تزریق ژل لب مدل طبیعی

تزریق ژل لب مدل طبیعی

تزریق ژل لب مدل طبیعی

خیلی از افراد که می خواهند تزریق ژل لب انجام دهند تمایل دارند که لب های آنها ظاهر طبیعی داشته باشد. تزریق ژل مدل طبیعی یکی از محبوب ترین روش های تزریق ژل لب است. اگر می خواهید با تزریق ژل مدل طبیعی بیشتر آشنا شوید تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

برخی از این افراد به صورت خدادادی از این نعمت برخوردارند اما برخی دیگر از روش های مختلف استفاده می کنند تا به خواسته خود برسند. یکی از مطمئن ترین روش ها برای داشتن لب هایی خوش فرم تزریق ژل به لب است. تزریق ژل لب به روش ها و مدل های گوناگون در کلینیک زیبایی مهرزاد انجام می شود در ادامه در مورد تزریق ژل لب مدل طبیعی اطلاعاتی را ذکر می کنیم.

تزریق ژل لب مدل طبیعی یکی از رایج ترین و محبوب ترین شیوه های زیبا سازی لب می باشد با استفاده از این روش می توان لب هایی برجسته داشت و نافرمی های موجود را اصلاح نمود. افرادی  که تمایی به تزریق ژل لب روسی یا فانتزی و عروسکی ندارند بهترین انتخاب برای آن ها تزریق ژل لب طبیعی است.

ژل لب چیست ؟

فیلر یا ژل مورد استفاده در تزریق به لب ماده ای ژل مانند است که از هیالورونیک اسید  تشکیل می شود. با تزریق این ماده به لب ها پوست آنها کشیده می شود و برجسته تر می گردد. هیالورونیک اسید تزریق شده به لب آب را جذب می کندو علاوه بر مرطوب نگه داشتن لب ها سبب حجیم تر شدن لب نیز می شود.

ژل تزریقی به لب علاوه بر برجسته سازی لب به اصلاح نافرمی های لب و از بین بردن چین و چروک ها کمک می کند.

در حال حاضر بهترین مارک ژل لب طبیعی که در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرند ژوویدرم و رستیلن می باشند که به ترتیب ساخت کشور فرانسه و سوئد هستند و طرفداران بسیاری را جذب خود نموده اند.

ناگفته نماند که تزریق ژل لب مدل طبیعی بیشتر رفع ایرادها و نافرمی های موجود در لب مورد استفاده قرار می گیرد و به دلیل تزریق کم در این مدل تغییر انچنانی در حجم لب ها ایجاد نمی گردد و تغییر در لب ها نامحسوس می باشد.

خانم هایی که در اثر افزایش سن حجم طبیعی لب های خود را از دست داده اند و افرادی که لبهای هم ترازی با هم دارند بهترین کاندیدا برای تزریق این مدل از این مدل ژل  لب محسوب می گردند. به دلیل شکل طبیعی این مدل از تزریق ژل لب گرایش ها به این مدل بسیار بیشتر از سایر مدل ها می باشد.

میزان ماندگاری ژل لب مدل طبیعی چقدر است ؟

میزان ماندگاری ژل لب به فاوکتورهای مختلفی بستگی دارد از جمله :

 • برند مورد استفاده در تزریق ژل لب
 • مقدار و میزان استفاده شده در تزریق
 • ناحیه مورد نظر تزریق
 • میزان عمق تزریق
 • شرایط سنی و فیزیکی فرد
 • تکنیک و مهارت پزشک در زمان تزریق

برای تعیین مدت ماندگاری تزریق ژل لب باید تمامی فاکتور های بالا را در نظر گرفت. معمولا ۶ تا ۱۸ ماه مدت زمان ماندگاری ژل های تزریقی در نظر گرفته می شود. افرادی که می خواهند مدت زمان ماندگاری بالایی را تجربه نمایند لازم است غلظت و حجم ژل تزریقی خود را افزایش دهند.

تکنیک و مهارت پزشک نیز در افزایش مدت ماندگاری ژل تزریق شده بسیار اهمیت دارد.

ماندگاری ژل لب مدل طبیعی

فواید تزریق ژل لب مدل طبیعی چیست ؟

دارا بودن لب های خوش فرم و برجسته به زیبایی فرد کمک بسیاری می کند. افرادی که دارای لب های نازکی می باشند یا فرم لب هایشان نامتوازن است از جمله افرادی می باشند که به تزریق ژل لب مدل طبیعی نیازمندند. از جمله فواید تزریق ژل لب مدل طبیعی می توان به حجم دهی نامحسوس لب ها، متقارن سازی لب ها ،رفع چروک سطحی اطراف لب بالا و پایین، عوارض جانبی نادر و سازگاری بالا با بدن اشاره نمود.

فواید تزریق ژل لب مدل طبیعی

عوارض تزریق ژل لب مدل طبیعی چیست ؟

تزریق ژل لب ندل نچرال یکی از ایمن ترین و کم خطر ترین عمل های زیبایی محسوب می گردد.این عمل زیبایی نیاز به بیهوشی و تیغ جراحی ندارد و تنها با تزریق بوسیله سوزن انجام می شود. ورم ،کبودی جزئی، درد و التهاب موقت در ناحیه تزریق شده از جمله عوارض نادر این روش به حساب می آیند. با مراجعه به پزشک با مهارت و متخصص می توان این عوارض را نیز به حداقل رساند.

مراقبت های تزریق ژل لب مدل نچرال

 • ورم و کبودی ایجاد شده پس از مدت کوتاهی به صورت طبیعی از بین می رود نباید نگران باشید.
 • با استفاده از کمپرس یخ می توان عوارض احتمالی را کنترل نمود.
 • تا چند روز بعد از تزریق فیلر نباید جلوی نور مستقیم آفتاب قرار بگیرید.
 • پس از درمان تا یک هفته از داروهایی مانند آسپرین، مواد ضد التهابی غیر استروئیدی و دوزهای زیاد مکمل‌های ویتامین E نباید استفاده نمایید.
 • از انجام ورزش و فعالیت های سنگین تا چند روز پرهیز نمایید.
 • از استعمال دخانیات بپرهیزید.
 • تا ثابت شدن فرم لب ها سعی کنید از لمس محل تزریق پرهیز نمایید.

با توجه به این که تزریق ژل به لب دائمی نیست اما ماندگاری مناسبی دارد از این رو بهتر است پس از طی چند ماه نسبت به تزریق مجدد اقدام کرد. تزریق مجدد هیچ خطری برای فرد به همراه ندارد و زیبایی فرد را دوچندان می کند. تزریق ژل در کلینیک زیبایی مهرزاد توسط متخصص زیبایی و با متد روز دنیا انجام می شود.

 

 

به اشتراک بگذارید
مطالب اخیر

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

02172834