همه چیز درباره تزریق ژل لب مدل روسی

تزریق ژل لب مدل روسی

تزریق ژل لب مدل روسی

تزریق ژل لب مدل روسی یکی از متد های خاص تزریق ژل است که لب ها را از حالت اردکی خارج می کند . در ادامه با نمونه کار ها و تصاویر تزریق ژل لب مدل روسی بیشتر آشنا می شوید.

از مهم ترین اقدامات جهت زیبایی صورت ،تزریق ژل به لب ها می باشد که امروزه در بین خانم ها بسیار محبوب شده است و روزانه افراد زیادی این عمل زیبایی را انجام می دهند. تزریق ژل لب به روش های مختلفی انجام می شود که هر فردی بسته به شرایط و علاقه خود یکی از روش ها را انتخاب می کند. یکی از این روش ها ،تزریق ژل لب مدل روسی می باشد. در این مقاله می خواهیم شما را با این روش تزریق بیشتر آشنا سازیم. با ما همراه شوید.

چهره خانم های روسی بسیار زیبا و جذاب بوده و یکی از ارکان اصلی این زیبایی لب های این خانم ها می باشد. تزریق ژل لب مدل روسی این روز ها بسیار رایج شده است و زیبایی خاصی دارد .اما امکان تزریق ژل لب مدل روسی برای همه افراد میسر نیست. افرادی که چشم های کوچک و لب های بزرگ دارند برای این مدل تزریق مناسب نمی باشند.

همه چیز درباره تزریق ژل لب مدل روسی

 

در مدل تزریق ژل مدل روسی در کلینیک زیبایی مهرزاد بیشتر به حاشیه لب ها اهمیت داده می شود و سبب کشیدگی آنها می شود. همچنین این نوع تزریق سبب ظرافت و زیبایی لب ها نیز می گردد.

پزشکان بیشتر از این مدل تزریق برای لب بالایی استفاده می کنند البته در صورت صلاحدید و لزوم برای لب پایین نیز می توان تزریق نمود. قبل از تزریق ناحیه مورد نظر بی حس می گردد تا فرد درد زیادی احساس نکند سپس عمل تزریق ژل از کناره های لب انجام می گردد.

در مدل روسی تزریق ژل به لب مانند سایر روش ها حجم لب ها افزایش پیدا می کند اما به قدری این روش طبیعی جلوه می کند که کمتر کسی متوجه تزریق ژل خواهد شد.

البته مهارت و تخصص پزشکی که تزریق را انجام می دهد راهم باید مد نظر قرار داد. اگر شما نیز کاندیدای استفاده از تزریق ژل لب می باشید حتما به این نکته توجه نمایید که برند ژل لب خوب را سفارش دهید.

برند ژل لب خوب و با کیفیت یکی از موارد تاثیرگذار در کیفیت کار می باشد. در هنگام مراجعه به کلینیک زیبایی، فارغ از هزینه ژل، از پزشک خود بخواهید بهترین برند ژل لب را برای شما انتخاب نماید تا عوارضی هر چند کوچک را برای شما ایجاد نکند.

 

تزریق ژل لب مدل روسی چیست ؟

تزریق ژل لب مدل روسی مانند سایر روش های تزریق باید توسط فردی ماهر و باتجربه انجام شود. این مدل از تزریق در گوشه لب انجام می شود تا بیمار درد کمتری را احساس کند.این مدل از تزریق به صورت قطره ای و در حاشیه لب تزریق می شود بنابرین برای انجام درست و بدون مشکل تزریق نیاز به مدت زمان زیاد ( در حدود یک ساعت ) می باشد.

تزریق ژل لب مدل روسی ماندگاری در حدود ۶ تا ۱۲ ماه دارد. مدت زمان این دوره به شرایط سلامتی و جسمانی فرد بیمار ،مهارت و تجربه پزشک و برند ژل مورد استفاده بستگی دارد.

شاید افرادی را بشناسید که بعد از تزریق این مدل ژل لب ،به هر دلیلی پشیمان شده اند. این افراد می توانند به راحتی و با برداشت فیلر لب های خود ژل را خارج نمایند.

کاربرد این مدل از تزریق ژل همه افراد را می تواند در بربگیرد. علاوه بر افراد جوان که به وفور از این مدل از تزریق ژل لب استفاده می کنند برخی از افراد مسن نیز می توانند برای ترمیم پوسیدگی لب های خود از این روش استفاده کنند.

پس از تزریق ژل لب ،لب بیمار دچار تورم می شود اما جای هیچ گونه نگرانی نیست زیرا خود بخود و در عرض ۷۲ ساعت بهبود خواهد بافت.

