تزریق چربی زیر چشم چگونه است ؟

تزریق چربی زیر چشم

تزریق چربی زیر چشم چگونه است

تزریق چربی زیر چشم و یا نانوفت راهکاری قطعی برای رفع سیاهی زیر چشم و از بین بردن چین و چروک است. اگر از آن دسته افرادی هستید که می خواهید اطلاعات کافی را در خصوص تزریق چربی زیر چشم بدست آورید و نمونه کار های تزریق چربی زیر چشم را مشاهده کنید تا آخر با ما همراه باشید.
زمانی که فردی براثر عوامل متعددی دچار سیاهی و گودی زیر چشم می شود برای از بین بردن این گودی، به سراغ پر کننده های صورت مانند تزریق چربی و تزریق ژل می رود. تزریق چربی زیر چشم حتما باید توسط جراح ماهر و باتجربه انجام شود زیرا تزریق اشتباه چربی زیر چشم عواقب جبران ناپذیری را برای افراد در بر خواهد داشت.
برای از بین بردن این افتادگی و چین و چروک راه های مختلفی مانند لیزر، جراحی و . . . وجود دارد اما تزریق چربی یکی از آسان ترین و کم عارضه ترین روش ها برای از بین بردن آن می باشد. تزریق چربی با گرفتن چربی مورد نیاز از بدن خود فرد که از اندام هایی مانند شکم، پهلو و ران بیمار گرفته می شود، انجام می شود.
البته چربی که برای تزریق چربی زیر چشم انتخاب می شود باید از نوع چربی ماندگار باشد یعنی در اثر ورزش شدید و رژیم های لاغری از بین نرود. برای برداشت این چربی ها از روش ساکشن یا برداشت با دست بوسیله سوزن استفاده می کنند.

به وجود آمدن گودی زیر چشم و ایجاد چین و چروک علاوه بر عارضه پیری و بالا رفتن سن می تواند ناشی از بیماری مادر زادی نیز باشد. این بیماری مادر زادی ممکن است در افراد جوان نیز دیده شود. با تزریق چربی به زیر چشم می توان زیبایی قابل توجهی به این گروه از افراد داد.
تزریق چربی، به سرعت به یکی از روش های غیر تهاجمی مطلوب و کار امد تبدیل شده است. که می توان از این روش در جهت رفع چین و چروک و فرو رفتگی و زیبا سازی و جوان سازی چهره بهره برد. در بدن افراد مختلف چربی در نواحی یاد شده وجود دارد و حجم چربی برداشته شده آنقدر نیست که عارضه ای خاصی برای فرد ایجاد کند. همچنین بدلیل اینکه چربی تزریق شده از بدن خود فرد برداشت می شود پس بدن آن را پس نزده و عارضه ای ایجاد نمی شود.

تزریق چربی زیر چشم برای رفع چروک

مراحل تزریق چربی به زیر چشم

  1. برداشت و کشیدن چربی از بدن فرد: ابتدا از ناحیه ای از بدن که عموما شکم و پهلو ها هستند چربی مورد نیاز برداشت می شود. جهت برداشت چربی از بدن فرد ابتدا ناحیه مورد نظر را بی حسی موضعی، می کنند سپس به وسیله دستگاه لیپوساکشن یا بوسیله سرنگ های مخصوصی با دست چربی مورد نظر برداشت می شود. این چربی ها باید به صورت سالم و بدون شکست بافت چربی باید از بدن خارج شوند.
  2. آماده سازی چربی برداشت شده جهت تزریق : چربی برداشت شده باید بوسیله دستگاه های خاصی خالص سازی شوند و سایر اجزای آن جدا شوند.
  3. تزریق چربی به زیر چشم: در این مرحله جراح پلاستیک ابتدا ناحیه زیر چشم را بیحسی موضعی می کند ،سپس چربی آماده سازی شده را با کمک لوله های بسیار ظریف و کوچکی که کانولا نام دارند در دفعات مختلف به زیر چشم فرد تزریق می کند. به دلیل این که ناحیه زیر چشم بسیار حساس می باشد این کار باید توسط پزشکی مجرب و با تجربه انجام شود تا بعد از تزریق مشکلی پیش نیاید. پزشک اگرتشخیص دهد که چربی مورد نیاز از ناحیه شکم و پهلو مناسب نیست می تواند از ناحیه ران این چربی را برداشت نماید. چربی این نواحی از بدن ماندگاری بالاتری دارند.

مورد دیگر در مورد چربی برداشت شده مربوط به مدت زمان ماندگاری این چربی می باشد. چربی برداشت شده را می توان به مدت ۶ ماه فریز کرد و نگه داشت تا اگر مجدد نیاز به ترمیم چربی تزریق شده باشد، از آن چربی بتوان استفاده نمود.

