انواع برندهای بوتاکس

بهترین برند بوتاکس

انواع برندهای بوتاکس

افرادی که می خواهند تزریق بوتاکس انجام دهند معمولا با سوالات مختلفی مواجه اند. یکی از این سوالات انتخاب برند بوتاکس است. برند بوتاکس معمولا به دو دسته ایرانی و خارجی تقسیم می شوند . انواع بوتاکس ایرانی در کشور تولید می شود که از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است. در ادامه این مقاله با انواع برند بوتاکس بیشتر آشنا می شویم.

انواع بوتاکس ایرانی

ماده بوتاکس دارای برند های مختلف می باشد که تقریبا همگی تحت تائید سازمان غذا و داروی آمریکا قرار گرفته اند.

برند بوتاکس مسپورت

خوشبختانه محققان کشورمان نیز در این زمینه فعالیت های موفقی داشته اند و موفق به تولید نوعی بوتاکس شده اند. بوتاکس برند مسپورت به صورت متوسط تا شدید توانایی صاف نمودن خطوط چهره را دارد. مدت ماندگاری برند ایرانی ۴ تا ۶ ماه است و آثار آن ۳ تا ۱۰ روز پس از تزریق ظاهر می گردد .

برند بوتاکس مسپورت

برند بوتاکس دیستون

بوتاکس دیستون در سال ۱۳۹۶ با هدف تحقیق و توسعه فعالیت خود را به طور رسمی آغاز کرد و بعد از دو سال فعالیت توانست گواهینامه gmp را از وزارت بهداشت و درمان دریافت کند. این شرکت در این مدت به صورت شبانه روزی با متخصصین بیوتکنولوژی که دارد تلاش کردن تا آزمون‌های کنترل کیفی سازمان غذا و دارویی کشور را پشت سر بگذارد و با پشتکار خوبی که داشتند توانستند از نمونه‌های اروپایی و آسیایی پیشی بگیرند.

برند بوتاکس دیستون

از طرفی بعد تحریم‌ها و کمبود بسیاری از داروها نیاز بود تا شرکتی در ایران به عنوان تولید بوتاکس افتتاح شود و خوشبختانه این اتفاق هم افتاد و توانست تولیدات موفقی را به بازار عرضه کند. تابه‌حال بوتاکس دیستون توانسته نظر بسیاری از مصرف کنندگان را به طرف خود جذب کند و رضایت کافی را به دست آورد. لازم است بدانید که این بوتاکس تولید شرکت ایمن واکسن است که در حال حاضر ویالهای ۳۰۰ و ۵۰۰ واحدی را تولید می‌کنند. این شرکت ادعا می‌کند که طبق استاندارهای جهانی EP و USP گام برمی دارد و بوتاکس‌های خود را تولید می‌کند.

انواع بوتاکس خارجی

برند بوتاکس دیسپورت

از برند های محبوب و مشهور بوتاکس در کشور ما ایران و جهان،برند دیسپورت می باشد. این محصول ساخت کشور انگلستان است و میزان ماندگاری این برند متغییر می باشد اما حداکثر ماندگاری ان حدود ۴ ماه است.

برند بوتاکس دیسپورت

برند بوتاکس زئومین

بوتاکس برند زئومین ساخت کشور المان می باشد . زئومین به صورت موقت توانایی صاف کردن خطوط بین دو ابرو را دارد. مدت زمان ماندگاری این نوع بوتاکس نیز در حدود ۳ تا ۴ ماه است.

برند بوتاکس زئومین

برند بوتاکس آزالور

این برند از بوتاکس به صورت موضعی تزریق می گردد و بیشتر در ماهیچه باقی می ماند .این نوع بوتاکس عوارض جانبی اندکی داشته و ماندگاری متوسط ۴ ماه را دارد.

پس از تزریق بوتاکس بیمار معمولا نشانه هایی را در خود می بیند که باید در مورد طبیعی یا غیر طبیعی بودن ایجاد آنها اطلاعاتی کسب نماید. در زمان بروز این نشانه ها باید مراقبت های لازم را انجام داد.

از جمله:

تحرک عضلات بعد از تزریق بوتاکس باید شروع شوند.

از لمس محل تزریق تا چند ساعت خودداری کرده و روز اول استراحت نمایید و هرگز سر خود را به جلو خم نکنید.

از انجام ورزش تا دو روز خودداری کرده و از فعالیت هایی که سبب تعریق می شود بپرهیزید.

روزانه از کرم ضد آفتاب استفاده کنید.

تورم و کبودی ایجاد شده طبیعی بوده و از بین خواهد رفت.

همانطور که در بالا نیز اشاره شد تزریق بوتاکس ماندگاری متفاوتی در افراد مختلف خواهد داشت. در اکثر برند ها مدت ماندگاری تزریق بوتاکس در حدود ۳ تا ۴ ماه می باشد.

به اشتراک بگذارید
مطالب اخیر

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

02172834