دلیل محبوبیت تزریق ژل لب مدل روسی چیست ؟

دلیل محبوبیت تزریق ژل لب مدل روسی ،مزایای فراوان تزریق ژل با استفاده از این روش می باشد. از جمله مهم ترین مزایای این روش می توان به ایجاد ظاهری زیبا و جذاب در لب ها و چهره فرد اشاره نمود.

صورت افراد استفاده کننده از این روش ،فرم زیبا و بسیار طبیعی را پیدا می کنند. پزشکان به افرادی که می خواهند تغییری نامحسوس در فرم صورتشان ایجاد نمایند استفاده از این روش را پیشنهاد می کنند. این تغییر بخصوص در افردی که تا کنون هیچ تزریق و عمل زیبایی بر روی لب های خود انجام نداده اند دیده می شود و زیبایی و جذابیت چهره این افراد را چند برابر می کند.

در نتیجه می توان گفت دلیل محبوبیت این مدل به فرم زیبایی که به لب می دهد ،بستگی دارد.

اولویت تزریق ژل در این مدل به لب بالا می باشد. ژل به کمان لب بالا تزریق می گردد و سبب برجسته سازی و زیبایی لب بالا می گردد. افرادی که لب های کوچک یا معمولی دارند کاندیدای مناسبی برای انجام این مدل از تزریق می باشند.

از دیگر دلایل محبوبیت مدل روسی درد کمتر موقع تزریق نسبت به سایر روش های تزریق می باشد.به دلیل تزریق از گوشه لب ها ،بیمار درد کمتری را احساس خواهد کرد.

هزینه تزریق ژل لب مدل روسی

افرادی که تزریق ژل لب مدل روسی انجام می دهند باید قبل از هر اقدامی به پزشک خود مراجعه نمایند تا پزشک بابررسی بدن وی و شرایط جسمانی او و با در نظر گرفتن سایر فاکتور های تاثیرگذار ،هزینه تزریق ژل لب مدل روسی را تعیین نماید.

فاکتور های تاثیرگذار درتعیین هزینه تزریق ژل لب مدل روسی عبارتند از :

مهارت پزشک : تخصص و مهارت پزشک تاثیر زیادی در هزینه تزریق ژل لب روسی دارد.هر قدر مهارت پزشک زیاد باید تزریق ژل لب بهتری خواهید داشت.

برند فیلر وژل تزریق شده: برند فیلر مورد استفاده در مدل روسی و یا سایر روش های تزریق بسیار مهم می باشد. برند های خوب و با کیفیت هزینه بالاتری نیز خواهند داشت.

اگر شما نیز تصمیم به تزریق ژل لب مدل روسی دارید به هیچ وجه به خاطر هزینه کمتر برند بی کیفیت را خریداری نکنیدزیرا مشکلات زیادی را بعدا می تواند برای شما ایجاد نماید.

به دلیل نوسانات قیمت ها در بازار نمی توان هزینه مشخصی را برای انواع برند ها در نظر گرفت.

میزان ژل تزریق شده : میزان ژل تزریق شده و مدت زمات تزریق این ژل نیز جز فاکتور های بسیار مهم در تعیین هزینه تزریق ژل لب مدل روسی می باشد.

موقعیت جغرافیایی: کلینیکی که عمل تزریق ژل در آن انجام می شود و موقعیت جغرافیایی این کلینیک نیز در تعیین هزینه تزریق ژل تاثیرگذار می باشد.

هزینه تزریق ژل لب مدل روسی

 

تزریق ژل لب مدل روسی جز روش های بسیار محبوب تزریق ژل به لب در بین اقشار مختلف جامعه می باشد که در کلینیک زیبایی مهرزاد و زیر نظر متخصص زیبایی انجام می ش د. این مدل از تزریق ژل لب بیشتر بر روی لب بالایی انجام می شود و سبب برجسته سازی و فرم زیبای لب ها خواهد شد.

افرادی که قصد دارند از این مدل تزریق ژل لب استفاده نمایند بهتر است به پزشکی با مهارت بالا مراجعه نمایندوپس از تزریق ژل مراقبت های لازم از قبیل :

  • پرهیز از مصرف داروهای رقیق کننده خون
  • پرهیز از مصرف دخانیات و فراورده های الکلی
  • استفاده از میوه ها و سبزیجات تازه
  • مصرف منظم دارو ها و پماد های تجویز شده توسط پزشک
  • خود داری از اعمال فشار و خاراندن منطقه مورد نظر
  • استفاده از کمپرس آب سرد روی موضع مورد نظر را انجام دهند تا روند بهبودی آنها سریعتر طی شود و لب های زیبا داشته باشند.
به اشتراک بگذارید
مطالب اخیر

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

02172834