مراحل تزریق چربی به زیر چشم

فواید تزریق چربی زیر چشم

اولین مزیتی که برای تزریق چربی به قسمت های مختلف صورت ذکر می شود طبیعی بودن آن است. برخلاف سایر پر کننده های صورت که ماده خارجی هستند و احتمال دارد بدن بعد از تزریق آنها آلرژی و حساسیت نشان دهد ،اما چربی به دلیل اینکه از بدن خود فرد گرفته می شود بدن بیمار آن را پس نمیزند و مشکلی ایجاد نمی شود.
از دیگر مزایای تزریق چربی نسبت به فیلر های دیگر می توان به مدت زمان کوتاه تر دوره بهبودی آن اشاره کرد. درد، تورم و کبودی ناشی از تزریق چربی بعد از ۴۸ ساعت اکثرا از بین می رود و تا دو تا سه هفته آینده نتیجه کلی عمل نمایان خواهد شد.
از تزریق چربی به عنوان تنها درمانی یاد می شود که تنها در یک جلسه حلقه سیاه دور چشم را بهبود می بخشد. از فواید دیگر تزریق چربی زیر چشم می توان به کندتر کردن روند پیری در اطراف چشم را می توان نام برد. در آخر باید گفت مدت ماندگاری تزریق چربی بسیار بیشتر از تزریق سایر پر کننده ها به صورت می باشد. تزریق چربی بدون عارضه ترین و ایمن ترین روش برای حجم دهی به صورت یا سایر نقاط بدن است با توجه به مزایایی که گفته شد این نوع تزریق بایستی در یک کلینیک مجهز و ایمن و زیر نظر متخصص زیبایی صورت بگیرد. کلینیک زیبایی مهرزاد یکی از کلینیک های معتبر و مناسب برای انجام انواع جراحی های زیبایی به روش غیرتهاجمی و است که تمامی این اقدامات زیر نظر متخصصان زیبایی پوست و مو انجام می شود.

گودی و سیاهی زیر چشم یکی از معضلات ناخوشایند می باشد که در برخی از افراد دیده می شود. این عارضه ممکن است در اثر بالا رفتن سن ایجاد شود و یا به علت ژنتیکی و بیماری خاصی برای فرد بوجود آید. سیاهی زیر چشم سبب کاهش زیبایی در فرد و بالاتر دیده شدن سن فرد شود.

این افراد برای خلاصی از این عارضه به توصیه های اطرافیان یا پزشک از ماسک ها و پماد های فراوانی استفاده کنند اما هیچ کدام از این روش ها راه خلاصی از این مشکل نمی باشد.

تنها روشی که بتوان به وسیله ان گودی و سیاهی دور چشم را درمان کرد استفاده از روش تزریق چربی می باشد. در این روش از چربی که از بدن خود فرد برداشت شده و خالص سازی می شود ،تزریق در محل زیر چشم انجام می شود.
چربی تزریق شده به قسمت زیرین پوست نفوذ کرده و سبب از بین رفتن گودی و سیاهی زیر چشم می شود همچنین چین و چروک زیر چشم را نیز رفع می کند.

استخراج چربی از نواحی مانند شکم و پهلو فرد انجام می شود و در دستگاه ویژه ای به نام سانترفیوژ عمل خالص سازی آن صورت می گیرد.
چربی آماده سازی شده با استفاده از سرنگ های مخصوص به زیر چشم فرد انتقال داده می شود. عمل برداشت و تزریق چربی به وسیله بی حسی موضعی انجام می گیرد.

زمانی که سرنگ های انتقال چربی به پوست اطراف چشم وارد می شوند به دلیل نازک بودن و حساس بودن پوست اطراف چشم تورم و کبودی بیشتری ایجاد خواهد شد. شاید بتوان گفت میزان کبودی و تورم در این قسمت نسبت به سایر نقاط بدن بیشتر می باشد.

پس از پایان عملیات تزریق دوره نقاهت تزریق چربی زیر چشم شروع می شود. معمولا کبودی و تورم ایجاد شده در طی ۷ تا ۱۰ روز از بین می رود. اگر پس از گذشت ۱۰ روز این تورم و کبودی از بین نرفت فرد حتما به پزشک مراجعه کند. تا پزشک علت را بررسی نماید. البته طول دوران نقاهت تزریق چربی زیر چشم برای افراد مختلف متفاوت بوده و به وضعیت جسمانی فرد بستگی دارد.

عامل دیگری که نقشی اساسی در طول دوره نقاهت فرد دارد مهارت و تخصص پزشکی است که عمل تزریق چربی را انجام می دهد و تکنیک مورد استفاده پزشک نیز بسیار موثر می باشد. در کلینیک زیبایی مهرزاد تزریق چربی زیر چشم توسط پزشکان ماهر و باتجربه انجام می گیرد.

