نظرات و تجربه کسانی که تزریق چربی انجام داده اند

چه کسانی که تزریق چربی داشته اند؟

نظرات و تجربه کسانی که تزریق چربی انجام داده اند

افرادی که می خواهند تزریق چربی انجام دهند قبل از اقدام به عمل از افراد زیادی پرسش و پاسخ می کنند تا تجربه لازم را در خصوص تزریق چربی کسب کنند.

اگر می خواهید نمونه کار موفق تزریق چربی را مشاهده کنید روی لینک تزریق چربی کلیک کنید.

در این مقاله با تجربه کسانی که تزریق چربی داشته اند آشنا  می شویم شما هم  می توانید در قسمت نظرات تجربه تزریق چربی خود را با ما در میان بگذارید.

حجم دهی به صورت و سایر اندام های بدن امروزه از روش های است که بسیار مورد توجه است و افراد زیادی به دنبال این روش هستند. این روش غیرتهاجمی به رفع چین و چروک صورت و فرم دهی سایر اعضا کمک می کند و می توان که از تزریق چربی برای حجم دهی ساختار صورت و افزایش حجم گونه و برجسته سازی آن استفاده کرد. در این بخش ما تجربیات کسانی که تزریق چربی انجام داده اند را برای اطلاع شما از نحوه تزریق و یا انگیزه تزریق چربی افراد مختلف بررسی کنیم.

تصاویر کسانی که تزریق چربی داشته اند

اگر می خواهید اطلاعات کافی را در خصوص قیمت تزریق چربی به دست آورید به صفحه قیمت تزریق چربی مراجعه کنید

برای اطلاع از هزینه تزریق چربی می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

نمونه کار های افرادی که تزریق چربی داشته اند:

تجربه تزریق چربی به لب

با توجه به این که فرم و اندازه لب های من نسبت به اجزای صورتم باریک و نامتقارن بود تصمیم گرفتم بعد از کلی تحقیق و بررسی کلینیک زیبایی مهرزاد رو برای انجام تزریق چربی لب انتخاب کنم.

البته دکتر کلینیک مهرزاد به من پیشنهاد دادند که از تزریق ژل برای لب هام استفاده کنم چراکه تزریق چربی لب هزینه بالاتر و ماندگاری کمتری دارد. و برای زاویه سازی صورت از تزریق چربی استفاده کردم و ۹۰ درصد راضی ام.

تجربه تزریق چربی برای حجیم سازی سینه

سینه نقش زیادی رو توی فرم بدن داره من اندام خوبی داشتم اما سایز سینه هام خیلی کوچیک بود بهترین تصمیم این بود که یا جراحی کنم و یا هم از روش های غیر جراحی استفاده کنم از اونجایی که از جراحی می ترسیدم روش تزریق چربی به سینه رو برای حجیم کردن سینه انتخاب کردم که جای ساکشن شده از باسن و شکم بود.

اوایل درد نسبتا زیادی داشتم اما با گذشت زمان وقتی فرم و اندازه سینه هام همونی شد که میخواستم از این کار خیلی خوشحال شدم و پیشنهاد می کنم حتما این تزریق اگه لازم دارید انجام بدید مهم ترین کار برای نتیجه بهتر این که این کار زیر نظر پزشک متخصص و توی یه کلینیک مطمئن انجام بدید.

تجربه تزریق چربی به باسن

من تزریق به باسن رو برای رفع گودی های بغ باسن و حجم دادن به باسن انجام دادم خیلی نتیجه خوبی گرفتم به کل اندامم خیلی رو به راه شده و می تونم هر لباسی که دوست دارم رو بپوشم چون خیلی لاغر بودن هیکلم کاملا نامتقارن بود که با تزریق چربی تونستم به نتیجه ایده الم برسم.

از اونجایی که ۳ سال از تزریق چربی به باسنم می گذره اما هیچ تغییری نکرده خیلی جالب این که توی این ۳ سال تغییر وزنم داشتم اما تغییری توی چربی تزریقی تو باسنم ندیدم و ۹۹ درصد از نتیجه تزریق راضیم.

تجربه تزریق چربی به کل صورت

توی خرداد ۹۸ تصمیم گرفتم که توی صورتم برای برجسته کردن گونه و رفع سیاهی چشمم تزریق انجام بدم و از دکتر خواستم که خیلی محسوس و ظریف این کا رو انجام بده بعد از رفع ورم کمی که داشت نتیجه تزریق همون طور که می خواستم شد و می تونم بگم بهترین کاری بود که انجام نه تنها باعث بالا رفتن اعتماد به نفس آدم می شه بلکه صورت خیلی جذاب و جوون تر هم می شه توی تصمیتون شک نکنید و همین الان برید و توی کلینیک مهرزاد این تزریق رو انجام بدید.

