بوتاکس صورت بعد از چند روز اثر می کند ؟

اثر بوتاکس بعد از چند روز

بوتاکس صورت بعد از چند روز اثر می کند ؟

از آسان ترین روش های از بین بردن چین و چروک صورت استفاده از روش تزریق بوتاکس می باشد. مدت زمان تاثیر بوتاکس و میزان ماندگاری آن در هر فردی ممکن است متفاوت باشد اما در حالت کلی مدت زمان تاثیر آن بین ۲ تا ۷ روز زمان می برد. به علاوه ماندگاری بوتاکس کوتاه مدت است و از این رو باید هر شش ماه یکبار تجدید گردد تا اثر آن در پوست صورت از بین نرود.

امروزه بسیاری از افراد از این روش درمانی با مراجعه به کلینیک زیبایی مهرزاد استفاده می کنند.  اما اغلب آنها اطلاعاتی در مورد ساز کار این روش و مدت زمان ماندگاری آن ندارند.که ما در این مقاله در مورد مدت زمان تاثیر بوتاکس صورت صحبت خواهیم کرد.

مدت زمان تاثیر بوتاکس برندهای ایرانی و خارجی

مدت زمان تاثیر بوتاکس از دغدغه های اصلی بیماران می باشد که معمولا از پزشک خود جویا می شوند. تاثیر بوتاکس بلافاصله پس از تزریق ظاهر نمی شود و فرد باید مدت زمانی را برای مشاهده تاثیر تزریق بوتاکس منتظر بماند. برای اطلاعات بیشتر در خصوص ماندگاری بوتاکس می توانید مقاله روش های افزایش ماندگاری بوتاکس مطالعه کنید.

تعیین مدت زمان تاثیر بوتاکس به برند بوتاکس مورد استفاده ،شدت چین و چروک صورت فرد ،قدرت عضلات فرد و نوع پوست صورت وی بستگی دارد .

نحوه تزریق بوتاکس نیز می تواند تاثیرگذار باشد. اگر از بوتاکس برای صاف تر شدن پوست صورت خود استفاده می کنید لازم است دوره درمانی خود را تکمیل کرده وچند دوره که لازم باشد طی کنید.

 

مدت زمان تاثیر بوتاکس برندهای ایرانی و خارجی

یک روز بعد از تزریق بوتاکس

یک روز بعد از تزریق بوتاکس معمولا اغلب افراد هیچ گونه علائمی را مشاهده نمی کنند و برای مشاهده تاثیر بوتاکس نیاز به مدت زمان بیشتری است. معمولا کمی کبودی ظاهر می شود که با استفاده از کرم آرنیکا قابل رفع است.

یک هفته بعد از تزریق بوتاکس

بعد از یک هفته در اکثر موارد نتیجه تزریق بوتاکس قابل مشاهده می باشد .محل تزریق نرم تر شده و شاداب تر می شود. در صورتی که اولین تزریق بوتاکس را تجربه می کنید و بوتاکس اولی هستید بهتر است گزارش تمام احوالات خود را به پزشک خود بدهید. همچنین می توانید مقاله توصیه های مهم برای بوتاکس اولی ها مطالعه کنید.

یک ماه بعد از تزریق بوتاکس

پس از یک ماه اثرات شگفت انگیز تزریق بوتاکس به صورت کامل قابل مشاهده خواهد بود .پس از یکی دو ماه ممکن است این تاثیرات کم رنگ تر شود و نیاز به تزریق مجدد احساس گردد.

در واقع مدت زمان تاثیر بوتاکس به برند های مورد استفاده نیز بستگی دارد. معمولا بوتاکس هایی با برند ایرانی تاثیرات خود را از یک هفته بعد ظاهر می کند و قابل مشاهده می شود اما بوتاکس هایی که با برند خارجی انجام می شوند نتایج از روز بعد از تزریق کم کم قابل مشاهده می شود.

بوتاکس با برند خارجی مدت زمان ماندگاری بالاتری و مدت زمان تاثیر اندک خواهد داشت. مزیت های استفاده از این نوع بوتاکس در مقابل هزینه و معایبی که دارد بیشتر بوده و بهتر می باشد.

 

 

به اشتراک بگذارید
مطالب اخیر

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

02172834