 

انواع دوره نقاهت تزریق چربی زیر چشم چیست ؟

فردی که تصمیم به انتقال چربی زیر چشم خود می گیرد یکی از دغدغه های اصلی اش طول دوره نقاهت و چگونگی سپری کردن آن است.

کبودی و تورم مهم ترین عارضه تزریق چربی زیر چشم می باشد. در افراد مختلف ممکن است طول دوران نقاهت متفاوت باشد اما معمولا در ۷ تا ۱۰ روز این کبودی بهبود می یابد. بهتر است در این مدت در خانه بمانید و استراحت نسبی داشته باشید.

حدود دو تا سه ماه طول می کشد تا نتیجه نهایی تزریق چربی در زیر چشم پدیدار شود و ثابت بماند. در این مدت حداقل ۳۰ در صد از چربی تزریق شده جذب بدن می شود اما میزان چربی که باقی می ماند ماندگاری طولانی تری خواهد داشت.

نقاهت تزریق چربی زیر چشم چیست ؟

نقاهت تزریق چربی زیر چشم در صورتی که تزریق چربی با روش اصولی و توسط پزشکی با مهارت و متخصص انجام شود دوره کوتاهی خواهد بود و عوارض چندانی نخواهد داشت.
مدت زمان بهبودی نیز به توانایی بدن افراد بستگی دارد اما به صورت کلی عمل تزریق چربی ایمن و آسان بوده و خوشبختانه تا اکنون عارضه جدی از این روش گزارش نشده است.
رعایت مراقبت های بعد از تزریق چربی و گوش دادن به توصیه های پزشک تاثیر بسیار زیادی در طول دوره نقاهت تزریق چربی زیر چشم و بهبودی فرد خواهد داشت.

هزینه تزریق چربی زیر چشم چقدر است؟

امروزه تزریق چربی روشی جدید جهت درمان گودی زیر چشم می باشد. ایجاد گودی زیر چشم علل مختلف دارد، که این عارضه می تواند مادرزادی و یا در اثر عواملی مانند جراحی های زیبایی چشم، بالا رفتن سن، از دست دادن مقدار زیادی وزن، قرار گرفتن مداوم زیر تابش نور خورشید، حساسیت و کم خوابی نیز ایجاد شود.

اگر می خواهید نمونه کار های موفق تزریق چربی برای گودی زیر چشم مشخص کنید به تزریق چربی زیر چشم مراجعه کنید.

گودی زیر چشم اصطلاحی است که برای ناراحتی های مختلف در اطراف چشم ایجاد می شوند زمانی که گودی زیر چشم حالا به هر علتی پدید می آید نه تنها از زیبایی چهره فرد کاسته می شود بلکه فرد ممکن است دچار مشکلات روحی دیگری نیز شود و به دنبال راهی برای جبران این عارضه باشد در بیشتر موارد فرد تمایل پیدا می کند تا از فیلر ها یا پر کننده های صورت مانند تزریق چربی استفاده نماید.

هزینه تزریق چربی زیر چشم چقدر است

کلینیک زیبایی مهرزاد با ارائه خدمات نوین یکی از مجهز ترین کلینیک های ارائه خدمات تزریق چربی به نواحی مختلف اندام و صورت است و با توجه به حساس بودن نوع تزریق تمامی تزریق ها و جراحی های غیر تهاجمی در این کلینیک زیبایی توسط برترین متخصصان پوست مو و زیبایی انجام می شود.
جهت درمان گودی زیر چشم زمانی که از روش تزریق چربی استفاده می شود، چربی مورد نیاز از قسمتی از بدن خود فرد گرفته می شود ( شکم ،پهلو و ران ). چربی پس از برداشت از بدن فرد بوسیله دستگاه های پیشرفته ای خالص سازی شده و سایر اجزای آن از بافت چربی موجود جداسازی می شود، در آخر بوسیله لوله های ظریفی به نام کانولا توسط متخصص ماهر و باتجربه به زیر چشم فرد بیمار تزریق صورت می گیرد.
هزینه تزریق چربی زیر چشم از هزینه تزریق ژل بیشتر است اما چون ماندگاری چربی تزریق شده نسبت به سایر فیلر ها بیشتر است از این رو با وجود هزینه بیشتر مقرون به صرفه تر نیز می باشد. در محاسبه هزینه تزریق چربی زیر چشم باید عوامل مختلفی را در نظر گرفت. مهم ترین مواردی که جهت تعیین هزینه تزریق موثر هستند می توان به: دستمزد پزشک جراح، نوع بیهوشی مورد استفاده، مقدار ناحیه تزریق چربی، مکان جغرافیای کینیک و . . . اشاره کرد.

برای اطلاع از تعرفه های تزریق چربی به صورت و گونه به بخش هزینه تزریق چربی صورت مراجعه کنید.