اگر می خواهید بیش از ۱۰۰ نمونه کار کلینیک مهرزاد را مشاهده کنید با بخش تزریق چربی صورت و گونه مراجعه کنید.

تجربه تزریق چربی به کل صورت

تجربه تزریق چربی به دست

دستام حسابی چروکیده شده بود و حس خوبی نداشتم اما یه دوست خوب برام تزریق چربی رو پیشنهاد کرد که کاملا راضیم با این که یه بار تزریق انجام دادم و الان ۱ سال از تزریق می گذرم کاملا حس خوبی دارم و دستام جوون تر شده.

تجربه تزریق چربی به گونه و برای رفع خط خنده

متاسفانه بعد از یه دوره سخت رژیمی که داشتم پوستم خیلی خشک و بی روح شده بود که تزریق چربی رو برا رفع حالت خشکی و ملایم کردن پوست صورت انجام دادم و از اونجایی که دوست نداشتم صورتمم چاق بشه از دکتر خواستم یه تزریق ملایم انجام بده که با گذشت ۶ ماه از نتیجه تزریق کاملا راضیم نه تنها چربی ها کم نشدن بلکه صورتم خیلی جوون و تر و شاداب تر از قبل شده و فعلا هم قصد روتوش و رو ندارم چون هر کسی که منو می بینه از تغییراتی که توی صورتم انجام دادم کاملا راضی هستن و خیلی تعریف می کنن و ادرس کلینیکی که تزریق به گونه انجام دادم رو ازم می خوان این یعنی یه انتخاب عالی بعد کلی تحقیق.

تجربه تزریق چربی به صورت (گونه و زیر چشم)

تزریق چربی زیر چشم بهترین روش برای رفع سیاهی دور چشم و پوشاندن خط خنده و اخم منم که صورتم داغون شده بود رفته رفته که سنم بالا می رفت احساس می کردم پوستم صورتم شل شده و زیر چشام از گودی کبود شده بود تزریق چربی رو توی بهترین کلینیک انجام دادم که واقعا بعد از این که ورم صورتم رفت از نتیجه راضی شدم.

نکته مهمی که باید توی تزریق چربی به صورت (گونه و زیر چشم) باید بهش اهمیت داد این که قبل از این که این کار رو انجام بدید خیلی تحقیق کنید و درک خوبی از خواستتون داشته باشید و در رابطه به انتظارتون از تزریق با دکتر صحبت کنید تا یک درک متقابلی بوجود بیاد تا بعد تزریق هیچ مشکلی پیش نیاد.

تجربه تزریق چربی صورت

من ۲۵ سالمه و صورتم بسیار لاغر و استخونی بود دنبال راهی بودم که بدون جراحی بتونم صورتم رو حجیم تر کنم و گونه های برجسته تری داشته باشم با توجه به روش های غیر جراحی که امروزه وجود داره من تزریق چربی به صورت رو برلای برجسته کردن گونه هام و پر شدن گودی زیر چشام انتخاب کردم چون از پروتز و فیلر های دیگه ترس داشتم تزریق چربی بهترین و مناسب ترین انتخاب بود برام که با وجود گذشت چند ماه از تزریق از نتیجه کاملا رضایت دارم.

بهترین کار برای نتیجه گیری بهتر از تزریق چربی به صورت مشاوره قبل از تزریق با خود پزشک متخصص که من این کار رو انجام دادم و الان کاملا راضیم از انتخاب کلینیک مهرزاد.

تجربه تزریق چربی برای جوانسازی

احساس می کردم که یه جورایی صورتم داره کم سو و بی حال می شه وزنمم خوب بود اما صورتم اون لطافت و شادابی رو نداشت واسه جوانسازی صورتم تصمیم گرفتم تا توی قسمت های از صورتم تغییراتی رو انجام بدم. لب ،زیرچشم،گونه،پیشونی جاهایی بود که پزشک متخصص زیبایی برای تزریق چربی انتخاب کرد و جای ساکشن چربی هم رای تزریق زیر شکم و پهلوهام بود.

 

الان با گذشت ۱۲ ماه از تزریق قسمت های از صورتم که خالی بود کاملا پر شده فرم لبامم خیلی عالی شده. می تونم بگم که میزان رضایتم ۱۰۰ درصده و تغییرات صورتم دقیقا همونیه که میخواستم، فقط امیدوارم که خیلی آب نشه و همین بمونه. اوایل کمی ورم داشت که همه می گفتن طبیعی و از اونجایی که من ادم صبوری بودم صبر کردم و نتیجه عالی از تزریق چربی برای جوانسازی گرفتم.

 

به اشتراک بگذارید
مطالب اخیر

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

02172834