تزریق چربی ارزان قیمت

تزریق چربی ارزان

تزریق چربی ارزان قیمت

کلینیک مهرزاد با ارائه خدمات تزریق چربی ارزان قیمت و با تخفیف آماده ارائه خدمات در زمینه زیبایی است. جوانسازی و از بین بردن چین و چروک پوست و از بین بردن جای اسکار روش های مختلفی دارد که یکی از این روش ها که بسیار مدرن و پرطرفدار نیز است روش تزریق چربی می باشد. با افزایش سن بدن افراد تقریبا از فرم می افتد و پوست بدن نیز دارای چین و چروک می شود برای از بین بردن این معایب می توان از روش تزریق چربی استفاده نمود.

تزریق چربی روشی با هزینه مناسب و کاملا بی خطر است. تزریق چربی برای اندام های مختلف بدن مانند تزریق چربی به دست، تزریق چربی به صورت و گونه و تزریق چربی به لب، تزریق چربی به سینه، تزریق چربی به صورت، تزریق چربی به زیر چشم صورت می گیرد.
برای تزریق چربی به بخش های مختلف بدن ،از چربی بدن خود فرد برداشته می شود. چربی مورد نیاز برای تزریق از بخش هایی ماند شکم و پهلو و ران فرد برداشته می شود. با ایجاد سوراخ بر روی شکم و ران و ورود لوله های نازکی به نام کانولا و حرکات ارتعاشی این لوله ها چربی های انباشته شده خرد می شوند و سپس از طریق لیپوساکشن از بدن خارج می گردند. چربی های خارج شده خالص سازی شده و آماده تزریق به اندام های مختلف بدن می شوند.

هزینه تزریق چربی

هزینه انتقال چربی نسبت به سایر پرکننده ها بسیار پایین تر است. به دلیل اینکه چربی از خود بدن فرد گرفته می شود بنابرین هزینه آن به نسبت کمتر است برای تخمین هزینه واقعی تزریق چربی باید عوامل مختلفی را در نظر گرفت. که برای اطلاع دقیق می توانید با مشاوران کلینیک زیبایی مهرزاد مشاوره نمایید.
عواملی مانند موقعیت جغرافیایی ،میزان تزریق چربی مورد نیاز ،تعداد جلسات تزریق ، مهارت و تخصص پزشک مورد نیاز بر تعیین هزینه انتقال چربی موثر می باشد.

تزریق چربی ارزان قیمت و با تخفیف

برخی از کلنیک های زیبایی برای جذب بیماران ،تزریق چربی ارزان قیمت و با تخفیف را دارند .بسیاری از افرادی که می خواهند تزریق چربی انجام دهند در تور این کلینیک های نامعتبر می افتند و با مقداری هزینه کمتر عوارض خطرناکی را برای خود به بار می آورند. این مراکز با تزریق چربی غیر اصولی و به کارگیری جراحان نامعتبر و غیر حرفه ای عوارض جبران ناپذیری را برای بیمار به ارمغان می آورند.

تزریق چربی هزینه های معینی دارد هزینه هایی مانند : هزینه ماده بی حسی ،هزینه استفاده از دستگاه های مدرن و گران قیمت ،هزینه جدا سازی و آماده سازی چربی تزریق شده همگی در تخمین هزینه نهایی تزریق چربی حساب می شود.
با توجه به مواردی که درباره هزینه ارزان تزریق چربی گفته شد اگر در سایتی و یا در کلینیکی تبلیغ تزریق چربی ارزان قیمت و با تخفیف را دیدید فریب نخورید و ابتدا اطلاعات کافی را بدست بیاورید و سپس اقدام بفرمایید.

البته برخی از کلینیک ها و پزشکان نام آشنا و معتبری هستند که برای رفاه حال مشتریان خود تخفیفات اندکی را داده اند و یا هزینه را قسط بندی می کنند کلینیک زیبایی مهرزاد یکی از کلینیک های معتبر در زمینه انجام جراحی های غیرتهاجمی است

در انتها باید به این موضوع اشاره کرد که هر جراحی قیمتی دارد و نباید فریب جراحی های ارزان قیمت را خورد.  اگر قصد انجام تزریق چربی را دارید در ابتدا در مورد هزینه انجام آن با پزشک خود مشورت نمایید.

به اشتراک بگذارید
مطالب اخیر

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

02172834