روش های تخلیه چربی صورت چیست ؟

تخلیه چربی صورت

روش های تخلیه چربی صورت چیست

آیا از اطرافیان کسی را می شناسید که از نتیجه عمل تزریق چربی به صورتش ناراضی باشد و به دنبال روشی برای تخلیه آن بگردد؟ روش های تخلیه چربی صورت چگونه است؟ عده ای نیز به دلیل صورت پر خود می خواهند تخلیه چربی صورت انجام دهند. این افراد باید چه کار کنند.

این سوال ها از جمله سوال های مهم در مبحث تخلیه چربی صورت می باشد. بسیاری از افراد هستند که پس از تزریق چربی به صورت خود از نتیجه کار ناراضی بوده و با پشیمان می شوند. این افراد به دنبال روش هایی برای تخلیه چربی می گردند. همچنین تخلیه چربی صورت روشی نوین و از عمل های زیبایی می باشد که بسیاری از هنرمندان و بازیگران به منظور بهبود در انحنلای صورت، تبدیل صورت به شکل مانکن با برجستگی گونه ها انجام می پذیرد.

در ادامه روش تخلیه چربی صورت یا بوکال را معرفی خواهیم کرد.

روش تخلیه چربی صورت یا بوکال چیست؟

روش تخلیه چربی صورت بوکال یا دهانی که به بوکال فت معروف است روشی مدرن و بسیار پرطرفدار در سطح دنیا می باشد که حتی با رژیم های سخت غذایی و ورزش نیز از بین نخواهد رفت و زیبایی بعد از عمل صورت حفظ می شود.

این مدل از تخلیه چربی صورت بیشتر در افرادی انجام می شود که دارای صورت پر می باشند و با انجام عمل تخلیه چربی  برجستگی گونه ها بیشتر شده و صورت شکل زاویه داری پیدا می کند.

در این روش چربی موجود در صورت از راه دهان و با ایجاد شیارهای کوچک در داخل دهان خارج می شود و صورت شکل استخواهنی پیدا می کند و نواحی مانند گونه ها برجسته تر نمایان می شوند و بر زیبایی فرد افزوده می گردد.

چه کسانی برای انجام عمل تخلیه چربی دهانی مناسب می باشند؟

  • افرادی که دارای صورت چاق و فربه می باشند .
  • افراد دارای صورت مناسب یا لاغر که می خواهند مدلینگ شدهزوایای صورت خود را بهبود ببخشند.
  • افرادی که در بازه سنی بین ۲۰ الی ۶۰ سال قرار دارند.
  • افرادی که از سلامت جسمی و روحی مناسب برخوردار می باشند.
  • افراد دارای تناسب اندام مناسب و خوب
  • افرادی که دخانیات مصرف نمی کنند

روش تخلیه چربی صورت

برای تخلیه چربی صورت فرد در ابتدا پزشک با استفاده از یکی از دو روش بی حسی موضعی یا بی هوشی عمومی بیمار را آماده می کند سپس در داخل دهان بیمار شکاف بسیار ظریفی ایجاد می کند تا چربی های مورد نظر را از داخل این شکاف خارج کند.

پس از خروج چربی ها شکاف مورد نظر بخیه زده می شود. این عمل جراحی در حدود یک ساعت زمان می برد. این روش باید توسط پزشکی متخصص و ماهر انجام شود تا مشکلی برای فرد بیمار پیش نیاید.

مراقبت های بعد از تخلیه چربی صورت

افرادی که تخلیه چربی صورت را انجام می دهند برای جلوگیری از ایجاد مشکلات و موفقیت عمل باید یکسری نکات و دستورات پزشک و همچنین مراقبت های لازم را انجام دهند.

این مراقبت ها عبارتند از :

  •  این افراد باید حداکثر تا ۷ روز بعد از عمل تخلیه چربی صورت ،آنتی بیوتیک های خوراکی تجویزی پزشک را مصرف نمایند.
  • جهت کاهش درد احتمالی باید تا دوروز مسکن های تجویزی پزشک را مصرف نمایند.
  • جهت جلوگیری از عفونت در ناحیه شیارهای ایجاد شده در دهان تا سه روز باید از دهان شویه مخصوص استفاده گردد.

اگر قصد دارید عمل تخلیه چربی صورت را انجام دهید به جراح پلاستیک باتجربه مراجعه نمایید.

هرگز به خاطر هزینه کمتر فریب کلینیک های نامعتبر را نخورید. انتخاب کلینیک مجهز و معتبر  نه تنها باعث نتیجه عالی از جراحی می شود بلکه فرد از عوارض احتمالی بعد از جراحی نیز در امان است کلینیک زیبایی مهرزاد یکی از کلینیک های معتبر در زمینه جراحی های زیبایی و انجام تزریق های زیبایی است

به اشتراک بگذارید
مطالب اخیر

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

02172834