آشنایی با انواع روش های کاشت مو

انواع روش های کاشت مو چیست

آشنایی با انواع روش های کاشت مو

احتمالاً درباره روش‌های مختلف کاشت مو شنیده‌اید که هر روز روش‌های جدیدی در دنیا مطرح می‌شود. البته که هرکدام از انواع روش های کاشت مو داری ویژگی‌ها و مزیت‌هایی هستند. زمانی که یک فرد می‌خواهد یک روش را به عنوان روش درمانی انتخاب کند ابتدا بررسی‌های مورد نیاز را انجام داده و از فواید و معایب آن آشنا می‌شود. با استفاده از هریک روش‌های کاشت مو می‌توان ریزش مو و طاسی را برطرف کرد. در ادامه به تمامی روش‌های کاشت مو اشاره می‌کنیم تا اگر قصد انجام کاشت مو را دارید ابتدا با انواع روش های کاشت مو مختلف آشنا شوید. پس در ادامه با ما باشید تا اطلاعات مفیدی را دریافت کنید.

معرفی انواع روش‌های کاشت مو

کاشت مو به روش fut

روش کاشت مو fut جز روش‌های قدیمی و اولیه است که با بیهوشی برای بیمار صورت می‌گرفته است. در این روش فرد مراجعه کننده را بیهوش کرده و از قسمت پشت سر به عنوان بانک مو استفاده می‌شده است. سپس آن را به قسمت جلویی سر که از ریزش زیادی برخوردار بوده پیوند می‌زدند. این روش دارای معایب زیادی بود. به همین دلیل تصمیم گرفتند که روش‌های دیگری را ابداع کنند. روش‌هایی که در ادامه درباره آنها صحبت می‌کنیم به نسبت از معایب و عوارض کمتری برخوردار خواهند بود.

کاشت مو به روش fut

کاشت مو به روش fit

کاشت مو به روش fit جز روش‌هایی است که بعد از روش fut به وجود آمد. در واقع هدف از ابداع این روش کمتر کردن معایب و عوارض کاشت مو بوده است. البته این روش دارای عوارضی است و دارای دوره نقاهت طولانی، خون ریزی، درد بعد از عمل است. در این روش از ناحیه پشت سر به عنوان بانک مو استفاده شده و در نهایت به قسمت دارای ریزش پیوند زده می‌شده است.

کاشت مو به روش BHT

این روش بعد از روش FIT به منظور داشتن عوارض کمتر شناخته شد. در واقع در این تکنیک از قسمت‌های دیگر بدن به عنوان بانک مو استفاده می‌شد و سپس به ناحیه‌ای که دارای ریزش بود تزریق صورت می‌گرفت. پس از مدتی دریافتند که این روش هم همانند دیگر روش‌ها از معایب زیادی برخوردار است. به همین دلیل از آن برای درمان ریزش مو برای بیمار استفاده چندانی نکردند.

کاشت مو به روش BHT

کاشت مو به روش SUT

کاشت مو به روش SUT بعد از تحقیقات زیادی صورت گرفت که می‌توان گفت جز بهترین روش‌ها مشخص شود. در این روش نسبت به روش‌های دیگر عوارض بسیار کمتر و هم چنین نتیجه نهایی بسیار مطلوب‌تر بود. نتایج عالی و عمل بدون دردسر در این تکنیک ثابت کرد که می‌تواند جز بهترین روش‌های درمانی ریزش مو و طاسی معرفی شود.

کاشت مو به روش SUT از مزیت‌های زیادی مانند عدم خونریزی، دوره نقاهت کوتاه، غیر تهاجمی و … برخوردار است. از طرفی انجام عمل در روش SUT تنها با دستگاه‌های به‌روز در دنیا صورت می‌گیرد.

 

کاشت مو به روش MICRO FIT

کاشت مو به روش MICTO FIT یا MFIT همانند روش FIT است و تنها تفاوت جزئی دارد. در این روش فولیکول‌ها به صورت واحدی برداشت می‌شوند. تفاوت مهمی که در این روش با دیگر روش‌ها وجود دارد آن است که در روش MFIT از دستگاه‌ها و ابزارهای دقیق برای انجام عمل کاشت مو استفاده می‌شود. در واقع این روش همان روش FIT است که تنها کمی در آن تغییر و تحول داشته است تا معایب و عوارض آن کاهش پیدا کند.

 کاشت مو به روش FUE

 کاشت مو به روش FUE

چرا کلینیک مهرزاد بهترین انتخاب است؟

کلینیک مهرزاد جز کلینیک‌های مطرح تهران است که همه افراد از آن خاطره خوبی دارند. خوشبختانه کلینیک مهرزاد دارای شعب زیاد در منطقه‌های مختلف است. از این رو افرادی می‌توانند با توجه به سکونت خود شعبه مورد نظر را انتخاب کنند.

یکی دیگر از پارامترهایی که کلینیک مهرزاد را در بین افراد برجسته کرده به دلیل نوع خدمات ارائه دهنده است. در واقع این کلینیک سعی می‌کند بهترین و به‌روزترین خدمات را به مراجعین خود ارائه دهد.

مورد دیگری که بسیار دارای اهمیت است مرتبط با تخصص پزشک است. خوشبختانه کلینیک مهرزاد تنها پزشکان متخصص و مجرب را برای فعالیت و همکاری انتخاب می‌کند. زیرا ارائه خدمات عالی از جمله اهداف این کلینیک است. به این صورت می‌توان نتایج مطلوب و دلخواه را برای مراجعه‌کننده‌ها ایجاد کرد.

دارا بودن از دستگاه‌های به‌‌روز و هم چنین بهترین خدمات موجود مراجعه کنندگان را مشتاق می‌کند تا عمل‌های زیبایی خود را در این کلینیک انجام دهند.

امیدواریم از مطالب خوانده شده اطلاعات مفیدی را دریافت کرده باشید. فراموش نکنید که برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره می‌توانید با اعضای تیم و کلینیک مهرزاد در تماس باشید. در ضمن نظرات و پرسش و انتقادات خود را در انتهای این مقاله با ما به اشتراک بگذارید تا در اولین فرصت به آنها پاسخ دهیم. در نهایت سپاس گذاریم که تا این قسمت از مقاله با ما بوده‌اید.

به اشتراک بگذارید
مطالب اخیر

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

02172834