تزریق چربی به گردن چگونه انجام می شود

تزریق چربی به گردن

تزریق چربی به گردن

کلینیک مهرزاد به عنوان بزرگترین مجموعه کلینیک زیبایی تهران آماده ارائه خدمات در زمینه تزریق چربی به شما عزیزان است. در این بخش اطلاعات کافی از تزریق چربی به گردن و رفع چین و چروک آن اطلاعات کافی بدست می آوریم.

اگر می خواهید اطلاعات کافی در خصوص تزریق چربی به دست آورید و نمونه کار ها را مشاهده کنید به بخش همه چیز در مورد تزریق چربی مراجعه کنید.

افزایش سن از جمله عواملی است که نه تنها باعث کم شدن چربی و بافت پوست می شود بلکه منجر به بروز چین و چروک در صورت و گردن و دست ها نیز می شود. کاهش حجم چربی در صورت باعث استخوانی تر شدن صورت و ایجاد گودی در زیر چشم ها می شود که این عامل تاثیر زیادی را در زیبایی چهره افراد دارد.

با توجه به رواج تزریق چربی بین افراد استقبال از این روش بسیار است و تزریق چربی به گردن و سایر نواحی بدن و صورت  مناسب ترین روش برای رفع بسیاری از مشکلات است.

صورت افراد ممکن است تا بر اثر عوامل مختلفی دچار لاغر شدن شود و از آن جایی که صورت استخوانی و بدون گونه جذابیت خاصی برای بیشتر افراد ندارد بسیاری از افراد تمایل به تزریق چربی دارند. و با توجه به این که انتقال چربی از بدن خود فرد انجام می شود، مناسب ترین و ایمن ترین راه برای از بین بردن چین و چروک، افزایش حجم و پر کردن نواحی مختلف صورت است.

گردن زیبا و صاف تاثیر زیادی را در زیبایی چهره افراد دارد از گذشته خانم هایی که دارای گردن بلند و بدون چین و چروک بودند در مرکز توجه بودند و امروزه تزریق چربی یکی از محبوب ترین درمان های زیبایی است که در این روش و با استفاده از تزریق چربی به گردن از چین و چروک موجود گردن کم می کنند. و باعث کم شدن چروک های گردن و زیر چانه می شود که تزریق چربی به گردن نه تنها باعث رفع چین و چروک پوست می شود بلکه موجب شادابی و ظاهر جوان در افراد می شود. در این روش همان طور که در بخش فوق گفتیم پزشک بعد از برداشتن چربی از بدن خود فرد آن را خالص سازی کرده و سپس در ناحیه مورد نظر برای زیبا سازی آن ناحیه تزریق می کند.

کلینیک مهرزاد از روش های پیشرفته نانوفت چربی برای از بین بردن خطوط گردن استفاده می کند که در بخش های دیگر به طور کامل به آن پرداخته شده است.

اگر می خواهید بیش از ۱۰۰ نمونه کار موفق تزریق چربی را مشاهده کنید به بخش تزریق چربی صورت مراجعه کنید.

هزینه تزریق چربی گردن

همان طور که می دانیم تزریق چربی از مهم ترین روش هایی است که برای زیبا سازی و شادابی پوست استفاده می شود و این روش بسیار مناسب تر از روش های جراحی است زیرا در این روش چربی مورد نطر برای تزریق به گردن از بدن خود فرد برداشته می شود. در بحث هزینه تزریق چربی گردن موارد مهمی تاثیر گذار است مانند : موقعیت جغرافیایی کلینیک، تعداد دفعاتی که تزریق انجام شده است، دستمزد پزشک متخصص زیبایی، مهارت پزشک متخصص و مقدار چربی استخراج شده و مواردی از این قبیل باید در نظر داشت که میزان هزینه تزریق چربی در صورت و یا اجزای دیگر متفاوت است.

کلینیک مهرزاد از آن دسته کلینیک های معتبر در تهران است که تزریق چربی برای زیبا سازی در این کلینیک  بسیار مورد توجه است و اکثر بیمارانی که تزریق چربی را در این کلینیک انجام می دهند از نتایج عمل راضی می باشند زیرا طبق تصاویری که وجود دارد بسیاری از بیمارانی که تزریق چربی را در این کلینیک و زیر نظر پزشک متخصص زیبایی انجام داده اند تا مقدار قابل توجهی از چین وچروک وافتادگی صورت شان کمتر شده و چهره شان شاداب تر شده است با توجه به پیشرفت هایی زیادی که در عرصه زیبایی پزشکی شده است.

در کلینیک مهرزاد از روش های بسیار زیادی برای جوانسازی و زیبا سازی صورت استفاده می شود که تزریق چربی یکی از این موارد است که با توجه به کم عارضه بودن و غیر تهاجمی بودن از آن برای رفع مشکلات پوستی و خطوط و چین های صورت و همچنین برای رفع گودی زیر چشم، و برجسته سازی گونه و دیگر اجزاء صورت و سایر اندام های بدن استفاده می شود.

تزریق چربی به گونه یکی از راهکار های افزایش حجم و سایز گونه است که در کلینیک مهرزاد انجام می شود.

نتیجه ماندگاری تزریق چربی به گردن

با توجه به این که در تزریق چربی، چربی از بدن خود فرد گرفته می شود و ماده ای طبیعی است مدت زمان ماندگاری تزریق چربی بیشتر از سایر پر کننده های صورت است معمولا در بحث زمان ماندگاری عوامل مختلفی دخیل هستند مهارت پزشک متخصص زیبایی، نوع تزریق و محل تزریق در صورتی که تزریق در قسمت هایی انجام شود که خون رسانی مناسبی در آن جا باشد و تحرک کمتر باشد مدت ماندگاری تزریق چربی بیشتر می شود.

خوشبختانه با توجه به پیشرفت هایی که در زمینه تزریق چربی وجود دارد مدت زمان ماندگاری افزایش پیدا کرده است از این رو بهتر است تا تزریق چربی گردن را در یک کلینیک مطمئن و زیر نظر پزشک متخصص انجام دهید.

مهم ترین کاربرد های تزریق چربی در کلینیک زیبایی مهرزاد

 •  رفع چین و چروک کنار چشم
 •  رفع خطوط شقیقه
 •  رفع گودی شقیقه
 •  برطرف کردن خطوط اخم
 •  برطرف کردن خط لبخند کنار دهان
 •  زاویه سازی فک
 •  برجسته کردن گونه ها
 •  رفع گودی زیر چشم
 •  تزریق چربی به گردن برای رفع چین و چروک گردن
 •  پرکردن زیر گونه
 •  اصلاح اسکار و ترمیم زخم های قدیمی

 

 

به اشتراک بگذارید
مطالب اخیر

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

02172834