زیبایی مچ و ساق پا با تزریق چربی

تزریق چربی به ران و ساق پا

زیبایی مچ و ساق پا با تزریق چربی

بسیاری از افراد از پاهای لاغری خود ناراحت هستند و به دنبال روشی هستند که بتوانند بدون چاقی پاهای زیبایی داشته باشند. تتزریق چربی به ساق پا بهترین راهکار برای افزایش حجم مچ و ساق پا است.

از گذشته با به امروز زیبایی نقش مهمی را در جامعه ایفا می‌کند و افراد برای به دست آوردن معیارهای زیبایی خود دست به عمل‌های مختلف می‌زنند. از آنجایی که امروز علم پیشرفت کرده و روش‌های نوین و معتبر به وجود آمده است دیگر عمل‌های غیرتهاجمی جایگزین عمل‌های تهاجمی شده‌اند. داشتن ساق پای زیبا یکی از معیارهای زیبایی برای بسیاری از افراد است که در ظاهر خود به آن توجه زیادی می‌کنند. به همان اندازه که ساق پای بزرگ بدنما است، ساق پای خیلی لاغر هم می‌تواند اعتماد به نفس را از شخص سلب کند.

خوشبختانه با پیشرفت علم پزشکی عمل‌های راحتی جایگزین شده‌اند که می‌توانند این مشکل را حل کنند. تزریق چربی به ساق پا می‌تواند ظاهری ایده آل را به دست آورد و اعتماد به نفس را دوباره به فرد منتقل کند.

تزریق چربی به ساق پا از جمله عمل‌های رایج و غیرتهاجمی است که بسیار مورد استقبال افراد قرار گرفته است. انجام این کار معمولاً در یک جلسه و بدون بی هوشی صورت می‌گیرد زیرا جز عمل‌های غیرتهاجمی است و تنها با بی حسی موضوعی قابل انجام است. خوشبختانه این عمل بدون عوارض بوده و فرد بعد از انجام آن می‌تواند دوباره به فعالیت خود ادامه دهد. مزیت دیگری هم که دارد آن است که نتیجه نهایی بلافاصله بعد از انجام عمل قابل مشاهده است.

در نظر داشته باشید که در انتخاب کلینیک و پزشک خود دقت به خرج دهید زیرا این موارد می‌تواند در کیفیت نهایی عمل بسیار تأثیر داشته باشد. کلینیک مهرزاد در نظر دارد تا در این مقاله درباره زیبایی مچ و ساق پا با تزریق چربی اطلاعاتی را به شما منتقل کند در صورت علاقه تا انتهای مطالب با ما باشید.

تزریق چربی مچ و ساق پا

تزریق چربی به مچ پا

برای تزریق چربی به مچ پا فرد می‌بایست از سلامت کامل برخوردار باشد و قبل از انجام آن باید تمامی آزمایش‌های خود را در اختیار پزشک قرار دهد تا پزشک تمامی آنها را بررسی کرده و از انجام عمل تزریق چربی اطمینان پیدا کند. برای انجام عمل تزریق چربی به مچ پا می‌بایست مراجعه کننده آمادگی لازم را برای مواجه شدن با این عمل داشته باشد. برخی از پزشکان این عمل را با اعمال بی هوشی انجام می‌دهند و برخی به صورت بی حسی موضوعی که به هر صورت مراجعه کننده باید خود را با چنین شرایطی وفق دهد و خود را برای تمامی موارد آماده کند.

در برخی از مواقع انتقال چربی ممکن است به صورت متوازن شود برای جلوگیری از این مشکل و مشکلات دیگر شبیه به آن، می‌بایست تحت نظر دکتر باتجربه بود. دکتر باتجربه و کاربلد می‌تواند از هر عوارضی جلوگیری کند و در نهایت نتیجه دلخواه شما را برایتان به وجود آورد. پس دقت کنید که انتخاب پزشک خوب و معتبر می‌تواند در انجام عمل تزریق چربی بسیار مؤثر باشد.

