برای تزریق زیر چشم ژل بهتر است یا چربی؟

تزریق ژل فیلر یا چربی برای زیر چشم

برای تزریق زیر چشم ژل بهتر است یا چربی

چین و چروک های زیر چشم معمولا ناراحت کننده است و خیلی از افراد به دنبال این هستند که بهترین روش را برای از بین بردن خطوط زیر چشم خود انتخاب کنند. ژل،فیلر، تزریق چربی زیر چشم و نانوفت از روش های جوانسازی زیر چشم است. در ادامه با تزریق ژل و چربی برای زیر چشم آشنا می شوید و می توانید بهترین روش جوانسازی زیر چشم را انتخاب کنید.

با بالا رفتن سن چربی‌های موجود در پلک بالایی و پایینی کاهش پیدا کرده و به‌مرورزمان باعث پیرتر به نظر رسیدن می‌شود. متخصصان و پژوهشگران تحقیقات زیادی را انجام داده‌اند تا روشی مناسب و منطقی برای برطرف کردن این مشکل پیدا کنند. تزریق چربی و ژل فیلر دو راه پیشنهادی یافته شده است که امروزه رواج زیادی پیدا کرده است. حال افرادی که به این مشکل دچار شده‌اند بین تزریق چربی و فیلر شک و ابهاماتی دارند که در این مقاله به تمامی مباحث مرتبط خواهیم پرداخت.

تزریق ژل فیلر یا چربی برای زیر چشم

تزریق چربی به زیر چشم

تزریق چربی یک انقلاب در عمل‌های زیبایی است که بسیار موردتوجه قرار گرفته است. این نوع عمل زیبایی به دلیل مزیت‌های زیادی که دارد بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. به این دلیل که در تزریق چربی از چربی مورد نیاز از بدن خود شخص گرفته می‌شود درصد موفقیت عمل بیشتر خواهد شد. در واقع مقدار چربی موردنیاز از بخش‌هایی مانند ران، شکم و باسن گرفته شده و به زیر چشم تزریق می‌شود. البته قبل از تزریق به زیر چشم باید عملیاتی بر روی آن انجام شود که اصطلاحا نانوفت می گویند.

از این رو تزریق چربی برای از بین بردن سیاهی و گودی زیر چشم بسیار مناسب است. این روش به دلیل اینکه نمی‌تواند حساسیت‌زا باشد به شدت مورد استقبال افراد قرار گرفته.

 

تزریق ژل به زیر چشم

یکی از راه‌های از بین بردن گودی و سیاهی اطراف چشم تزریق ژل است. این روش سال‌های زیادی است که در جهان رواج یافته است. به این دلیل که نسبت به روش‌های دیگر از خطر کمتری برخوردار است در عمل‌های زیبایی کاربرد زیادی دارد. همان طور که می‌دانید بر اثر ژنتیک، کم آبی و … ممکن است اطراف چشم با سیاهی و گودی روبرو شود. اما این روش‌های نوین می‌توانند درمان مناسبی باشند.

لازم است بدانید که از ژل در موارد دیگر مانند ازبین‌بردن خط لبخند، بزرگ کردن لب، ایجاد گونه و … نیز استفاده می‌شود.

تفاوت‌های تزریق چربی و ژل به زیر چشم

برخی از عمل‌های زیبایی یک انقلاب در جهان محسوب می‌شوند که به دلیل خطرات کم و درصد موفقیت زیاد بسیار پر استقبال بوده‌اند. امروزه بسیاری از افراد که قصد انجام عمل‌هایی زیبایی را دارند ابتدا درباره آنها بررسی می‌کنند تا از میزان موفقیت عمل اطمینان پیدا کنند. افراد زیادی بر اثر افزایش سن و کم آبی و ژنتیکی و دیگر موارد در زیر چشم خود گودی و سیاهی را می‌بینند که با استفاده از کرم‌های آرایشی و بهداشتی قابل از بین رفتن نیست.

خوشبختانه تزریق ژل و چربی راهی مناسب برای درمان سیاهی و گودی در زیر چشم است. این روش می‌تواند چهره فرد را زنده‌تر و جوان‌تر کند. هم چنین اعتماد به نفس از دست رفته را بازگرداند. در ادامه به تفاوت‌های اصلی و مهم تزریق ژل و چربی خواهیم پرداخت.

مهم‌ترین و بزرگ‌ترین تفاوت بین تزریق ژل و چربی در مواد تزریق شده است. در تزریق چربی از چربی بدن خود فرد و در تزریق ژل از مواد شیمیایی ساخته شده در صنعت استفاده می‌شود. مسلماً استفاده از بافت بدنی خود فرد از مزیت‌های بیشتری برخوردار است.

تفاوت دیگری که در این دو نوع تزریق وجود دارد مرتبط با ماندگاری آنها است. طبق تحقیقات انجام شده تزریق چربی از دوام و ماندگاری بیشتری نسبت به تزریق ژل برخوردار است. در تزریق ژل هر از چند مدت باید جلسه‌های ترمیم صورت بگیرد. در صورتی که چربی به این صورت نیست و در مدت‌های طولانی‌تر نیاز به ترمیم خواهد داشت.

استفاده از تزریق چربی به خصوص برای برخی نواحی بسیار پرکاربردتر است زیرا از حالت طبیعی بیشتری برخوردار است. اما در تزریق ژل بیشتر در اموری مانند برجسته‌کردن لب استفاده می‌شود.

تزریق چربی می‌تواند علاوه بر خاصیت‌های دیگری که دارد باعث تولید کلاژن شود. در صورتی که تزریق ژل بیشتر در مواردی همچون برجستگی دخیل است. ناگفته نماند که تزریق چربی در جوان سازی پوست مؤثر است به همین دلیل اکثر افراد برای از بین بردن سیاهی و گودی چشم از تزریق چربی استفاده می‌کنند.

ناگفته نماند افرادی که از چربی کافی در بدن برخوردار نیستند نمی‌توانند از این روش برای انجام عمل‌های زیبایی استفاده کنند. تشخیص این مورد تنها به دست پزشکان متخصص صورت می‌گیرد. موردی که در میزان موفقیت انجام عمل‌های زیبایی بسیار مورد اهمیت است مرتبط به تجربه و دانش پزشک معالج است. از این رو پیشنهاد می‌کنیم پزشکانی را انتخاب کنید که تجربه کافی را در تزریق مواد به زیر چشم داشته باشند.

همان طور که در این مقاله به آن پرداختیم تزریق چربی از ویژگی‌ها و مزیت‌های بیشتری برخوردار است. به همین دلیل است که اکثر افراد از این روش برای از بین بردن سیاهی و گودی زیر چشم استفاده می‌کنند. کلینیک مهرزاد با سابقه چندین ساله و هم چنین دارا بودن از پزشکان متخصص آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است. فراموش نکنید که برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با اعضای تیم در تماس باشید.

به اشتراک بگذارید
مطالب اخیر

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

02172834