تجربه و نظرات کاشت مو

تجربیات کاشت مو

تجربه و نظرات کاشت مو

خیلی از افراد تمایل به کاشت مو دارند و قبل از کاشت مو سوالاتی را مطرح می کنند و تمایل دارند با تجربیات افراد در کاشت مو آشنا شوند. این بخش از محتوای کلینیک مهرزاد برای شما تهیه شده است تا با تجربه کاشت مو آشنا شوید و اگر تجربه ای در زمینه کاشت مو دارید در بخش دیدگاه ها تجربیات کاشت مو خود را با ما در میان بگذارید.

فردی که تصمیم به کاشت مو می گیرد باید به این نکته توجه کند که این عمل زیبایی بسیار حساس و کلیدی می باشد و باید در مرکز معتبر و زیر نظر جراحی ماهر انجام شود تا مشکلی گریبان گیر فرد نشود و سبب از بین رفتن روحیه وی نگردد.

مشکل ریزش مو بخصوص برای افراد جوان بسیار ناراحت کننده بوده و می تواند سبب تخریب روحیه این افراد گردد. در ادامه تجربه شخصی پسر جوانی که بسیار زود موهای سرش شروع به ریزش کرده است را می خوانیم:

به گفته این فرد موهای سرش از سن ۲۴ سالگی شروع به ریزش کرده است اوایل ریزش موها کم بوده و زیاد به حساب نمی آمده است اما با گذشت چند سال جاهای خالی در سر وی بیشتر نمایان شده و این مشکل بیش از پیش وی را آزار می داده است. در سن ۲۸ سالگی به دلیل استرس و اضطرابی که به دلایل شخصی در وی به وجود آمده مشکل ریزش موها چند برابر شده و فرد به استفاده از محلول ماینوکسیدیل روی آورده است.

این فرد اظهار می کند که زمان بسیار زیادی در جلوی آینه سپری می کردم تا قسم های خالی سرم را با موهای مجود پوشش دهم اما باز رضایتبخش نبود.

و این وضعیت به هیچ وجه برایم قابل تحمل نبود تا اینکه از طریق یکی از دوستان با مرکز کاشت مو مجهزی آشنا شدم و تصمیم به کاشت مو گرفتم.

با ورود به سایت کلینیک و مشاهده تصاویر قبل و بعد بیماران احساس کردم آنچه تصاویر نشان می داد بسیار رضایت بخش و خوب است. همچنین تمام نظرات کاربران را مشاهده کردم که اکثرا راضی بودند.

به کلینیک زیبایی مراجعه کردم وضعیت بهداشتی بسیار خوبی داشته و نحوه برخورد پرسنل نیز رضایت بخش بود. تنها دغدغه برای کاشت مو از نظر هزینه بود که باید بودجه این کار را به صورتی تامین می کردم.

تجربیات کاشت مو

مجال صبر دیگر نبود چون مناطق زیادی از پوست سرم خالی شده بود و منی که به ظاهر و قیافه خود خیلی اهمیت می دادم دچار ریزش مو  شده و زیبایی چهره ام تحت تاثیر قرار گرفته بود.

در اولین مراجعه و پس از اعلام درخواست من برای رزرو وقت ،از سرم عکس گرفته شد و در زمان نزدیکی جلسه مشاوره ای برایم تعیین کردند.

در روز جلسه مشاوره ای تمام نکات مربوط به کاشت را برایم شرح داده شد و در مورد اقدامات انجام شده در عمل کامل توضیح دادند.

همچنین در مورد نحوه ماساژ ناحیه برداشت مو برایم شرح دادند. همچنین در این جلسه فرم های مربوط به سلامت در اختیارم قرار داده شد و اسکن از ناحیه سر انجام شد.

