نحوه بزرگ کردن واژن با تزریق چربی

تزریق چربی به واژن

نحوه بزرگ کردن واژن با تزریق چربی

یکی از مسائل مهم و حائز اهمیت برای خانم ها زیبایی و طراوت ناحیه تناسلی بخصوص واژن است. واژن برخی افراد ممکن است در طول عمر بر اثر عواملی مانند پیری ،زایمان های طبیعی ،یائسگی ،رژیم های لاغری شدید ،تغییرات هورمونی ،عوامل ژنتیکی و سایر بیماریها دچار تغییراتی شود. تغییراتی مانند شل شدگی پوست ،افتادگی پوست ،لاغری موجب می شود واژن شکل ظاهری و شادابیش را از دست بدهد و ظاهری بدفرم ایجاد شود و فرد اعتماد بنفس خود را از دست بدهد واین موضوع در روابط جنسی نیز اختلال ایجاد می کند.

بهترین راهکار برای رفع افتادگی واژن تزریق چربی به واژن است. اگر می خواهید با نحوه بزرگ کردن واژن با تزریق چربی بیشتر آشنا شوید تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

نحوه بزرگ کردن واژن با تزریق چربی چیست

تزریق چربی یکی از بهترین روش ها برای حجم دهی به واژن می باشد تا افتادگی و پیری واژن از بین برود و ظاهری شاداب و با طراوت بدست بیاورد .تزریق چربی با استفاده از تکنولوژی جت آلمان موجب اثر بخشی حداکثری آن می شود .
تزریق چربی به واژن یا به اصطلاح تزریق چربی به لابیا ماژور یکی از روش های نوین می باشد که به علت بی خطر و ایمن بودن این روش ،طرفداران زیادی را پیدا کرده است. بکار گیری این روش موجب جوانسازی ،از بین رفتن چین و چروک ایجاد شده و روشن سازی واژن خواهد شد.
تزریق چربی جهت حفظ زیبایی و از بین بردن چین و چروک ایجاد شده روشی اثبات شده است. چربی که قرار است تزریق شود از ناحیه ای از بدن خود فرد برداشته می شود. چربی برداشته شده باید ماندگاری بالا داشته و قابل جذب نباشد. برای این منظور چربی ناحیه شکم ،ران و پهلوها گزینه بسیار مناسبی است .
پس از ضد عفونی محل برداشت چربی بوسیله لوله های بسیار ظریفی چربی مورد نیاز برداشته می شود .این چربی ابتدا بوسیله دستگاهی به نام سانتریفیوژ خالص سازی می شود و سایر اجزای آن جداسازی می شوند. در نهایت چربی خالص سازی شده بوسیله سرنگ های مخصوص به واژن فرد بیمار تزریق می شوند .در این روش از بی حسی موضعی برای فرد استفاده می شود .

نحوه بزرگ کردن واژن با تزریق چربی چیست
چربی تزریق شده به مدت ۶ ماه تا یکسال ماندگاری دارد. البته در برخی افرادی که بدنشان قابلیت جذب چربی را دارند این مدت شاید کوتاه تر شود .به علت بی خطر بودن و ایمن بودن این روش هیچ منعی برای تکرار تزریق چربی به واژن برای فرد وجود ندارد .
مورد دیگر درباره روش تزریق چربی غیر تهاجمی بودن آن است. به علت این که چربی از بدن خود فرد گرفته می شود ، بدن آن را پس نمی زند و مشکلات بعد از تزریق به حداقل خواهد رسید .
تزریق چربی به واژن نه تنها موجب افزایش قوام واژن می شوند بلکه سبب می شوند سلولهای واژن شروع به جوانسازی کنند.  تزریق چربی علاوه بر خاصیت جوانسازی واژن ،می تواند موارد درمان نیز داشته باشد وبه افرادی که دچار خشکی واژن هستند ،کمک کند .

کاربرد تزریق چربی

یکی از کاربرد های تزریق چربی ،تغییر فرم لابیا مینورها و لابیا ماژور های واژن می باشد. با تزریق چربی به لابیامینورها پیری ، افتادگی و شل شدگی که در اثر عوامل مختلفی بوجود می آیند از بین می رود. همچنین افرادی که دچار کاهش حجم در ناحیه واژن خود شده اند با استفاده از تزریق چربی به لابیاماژور ها این مورد را می توانند برطرف نمایند .

خانم در سن بالا و پس از یائسگی معمولا دچار خشکی واژن می شوند. این خشکی واژن مشکلات زیادی را به وجود می آورد و موجب تغییر شکل واژن و خارش و ناراحتی در این قسمت از بدن فرد می شود حتی ممکن است این افراد دچار تکرر ادرار و در بعضی موارد بی اختیاری ادرار شوند. تزریق چربی به عنوان راه حل درمانی به کمک این افراد می آید .
از دیگر کاربردهای تزریق چربی در ناحیه واژن می توان به کاهش قطر واژن و در نتیجه تنگ تر شدن واژن اشاره کرد. به خانم هایی که در اثر زایمان های طبیعی و بالا رفتن سن و مشکلات دیگر دچار شل شدگی واژن شده اند ،می خواهند واژن خود را تنگ تر نمایند این روش به عنوان روشی کم خطر و ایمن توصیه می شود. تزریق ژل در این مورد در ناحیه جی دستگاه تناسلی انجام می گیرد .

اگر می خواهید با کاربرد های تزریق چربی بیشتر آشنا شوید به بخش کاربرد های تزریق چربی مراجعه کنید.

فواید بزرگ کردن واژن با تزریق چربی

 • تزریق چربی به واژن بدون خونریزی و بخیه انجام می شود .
 • در برخی ازموارد ، تزریق چربی ها پوست واژن را روشن تر می کند .
 • تزریق چربی موجب از بین رفتن چین و چروک واژن می شود و ظاهری خوشایند پدید می آورد .
 • از دیگر فواید تزریق چربی به واژن تقارن لبه های آن است .
 • نتیجه ایجاد شده کاملا طبیعی جلوه می کند و مصنوعی نیست .
 • سبب افزایش اعتماد بنفس در خانم ها می گردد .
 • خانم هایی که به علت زایمان های طبیعی از گشاد بودن واژن خود گله دارند با تزریق چربی ، می توانند واژنی تنگ تر داشته باشند
 • عوارض بسیار کمتری نسبت به سایر روش ها دارد .
 • احتمال واکنش آلرژیک یا پس زدن چربی وجود ندارد .
 • فرد پس از تزریق چربی احتیاج به بستری شدن ندارد .
 • نتیجه درمانی آن سریع ظاهر می شود .
 • جوش خوردن سریع چربی با پوست و عدم حرکت چربی در زیر پوست .
 • عوارضی مانند زخم و ایجاد محدودیت در انجام رابطه جنسی ،در روش تزریق چربی وجود ندارد .
 • عدم نیاز به بیهوشی و نداشتن درد در هنگام تزریق چربی
به اشتراک بگذارید
مطالب اخیر

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

02172834