بالا کشیدن گوشه چشم با بوتاکس چشم گربه ای

بوتاکس چشم گربه ای

بوتاکس چشم گربه ای

لیفت چشم گربه ای یا همان بالا کشیدن گوشه چشم با بوتاکس چشم گربه ای یکی از راهکارهای زیبایی چشم ها است که مورد توجه قرار گرفته است. تزریق بوتاکس معمولا برای رفع چین و چروک صورت استفاده می شود ولی در بعضی از موارد نیز برای بالا کشیدن گوشه چشم هم می توانید از بوتاکس چشم گربه ای استفاده کرد.

یکی از مهم ترین رکن زیبایی چهره، بزرگ و کشیده بودن چشم ها می باشند. زیبایی و کشیدگی چشم ها جذابیت چهره را چندین برابر می کند. اما متاسفانه برخی افراد از این موهبت الهی بی بهره می باشند و چشم های ریز و افتاده ای دارند. این اتفاق می تواند به صورت مادرزادی در فرد باشد یا به دلیل عوامل مختلف در فرد ایجاد شود.

همان طور که می دانیم افتادگی چشم ها چهره فرد را همیشه خسته و پژمرده نشان می دهد. از این رو این افراد همواره به دنبال روشی مناسب برای کشیده تر کردن چشمان خود می گردند.

در بسیاری از کلینیک های زیبایی جراحی چشم گربه ای از مرسوم ترین روش ها است اما به دلیل خطرات و عوارض و هزینه بالایی که دارد همه افراد نمی توانند انجام دهند. در کلینیک زیبایی مهرزاد یکی از بهترین روش ها که ما در این مقاله به آن خواهیم پرداخت بوتاکس چشم گربه ای است که این روش می تواند به شما کمک کند تا بدون عمل جراحی و با کمترین آسیب چشمانی درشت و کشیده و زیبا داشته باشید.

بوتاکس چشم گربه ای چیست ؟

همانطور که می دانید تزریق بوتاکس یکی از بهترین روش ها جهت جوانسازی و کشیدگی اجزای مختلف صورت است. در تزریق بوتاکس خبری از زخم و خونریزی و بخیه نیست و تنها با استفاده از یک سوزن مخصوص ماده بوتاکس به قسمت مورد نظر تزریق می گردد. با تزریق بوتاکس می توان از انقباض عضلات دورچشم جلوگیری نمود و به این ترتیب چشمانی کشیده و نافذ داشت.

بالا کشیدن گوشه چشم با بوتاکس چشم گربه ای

چشم های گربه یکی از زیباترین چشم ها در جهان است به همین دلیل اکثر افرادی که به دنبال زیبایی چشم هایشان هستند از بوتاکس چشم گربه ای استفاده می کنند . البته باید توجه نمود که نتایج حاصل از این روش موقتی بوده و پس از مدتی اثر بوتاکس از بین می رود و باید تجدید گردد.

با انجام بوتاکس چشم گربه ای می توان از موارد زیر جلوگیری نمود :

 • رفع افتادگی گوشه چشم ها
 • رفع افتادگی دم ابروها
 • رفع چین و چروک اطراف چشم
 • برطرف کردن افتادگی پلک
 • جذابیت چهره و افزایش اعتماد بنفس

بوتاکس چشم گربه ای چگونه انجام می شود ؟

افرادی که چشم های افتاده و خسته ای دارند می توانند با استفاده از تزریق بوتاکس چشم گربه ای و بدون جراحی چشم هایی زیبا و گیرا داشته باشند. برای این منظور فرد باید در ابتدا به پزشک متخصص و ماهر مراجعه نماید. پزشک در ابتدا جلسه ای مشاوره ای برگزار می کند و تمام زوایای تزریق بوتاکس به چشم را برای شما شرح می دهد. سپس سلامتی فرد تحت بررسی قرار گرفته و تست ماده بوتاکس بر روی وی انجام می شود . این تست برای جلوگیری از حساسیت های احتمالی است.

بوتاکس چشم گربه ای چگونه انجام می شود ؟

پس از اطمینان از عدم ایجاد حساسیت در فرد اطراف چشم فرد ضذعفونی شده و تحت ماده بی حسی قرار می گیرد تا فرد درد تزریق را حس نکند. در آخر ماده بوتاکس در دوزهای معین اطراف چشم تزریق می گردد. این تزریق بر طبق قاعده مشخصی است تا چشم های فرد کشیده باشد.

 • توصیه می شود حتما به پزشک متخصص در این زمینه مراجعه نمایید و هرگز سراغ افراد کم تجربه نروید زیرا امکان آسیب وجود دارد.
 • پس از تزریق ممکن است فرد احساس سوزش در ناحیه تزریق را داشته باشد که برای جلوگیری از آن باید از کمپرس سرد استفاده نمود.
 • سوزش ،درد و تورم و کبودی در محل تزریق ممکن است رخ دهد که به مرور از بین می رود
 • در اثر تزریق غیر استاندارد فرد ممکن است دچار افتادگی پلک ،لوچی چشم ،عفونت ،سرگیجه و . . .  شود.
 • تزریق بوتاکس در یک جلسه انجام می شود و مدت زمان جلسه می تواند از ۳۰ تا ۶۰ دقیق طول بکشد.
 • توصیه می شود تا ۴ ساعت پس از انجام بوتاکس چشم گربه ای از دراز کشیدن بپرهیزید.
 • به هیچ وجه ناحیه تحت تزریق را فشار ندهید و از کمپرس سرد پس از تزریق استفاده کنید.
 • تا یک هفته فرد نباید هیچ فعالیت شدید بدنی داشته باشد تا آسیبی وارد نگردد.البته در انجام فعالیت های روزمره هیچ گونه منعی وجود ندارد

ماندگاری بوتاکس چشم گربه ای چقدر است ؟

ماندگاری بوتاکس چشم گربه ای نیز مانند سایر تزریق های بوتاکس دائمی نبوده و پس از مدتی از بین می رود و نیاز به تجدید مجدد پیدا می کند. مدت ماندگاری این تزریق بین ۳ تا ۶ ماه است و پس از گذشت این مدت زمان نیاز است فرد دوباره تزریق را انجام دهد تا زیبایی و کشیدگی چشم ها حفظ گردد.

پس از تزریق بوتاکس دوهفته زمان مورد نیاز است تا نتایج  قطعی ظاهر شود و ورم و کبودی دور چشم از بین برودپس فرد باید صبور باشد. این روش کاملا ایمن می باشد اما اگر پس از تزریق درد زیادی داشته باشید می توانید با نظر پزشک از مسکن های تجویزی استفاده کنید.

 

 

به اشتراک بگذارید
مطالب اخیر

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

02172834