سپس خود دکتر جراح در مورد پروسه کاشت مو برایم توضیحات کافی را اعلام کرد. در مورد کاشت مو سوالاتی در ذهنم بود که دکتر با بیان زیبای خود تمام سوالاتم را پاسخ داد. در آخر پزشک برایم نسخه آزمایش خون و سایر آزمایش های لازم را و نمونه گیری را نوشت تا انجام دهم و وقت اولین جلسه  کاشت مو را ۸ روز بعد در نظر گرفت.

پس از طی مدت تعیین شده و با جواب مثبت آزمایش های انجام شده روز موعود فرا رسید.

صبح زود به مرکز کاشت مو رفتم اتاق انجام کاشت بسیار تمیز و در حد پنج ستاره و رفتار پرسنل نیز بسیار خوب و صمیمی بود. این اوامر سبب شد از میزان استرسم کاسته شود.

لباس مخصوص به تن کردم.پزشکان و پرستاران نیز در اتاق حضور یافتند و البته ناگفته نماند که قبل از شروع عمل از تمام زوایای سرم عکس گرفته شد تا در پایان کار مقایسه شود.

پزشک برای کاشت مو از روش کاشت مو fit برای من استفاده کرد در ابتدا ناحیه برداشت با ماده بی حسی موضعی بی حس شد تا دردی احساس نکنم سپس نوار باریکی از گرافت های مو از پشت سرم که بانک مو تعیین شده بود برداشت شد و به میز کار پرسنل جهت جداسازی فولیکول های مو انتقال داده شد .تمام مراحل فوق با ظرافت خاصی و با کمترین میزان درد و خونریزی انجام شد.

در مرحله بعد موهای جلوی سرم تراشیده شد و طراحی خط مو توسط پزشک انجام شد.

بلافاصله پس از استخراج و جداسازی کاشت فولیکول های مو در محل خالی سر انجام شد. پس از گذشت دو سال از کاشت مو از نتیجه بسیار راضی هستم و به تمام افرادی که مشکل من را دارند استفاده از این روش را پیشنهاد می دهم.

فرد دیگری از تجربیات دوستش در مورد کاشت مو این طور نظر می دهد که :

دوستم به دلیل ریزش مو جلوی موهایش تقریبا طاس شده بود اما با استفاده از پیوند مو این مشکل را درمان قطعی کرد ونتیجه بسیار عالی گرفت. من قبل از کاشت اصلا موافق نبودم اما الان که نتیجه را می بینم شگفت زده شده ام.

تا دو ماه استفاده سیگار و مشروب برایش ممنوع بود اما درد زیادی را تحمل کرد. تا ۶ ماه اول همه فکر میکردند روش انجام شده جواب نداده اما پس از این مدت رشد موها افزایش یافته و الان موهای پرپشتی دارد.

فرد دیگری نظر خود در مورد عمل کاشت مو را این چنین بیان می کند :

من حدود یکسال قبل عمل کاشت مو انجام دادم در این جا میخام تجربیات خودم را در مورد کاشت مو با شما مطرح کنم.

در مورد کاشت مو سه عامل مهم مهارت پزشک برای کاشت،موفقیت کاشت مو ،روش انجام بسیار تاثیرگذار است.

بعد از کاشت حتما نکات مراقبتی زیر را رعایت نمایید :

  • به مدت حداقل دو ماه از مصرف مشروبات الکلی و سیگار پرهیز نمایید.
  • به مدت ۱۰ روز تنها از اسپری آب برای شستشوی سر خود استفاده نمایید
  • مصرف روزانه قرص فین استرایت
  • روزانه از قرص های تقویتی مو استفاده نمایید.
  • به هیچ عنوان زخم های روی سر خود را دستکاری نکنید.
  • پس از گذشت ۷ ماه می توانید نتیجه نهایی کاشت موی سر خود را مشاهده نمایید.

در زمان انتخاب پزشک باید توجه نمایید که تحت تاثیر پزشکانی با دستمزد بالا قرار نگیرید وبا توجه به نمونه کار های قبلی ،پزشک خود را انتخاب نمایید.

تجربه کاشت مو

 

به اشتراک بگذارید
مطالب اخیر

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

02172834