفاده از روش کاشت Micro FIT می باشد این روش جدید با تاثیراتی طبیعی، در بسیاری از مناطق جایگزین روش های قدیمی شده است.

اهمیت کلینیک کاشت مو برای نتیجه موثر کاشت

کلینیک های کاشت مو در موفقیت آمیز بودن و داشتن نتیجه موثر کاشت نقش مهمی را ایفا می کنند. برای این منظور باید به سراغ کلینیک زیبایی معتبر مانند کلینیک زیبایی مهرزاد بروید.
مسلما نتایج عمل کاشت مو در یک کلینیک زیبایی معتبر با مراکز بدون مجوز و غیر معتبر بسیار متفاوت خواهد بود. کلینیک زیبایی که دارای شیوه عملی استاندارد ،مشاوره و تجهیزات به روز دنیا می باشد ،نتایجی موفق تر خواهد داشت.

اهمیت کلینیک کاشت مو برای نتیجه موثر کاشت

برای رسیدن به نتیجه موثر کاشت باید عمل کاشت مو در کلینیکی انجام شود که دارای کادر مشاوره مجرب می باشد و خدمات مشاوره ای را به صورت کامل به بیماران ارائه می دهند. همچنین کلینیک باید کادری مجرب و متخصص داشته باشد. اهمیت وجود کادری مجرب و ماهر در موفقیت آمیز بودن نتیجه کاشت برکسی پوشیده نیست.

همچنین کلینیک باید مجوز رسمی این کار را داشته باشد و تمام اصول و قوانین را رعایت نماید. توصیه می کنیم در انتخاب کلینیک خوب برای انجام عمل کاشت مو تنها کیفیت خدمات کلینیک و کادر درمانی و مشاوره ای را در نظر بگیرید.

بهترین نتیجه کاشت مو چگونه حاصل می شود ؟

برای افرادی که دچار ریزش مو شده و عمل کاشت مو انجام می دهند، رسیدن به بهترین نتیجه کاشت مو بسیار اهمیت دارد. برای رسیدن به بهترین نتیجه کاشت مو عوامل موثر را باید در نظر گرفت. مهم ترین عاملی که در نتیجه کاشت مو تاثیر دارد شرایط فرد متقاضی می باشد. این شرایط باید قبل از کاشت مو بررسی شود شرایطی مانند وسعت ریزش مو ،نداشتن سابقه بیماری خاص ،سن ،جنس و . . .
جهت رسیدن به بهترین نتیجه کاشت مو ،روش انتخابی کاشت مو نیز موثر می باشد.در حالت کلی بهترین نتیجه زمانی حاصل می شود که عمل پیوند مو موفقیت آمیز بوده و بعد از پایان ریزش مو وجود نداشته باشد و فرد از نتیجه عمل رضایت خاطر داشته باشد.

به اشتراک بگذارید
مطالب اخیر

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

02172834