تزریق چربی به مچ پا

جهت تزریق چربی پا ابتدا با پزشک شرایط را در میان بگذارید و نتایج دلخواه خود را برای وی بازگو کنید تا با توجه به مدل پای شما تزریق چربی را انجام دهد. هم چنین شما باید قبل از انجام عمل آمادگی و روحیه کافی را داشته باشید تا بتوانید مقاومت کنید و در نهایت با انرژی در اتاق عمل ظاهر شوید.

در ضمن دقت کنید که قبل از تزریق چربی پا می‌بایست نکاتی را رعایت کنید که یکی از آنها استفاده نکردن از سیگار و هر گونه مواد الکلی است. اما فراموش نکنید که انتخاب کلینیک و پزشک را بسیار جدی بگیرید و قبل از انجام و سپردن عمل به آنها نمونه کارهای مختلف را بررسی کنید و اطمینان کامل به دست آورید.

تزریق چربی به مچ پا چگونه انجام می‌شود؟

در انجام عمل تزریق چربی ابتدا مراجعه کننده را به اتاق مربوطه برده و تزریق‌های لازم را جهت بیهوشی وی انجام می‌دهند. البته قبل از آن آزمایش‌های لازم را انجام می‌دهند تا مطمئن شوند فرد مراجعه‌کننده صلاحیت‌های لازم را برای تزریق چربی دارد. بعد از انجام این عملیات پزشک چربی موردنیاز را از قسمت‌های مربوطه که باسن، شکم و ران هستند دریافت می‌کند و به ساق پا تزریق کرده. البته مقدار چربی تزریقی از پیش تعیین شده و مراجعه‌کننده و پزشک آن را تأیید کرده‌اند.

البته بعد از دریافت چربی موردنیاز آن را در سانتریفیوژ جداسازی می‌کنند و بعد از آن با چند برش کوچک محل موردنظر را باز می‌کنند و با استفاده از سرنگ آن را به محل موردنظر تزریق می‌کنند. تزریق چربی باید به صورتی انجام گیرد که کاملاً یکدست باشد و ناهماهنگی در آن نباشد. در نهایت به مقدار تزریق شده ساق پا حجم گرفته و سایز دلخواه ایجاد می‌شود.

در تزریق چربی پا معمولاً بخشی از آن جذب شده به همین خاطر انتقال چربی باید ۲-۳ بار صورت گیرد، به طور مثال اگر ۷۰۰ میلی چربی تزریق شود ۳۵۰ میلی آن جذب می‌شود. نکته دیگری که در تزریق چربی وجود دارد به دلیل هماهنگی بافت چربی و بدن با لاغر شدن شما این چربی‌ها هم هماهنگ با بدن شما کمتر شده و با حجم گرفتن شما حجم خواهند گرفت.

در زمان انجام عمل، بسیار مهم است که چگونه تزریق انجام شود و پزشک شما تا چه اندازه مهارت داشته باشد. پس می‌بایست سعی کنید برای انجام عملی خوب و موفق کلینیک و پزشک معتبری را انتخاب کنید. اگر پزشک به درستی کار خود را انجام دهد میزان حجم تزریق شده در هر دو ساق یکسان است در غیر این صورت مغایرت وجود دارد.

فواید تزریق چربی به ساق و مچ پا

بزرگ‌ترین فایده تزریق چربی به ساق و مچ با آن است که پا ظاهری جذاب را به خود گرفته و دیگر باعث کاهش اعتماد به نفس نیست. این عمل کاملاً طبیعی است و به هیچ عنوان شکلی مصنوعی ندارد که این مورد برای خیلی از افراد مهم است. از طرفی استفاده کردن از این عمل به هیچ عنوان تهاجمی نبوده و نیاز به استراحت‌های طولانی بعد از عمل ندارد. همین ویژگی‌ها سبب شده تا این عمل بسیار موردتوجه افراد قرار بگیرد.

