تزریق چربی از شکم به صورت چه فوایدی دارد و چگونه انجام می شود

تزریق چربی از شکم به صورت

تزریق چربی از شکم به صورت

یکی از روش های جوانسازی صورت، تزریق چربی صورت است که برای فرم دهی و کانتورینگ صورت و جوانسازی استفاده می شود. در تزریق چربی، چربی معمولا از شکم، دور ناف، و پشت ساق برداشته می شود و به صورت تزریق می شود.

زیبایی و جوانی برای هر فردی نشاط بخش بوده و موجب بالارفتن اعتماد بنفس در فرد می شود. در طول تاریخ همواره افراد برای رسیدن به این مهم تلاش نموده اند. برای داشتن زیبایی و جوانی روش های مختلفی وجود دارد و محققان همواره به دنبال دانش های نوین و کارآمدتر می باشند. یکی از این روش های مدرن و کارآمد روش تزریق چربی به صورت می باشد. چربی مورد نیاز برای تزریق به صورت را می توان از نواحی مانند بالای ران ،شکم و پهلو برداشت نمود. این مناطق از بدن دارای چربی های سفت هستند به این معنی که به دلیل تحرک کمتر این قسمت ها چربی هایشان کمتر در معرض آب شدن قرار می گیرند.
در اینجا قصد داریم مطلبی به عنوان تزریق چربی از شکم به صورت را برای شما شرح دهیم با ما همراه شوید.

افرادی که به علت افزایش سن دچار چین و چروک و افتادگی در پوست صورت خود شده اند می توانند با استفاده از تزریق چربی این معایب را برطرف نموده و پوستی باطراوت و زیبا داشته باشند. علاوه بر رفع چین و چروک و افتادگی از روش تزریق چربی می توان برای برجسته سازی نواحی مانند گونه استفاده نمود.

این روش نوعی روش درمانی برای افرادی که دارای صورت استخوانی و لاغر هستند نیز توصیه می گردد. به دلیل اینکه چربی مورد نیاز ازشکم خود فرد برداشته می شود بدن هیچ گونه واکنشی در برابر آن نداشته و فرد به آلرژی مبتلا نمی گردد. تزریق چربی به صورت لاغر بهترین گزینه برای افراد با صورت استخوانی است.

نحوه تزریق چربی از شکم به صورت

تزریق چربی از شکم به صورت بسیار متداول بوده و به صورت متداول در سراسر دنیا این عمل زیبایی انجام می گیرد. نحوه تزریق چربی از شکم به صورت بدین ترتیب می باشد که در ابتدا پزشک باید بررسی کند که آیا چربی اضافه در شکم فرد وجود دارد یا خیر.
در صورت مثبت بودن جواب پزشک نواحی را که برداشت از آنجا انجام می شود را مشخص کرده و با ماده لیدوکائین بی حس می کند سپس بوسیله یکی از روش های لیپوساکشن و یا لیپوماتیک و با استفاده از ابزارهای مخصوص چربی ها را از بافت های شکم مکش می کنند و در محیط آزمایشگاهی سایر مواد از جمله خون و سلول های چربی آسیب دیده را جدا می کنند. این فرایند توسط دستگاهی به نام سانترفیوژ انجام می شود. پس از خالص سازی چربی ها پزشک با سرنگ مخصوص در محل هایی از صورت که از قبل بی حس کرده است ،تزریق می نماید.

تزریق چربی برای نتیجه گیری بهتر و ماندگاری بالاتر باید توسط پزشک متخصص و با مهارت انجام شود. این کار سبب می شود عوارض و مشکلات بعد از تزریق گریبان گیر فرد بیمار نشود.

این تزریق چربی سبب از بین رفتن خطوط اخم و خنده و چین و چروک ایجاد شده در اطراف چشم شده و همچنین می تواند سبب زاویه دار کردن صورت و برجسته شدن گونه فرد شود. این تغییرات علاوه بر جوانسازی می توانند به زیباتر شدن ظاهر فرد نیز کمک نمایند.

هزینه تزریق چربی از شکم به صورت

هزینه تزریق چربی از شکم به صورت به نسبت سایر فیلر ها و پرکننده ها پایین تر می باشد. این پایین بودن قیمت به دلیل این است که چربی مورد نیاز از بدن خود فرد برداشت می شود.
در مورد هزینه تزریق چربی باید گفت که هزینه برداشت و خالص سازی جداگانه محاسبه می گردد.

فاکتور های مختلفی را در زمان محاسبه هزینه تزریق چربی تز شکم به صورت باید در نظر گرفت هر کدام از آنه تاثیر ویژه ای را بر هزینه نهایی خواهند داشت. پزشک در جلسه مشاوره ماقبل تزریق در کلینیک زیبایی مهرزاد با توجه به فاکتور های تاثیر گذار و وضعیت جسمانی فرد هزینه نهایی را برای بیمار اعلام می کند.

به اشتراک بگذارید
مطالب اخیر

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

02172834