انواع تزریق ژل لب مدل فانتزی

تزریق ژل لب مدل فانتزی

تزریق ژل لب مدل فانتزی

انواع تزریق ژل لب مدل فانتزی

تزریق ژل لب مدل فانتزی یکی از متداول ترین مدل های تزریق ژل لب است که امروزه از محبوبیت بالایی برخوردار است. در ادامه با تزریق ژل لب مدل فانتری آشنا می شوید. در حال حاضر در تمام دنیا تزریق ژل به لب محبوبیت خاصی پیدا کرده است و به یکی از رایج ترین عمل های زیبایی تبدیل شده است. یکی از محبوب ترین انواع تزریق ژل به لب ،مدل عروسکی و فانتزی می باشد.

اگر می خواهید بیش از ۱۰۰ مدل تزریق ژل به لب را مشاهده کنید به بخش انواع مدل تزریق ژل لب مراجعه کنید.

در تزریق ژل لب مدل فانتزی ،حجم زیادی از ژل به لب ها تزریق می شود و لب های فرد از حالت طبیعی خارج می گردد و برجستگی زیادی ایجاد می شود. افرادی که تمایل به انجام این مدل از تزریق ژل به لب دارند معمولا در سایر اجزای صورت از جمله گونه ها نیز تزریق زل انجام می دهند و انها را نیز برجسته می کنند تا چهره خود را به حالت عروسکی و فانتزی تبدیل نمایند.

در تزریق ژل لب مدل فانتزی لب ها به حالت غیر طبیعی در می ایند و بسیار برجسته و پهن می شوند.حجم زیادی از ژل مورد نیاز است تا به لب ها تزریق گردد تا مدل فانتزی و عروسکی حاصل شود. در این مدل مرکز لب پایین بسیار حجیم تر از لب بالایی به نظر می رسد و قسمت  v شکل لب بالا تقویت می شود.

تزریق ژل به لب انواع مختلفی دارد که عمده ترین تفاوت این مدل ها در میزان و محل تزریق ژل به لب می باشد. در ادامه مقاله مدل های مختلف از تزریق ژل لب مدل فانتزی را برای شما مخاطبان عزیر معرفی خواهیم نمود.

انواع تزریق ژل لب مدل فانتزی

تزریق ژل لب مدل فانتزی به روش هایی از جمله:

  • تزریق ژل لب مدل فانتزی هالیوودی
  • تزریق ژل لب مدل فانتزی روسی
  • تزریق ژل لب مدل فانتزی چاکدار

تقسیم بندی می شود.

تزریق ژل لب مدل فانتزی هالیوودی

تزریق ژل لب مدل هالیوودی را شاید بیشتر در فیلم ها و در بین بازیگران دیده باشید. مدل هالیوودی هم لب بالا و هم لب پایین را درگیر می کند و تزریق ژل به هر دو لب انجام می گیرد و افزایش حجم و برجستگی در هر دو لب دیده می شود.

در تزریق ژل لب مدل فانتزی هالیوودی بیشتر تمرکز بر روی لب ها است و ذهن ببینده بیشتر به لب های برجسته فرد درگیر می شود.  افراد مشهور ،بازیگران و شخصیت های دیده شده بیشتر از این نوع از تزریق ژل به لب استفاده می کنند.

تزریق ژل لب مدل فانتزی روسی

تزریق ژل لب مدل روسی بسیار محبوب بوده و افراد زیادی هر روزه در کلینیک های زیبایی مهرزاد این مدل از تزریق ژل لب را انجام می دهند.

تزریق ژل لب مدل فانتزی روسی بسیار زیبا بوده و فرم خاصی را در چهره فرد ایجاد می کند. با نگاه به تصاویر زنان روسی به این نتیجه می توان رسید که فرم بینی و لب خیلی زیبا و خاصی دارند که بر جذابیت و زیبایی چهره شان می افزاید.

اگه می خواهید اطلاعات کافی در خصوص تزریق ژل لب مدل روسی بدست آورید به بخش همه چیز درباره تزریق ژل لب مدل روسی مراجعه کنید.

زنان روسی جز زیباترین افراد دز کل دنیا محسوب می شوند. در این مدل بدون این که افزایش حجمی در لب ها دیده شود ظاهری زیبا ایجاد می گردد. در این مدل تمرکز بیشتر در لب بالایی است و در حین تزریق سوزن کاملا عمودی و رو به بالا تزریق می گردد.

تزریق ژل لب مدل فانتزی روسی

تزریق ژل لب مدل فانتزی چاکدار

زیبایی لب ها سبب زیبایی چهره فرد خواهد شد با استفاده از تزریق ژل لب مدل چاکدار می توان لب هایی زیبا داشت. در تزریق ژل لب مدل فانتزی چاکدار ،تزریق ژل بیشتر به وسط لب پایین تزریق می شود تا لب ها چاکدار دیده شوند.

با تزریق ژل زیاد به وسط لب پایین خط وسط لب پایین شیاردار شده و دوطرف آن برجسته تر دیده می شود. مدل لب چاکدار در زمان خنده بیشتر خود را نشان می دهد و زیبایی فرد را چند برابر می کند.

به اشتراک بگذارید
مطالب اخیر

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

02172834