اصلاح بعد از کاشت ابرو به چه شکل انجام می شود

اصلاح بعد از کاشت ابرو

اصلاح بعد از کاشت ابرو به چه شکل انجام می شود

افرادی که کاشت ابرو انجام می دهند با این سوال موجه اند که اصلاح ابرو بعد کاشت ابرو به چه شکل است و چه مدت بعد از کاشت ابرو می توان اصلاح ابرو انجام داد. ابرو ها از اجزای اصلی صورت می باشند که پرپشتی و خوش فرمی آنها تاثیر زیادی می تواند در زیبایی فرد داشه باشد. ممکن است افراد به دلایل مختلف از جمله بیماری های خاص مانند تیروئید، عوامل ارثی، افزایش سن، اصلاح بیش از حد ابرو ها و غیره ابرو های یا فرم کلی آنها را از دست بدهند. این افراد می توانند با استفاده از کاشت ابرو زیبایی خود را برگردانده و اعتماد بنفس خود را افزایش دهند.

استفاده از این روش در بین خانم ها بسیار بیشتر رایج شده است و بسیاری از آنها برای اصلاح کی فرم ابرو های خود از این روش استقبال می کنند. اما دغدغه اصلی که پس از کاشت ابرو می تواند به وجود آید در مورد اصلاح بعد از کاشت ابرو است که به چه شکل می تواند انجام شود.در این مطلب در مورد روش های اصلاح بعد از کاشت ابرو صحبت خواهیم کرد.

در حال حاضر یکی از متداول ترین روش ها برای داشتن ابروهایی زیبا و پرپشت استفاده از روش کاشت ابرو در کلینیک زیبایب مهرزاد می باشد. تصاویر زیر نمونه هایی از کاشت ابرو کلینیک مهرزاد است برای مشاهده نمونه کار های بیشتر می توانید به بخش کاشت ابرو مراجعه کنید.

روش های اصلاح ابرو بعد از کاشت

کاشت ابرو به معنی انتقال موهای هم جنس از پشت گوش یا پشت سر به محل خالی در ابرو ها می باشد. پس از پیوند فولیکول های مو در ابروها و برای رسیدن به نتیجه دلخواه فرد باید مراقبت های لازم را انجام دهد. از طرف دیگر موهای پیوند زده شده نسبت به موهای خود ابرو رشد بیشتری خواهند داشت و در نتیجه پراکندگی و نامنظمی در ابرو دیده خواهد شد. برای جبران این مشکل پس از کاشت موهای ابرو باید اصلاح شود. اصلاح ابرو پس از کاشت بسیار حساس بوده و باید تحت نظر پزشک معالج انجام شود زیرا در صورت استفاده نادرست امکان آسیب به فولیکول های پیوند زده شده وجود دارد. روش های مختلف اصلاح ابرو عبارتند از :

نکته مهم این است که اصلاح ابرو بعد کاشت ۱ سال بعد از کاشت انجام می شود ولی کوتاه کردن ابرو ۲ الی ۳ هفته بعد از کاشت ابرو انجام می شود.

استفاده از موچین برای اصلاح ابرو های کاشت شده

اصلاح موهای کاشت شده ابرو با استفاده از موچین چندان توصیه نمی شود زیرا این نوع اصلاح ابرو ریسک بالایی دارد و ممکن است فولیکول های کاشته شده در ابرو دچار آسیب شوند و دیگر رشد نداشته باشند. اگر می خواهید با استفاده از این روش موهای ابرو خود را اصلاح نمایید از آینه های معمولی استفاده نمایید و با دقت فراوان کار خود را انجام دهید.

استفاده از موچین برای اصلاح ابرو های کاشت شده

استفاده از بند ابرو برای اصلاح موهای کاشت شده

اصلاح با استفاده از بند ابرو نیز مانند موچین برای ابروهای کاشت شده چندان توصیه نمی شود زیرا استفاده از آن ریسک بالایی دارد و ممکن است به ابرو های فرد آسیب واردگردد. استفاده از بند برای اصلاح موهای ریز که اطراف ابرو رشد می کنند، مفید است. در صورت تمایل به اصلاح ابرو کاشت شده با استفاده از بندحتما به سراغ آرایشگر ماهر رفته و خودتان این کار را انجام ندهید.

استفاده از وکس برای اصلاح موهای کاشت شده

اصلاح ابرو کاشت شده با استفاده از ووکس نیز روشی درست نمی باشد و بهتر است انجام نشود. ووکس نیز مانند بند ابرو تنها برای از بین بردن موهای ریز اطراف ابرو استفاده می شود و در اصلاح ابرو کاشت شده چندان کارایی نخواهد داشت.استفاده از ووکس از این جهت توصیه نمی شود که ممکن است هنگام استفاده ماده به تار های مو کاشت شده نیز آغشه شود ودر زمان برداشتن آنها نیز کنده شوندو فرایند کاشت ابرو با شکست مواجه گردد.

استفاده از قیچی برای اصلاح و تنظیم موهای کاشت شده

بهترین و مطمئن ترین روش برای اصلاح موهای کاشت شده ابرو استفاده از قیچی ابرو می باشد.
با توجه به این که موهای پیوند زده شده از سر فرد برداشت می شود و رشد موهای سر نسبت به موهای ابرو بیشتر است، اصلاح و آراسته کردن این موها هر دو هفته یکبار باید انجام شود تا زیبایی ابرو ها به هم نخورد. توجه به این نکته ضروری است که نباید بیش از اندازه ابرو های خود را کوتاه نمایید.

دو تاسه هفته پس از کاشت ابرو موها بلند تر شده و ممکن است آراستگی و زیبایی ابرو را تحت تاثیر قرار دهد. در این زمان بهتر است با استفاده از قیچی ابرو موهای ابرو را اصلاح نمایید. اولین اصلاح ابرو توسط اپراتورهای کلینیک زیبایی انجام می شود و تمام نکات مهم و مراقبت های لازم بعد از آن را به شما ارائه خواند داد.

استفاده از قیچی برای اصلاح و تنظیم موهای کاشت شده

پس از اصلاح ابرو کاشت شده چه نکات مهمی را باید رعایت نمود؟

  • ممکن است به علت التهاب محل ابرو ها دچار خارش شوند اما باید تحمل کنید و به هبیچ وجه نخارانید.
  • توصیه می شود اصلا دست خود را به محل موهای کاشت شده نزنید و از مالیدن آنها خودداری کنید.
  • تا مدتی از قرار گیری در معرض نور مستقیم خورشید پرهیز کنید.
  • با مشورت پزشک تا مدتی استفاده از داروهای رقیق کننده خون را کنار بگذارید.
  • تا بهبودی کامل زخم ها و مدت زمان اعلام شده توسط پزشک نباید از حمام داغ، استخر، سونا و جکوزی استفاده نمایید.
  • برای تسریع در بهبودی و موفقیت در کاشت ابرو مشروبات الکلی و دخانیات را تا مدتی کنار بگذارید.
  • اصلاح موهای زائد زیر و کنار ابرو را در فواصل زمانی طولانی انجام دهید.
به اشتراک بگذارید
مطالب اخیر

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

02172834