قیمت تزریق چربی برای گودی زیر چشم

برای جواب دادن به سوال قیمت تزریق چربی برای گودی زیر چشم به پاسخ چند نفر از پزشکان با تجربه مراجعه می کنیم:
پاسخ اول :
با توجه به این مطلب که اگر تزریق چربی مورد دلخواه فرد و موفقیت آمیز نباشد راه جبرانی ندارد توصیه می شود حتما به پزشکی با تجربه و ماهر مراجعه نمایید. هزینه درمان حدود ۲ تا ۴ میلیون است بسته به نوع درمان و ناحیه مورد نظر
پاسخ دوم :
تجربیات من ثابت کرده استخراج چربی با روش prp بهترین نتیجه را در پی دارد. نمی توان میزان دقیقی را پاسخ داد قیمت تزریق به مهارت و تکنیک جراح بستگی دارد.
پاسخ سوم :
با توجه به این که تعیین دقیق قیمت ممکن نیست اما تقریبا هزینه حدودا ۳ میلیون می باشد
پاسخ چهارم :
حتما به جراحی باتجربه مراجعه نمایید .تزریق چربی اضافه موجب ظاهر غیر عادی در اطراف چشم خواهد شد
پاسخ پنجم :
فردی که تصمیم قطعی برای انجام تزریق چربی را گرفته دغدغه اول خود را قیمت تزریق قرار ندهد بلکه جراحی را انتخاب نمابید که تجربه و مهارت کافی را داشته باشد.

هزینه تزریق چربی قیمت
هزینه تزریق چربی گونه ۲,۹۰۰,۰۰۰
هزینه تزریق چربی چانه ۲,۹۰۰,۰۰۰
هزینه تزریق چربی زیر چشم ۲,۹۰۰,۰۰۰
هزینه تزریق چربی کل صورت ۴,۹۰۰,۰۰۰

موارد موثر بر هزینه تزریق چربی زیر چشم

قبل از اقدام به تزریق چربی باید یک جلسه مشاوره جهت تعیین زوایای مختلف تزریق برگزار گردد. در این جلسه در مورد تعیین هزینه تزریق و عوامل موثر بر تعیین این هزینه اشاره می شود.

موارد موثر بر هزینه تزریق چربی زیر چشم
مواردی موثر بر هزینه تزریق چربی زیر چشم شامل موارد زیر می باشند :

  •  نحوه برداشتن چربی : یکی از مهمترین بخش های تزریق چربی ،نحوه برداشتن چربی می باشد. جراح پلاستیک با استفاده از روش های مختلفی اقدام به برداشتن چربی می کنند. یکی از این روش ها روش لیپوساکشن می باشد. این روش که قدیمی ترین روش برداشت چربی است عوارضی مانند کبودی ،خونریزی را در حین لیپوساکشن دارد. روش دیگر جهت برداشت چربی روش لیپوماتیک است. لیپوماتیک روشی نوین می باشد و نسبت به لیپوساکشن هزینه ای بیشتر و عوارضی کمتر دارد.
  •  حجم چربی تزریق شده : حجم چربی تزریق شده یکی دیگر از موارد موثر بر هزینه تزریق چربی زیر چشم است هر چه میزان چربی مورد تزریق بیشتر باشد ،هزینه نیز بالاتر خواهد رفت. هر چه چین و چروک و میزان گود رفتگی زیر چشم بیشتر باشد، میزان چربی مورد استفاده بیشتر شده در نتیجه هزینه نیز افزایش می یابد.
  •  مناطق تزریق چربی : هر چه مناطقی که نیاز به تزریق چربی دارند بیشتر باشد در نتیجه حجم چربی مورد نیاز جهت تزریق بیشتر خواهد بود و به طبع هزینه نیز افزایش خواهد یافت.
  •  هزینه های قبل و بعد از عمل : جهت تعیین مقدار حجم چربی مورد نیاز قبل از انجام عمل باید آزمایش های مورد نیاز را انجام داد. بعد از عمل نیز هزینه های جانبی مانند دارو ها و پانسمان و . . . موردنیاز است.
  •  هزینه کلینیک و دستمزد جراح : اصلی ترین مورد در تعیین هزینه تزریق چربی زیر چشم دستمزد جراح و هزینه کلینیک می باشد. دسنمزد جراح با توجه به مهارت و تجربه او تعیین می گردد. هزینه کلیلیک نیز با توجه به موقعیت جغرافیایی کلینیک و تجهیزات مورد استفاده در آنجا تعیین می گردد.
  •  نوع بیهوشی: نوع بیهوشی مورد استفاده برای فرد نیز در تعیین هزینه تزریق چربی زیر چشم موثر می باشد هزینه بیهوشی عمومی از بیهوشی موضعی بیشتر خواهد بود.
به اشتراک بگذارید
مطالب اخیر

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

02172834