عمل تزریق چربی به پا عوارضی ندارد به خصوص اگر توسط یک پزشک معتبر و باتجربه صورت گیرد. شاید تنها ۴درصد از افرادی که این عمل را انجام می‌دهند دچار عوارض شوند که آنها هم به دلیل انتخاب نامناسب پزشک است. به همین دلیل است که تأکید کی کنیم در انتخاب پزشک خود دقت و هوشیاری به خرج دهید تا عمل را به افرادی بسپارید که از دانش و سواد آنها اطمینان دارید.

به دلیل اینکه چربی استفاده شده در تزریق از بدن خود فرد گرفته می‌شود باعث شده که از هرگونه حساسیت و آلرژی جلوگیری شود و مانند ژل‌های مصنوعی عوارض زیادی نداشته باشد

در کل این عمل از بسیاری از عمل‌های دیگر برای فرم دهی ساق پا به‌روزتر است و از مشکلات کمتری برخوردار است به همین خاطر انتخاب این روش بسیار مناسب‌تر از روش‌های دیگر است.

مراقبت‌های لازم بعد از تزریق چربی به ساق پا

  • بهتر است بعد از تزریق چربی تا چند روز را استراحت کنید، البته این استراحت به معنای این نیست که هیچ کاری را انجام ندهید اما مراقب و جلوگیری از کارهای سنگین می‌تواند به شما در بهبود کمک کند.
  • دقت داشته باشید که از فشار بیش از حد جلوگیری کنید و به هیچ عنوان کارهای سخت و سنگین را به عهده نگیرید. حتی اگر در محل کارتان هم کارها سنگین است بهتر است تا چند روز رعایت کرده و در خانه بمانید و استراحت کنید.
  • در صورت مشاهده تورم و کبودی به هیچ عنوان نترسید و آگاه باشید که این علائم کاملاً طبیعی است و ممکن است بعد از عمل برای هرکسی پیش آید. تورم و کبودی معمولاً بعد از ۱۴ الی ۲۱ روز از بین خواهد رفت بنابراین به هیچ عنوان جای نگرانی ندارد.
  • بعد از انجام عمل تا ۲۰ روز در معرض نور خورشید قرار نگیرد و به هیچ عنوان از سونا استفاده نکنید.
  • در مورد شستن ناحیه مورد نظر و حمام رفتن بهتر است با پزشک خود مشورت کنید و از مراقبت‌های مهم آگاه شوید. به طور معمول حمام کردن در روزهای اول مشکلی ندارد درصورتی‌که فشار به ساق پا وارد نشود.
  • در ضمن به هیچ عنوان در این عمل نیاز به زدن بخیه وجود ندارد به همین دلیل کشیدن بخیه هم در تزریق چربی نقشی ندارد.

در این مقاله سعی کردیم اطلاعات مرتبط با تزریق چربی به مچ پا را به شما منتقل کنیم تا اگر در آستانه چنین اقداماتی هستید با آگاهی قدم بردارید. آگاه بودن به تمامی موارد گفته شده می‌تواند به شما کمک کند که از هرگونه مشکل دور بمانید و با هوشیاری در این راه قدم بردارید. اگر به تمامی موارد گفته شده در خصوص انتخاب کلینیک و پزشک دقت کنید و پزشک معتبری را انتخاب کنید در نهایت به نتیجه دلخواه خود دسترسی پیدا می‌کنید.

در ضمن به یاد داشته باشید که کلینیک مهرزاد دارای بهترین پزشکان و متخصصان پوست این که می‌تواند به شما در عمل‌های تزریق چربی خدمات خوبی را ارائه دهد. امیدواریم از مطالب گفته شده اطلاعات مناسبی را دریافت کرده باشید، در ضمن در صورت داشتن هر گونه سؤال در مورد تزریق چربی به ساق پا می‌توانید آن را در قسمت نظرات برای ما به اشتراک بگذارید تا اعضای تیم در اولین فرصت پاسخگوی شما باشند. فراموش نکنید که امکان دیدن نمونه کار به‌صورت آنلاین و حضوری هم برای مراجعه‌کنندگان عزیز وجود دارد.

به اشتراک بگذارید
مطالب اخیر

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

02172834