تزریق ژل لب مدل نچرال

ژل لب مدل نچرال

تزریق ژل لب مدل نچرال

تزریق ژل لب مدل نچرال چیست

تزریق ژل لب مدل نچرال یکی از محبوب ترین مدل های تزریق ژل لب است که از محبوبیت بسیاری برخوردار است. تزریق ژل لب مدل نچرال مانند تزریق ژل لب مدل فانتزی از محبوبیت برخوردار است.

بسیاری از افرادی که می خواهند تزریق ژل لب انجام دهند به دنبال تزریق ژل لب مدل نچرال برای تزریق ژل لب هستند تا بتوانند مدل تزریق ژل لب طبیعی داشته باشند. یکی از اجزای صورت که تاثیر فوق العاده ای در زیبایی افراد دارد لب می باشد. برخی از افراد به صورت خدادادی دارای لب های پر و برجسته هستند که البته با افزایش سن حجم لب ها کم می شود و لب ها باریکتر می شوند.

برخی دیگر از افراد لب های باریک و نازکی دارند و با افزایش سن این کم حجمی بیشتر دیده می شود. این افراد نیاز دارند تا به وسیله روشی حجم لب های خود را بیشتر کرده تا زیباتر دیده شوند.

خوشبختانه در عصر حاضر برای درمان این مشکل راه حل قطعی و ایمنی وجود دارد که افراد نیازمند می توانند از آن استفاده کنند. این راه حل  و روش  تزریق ژل لب نام دارد . تزریق ژل لب مدل های گوناگونی دارد در این مقاله می خواهیم به بحث و بررسی پیرامون تزریق ژل لب مدل نچرال در کلینیک زیبایی بپردازیم  همراهمان باشید.

شاید شما نیز باور های غلط و نادرست را در مورد تزریق ژل شنیده باشید. این باور های نادرست ناشی از عدم آگاهی افراد و مراجعه غیر آگاهانه به کلینیک های زیبایی و در ادامه انجام تزریق ژل بدون آگاهی قبلی می باشد.

افراد بدون آگاهی از مدل های تزریق ژل به کلینیک های زیبایی مراجعه می کنند و پس از تزریق نتیجهه نهایی را متناسب با چهره و خواسته خود نمی بینند و این گونه به شایعات در مورد عدم کارایی این عمل زیبایی دامن می زنند. در نتیجه بهتر است بهترین کلینیک تزریق ژل را انتخاب کنید.

تزریق ژل لب مدل نچرال چیست ؟

تزریق ژل لب مدل نچرال مدلی است که از محبوبیت زیادی برخوردار است. لب ها یکی از اجزای اصلی چهره به شمار می روند و در زمان صحبت کردن نقش اصلی را دارند تزریق ژل به لب ها باید به گونه ای باشد که لب ها حالت طبیعی داشته باشند و سفت نشوند. در زمان تزریق ژل نسبت های طبیعی متعددی وجود دارند که که باید رعایت شوند تا لب های پایینی و بالایی هماهنگ باشند. به صورت معمول لب بالایی برجستگی کمتری نسبت به لب پایینی باید داشته باشد.

با تزریق ژل لب مدل نچرال لب ها حالت طبیعی دارند و لب ها حالت سفت و دردناک نخواهند داشت.

 

برای داشتن لب های زیبا و طبیعی با استفاده از تزریق ژل لب مدل نچرال حتما به پزشکی متخصص و ماهر مراجعه کنید تا با تزریق اصولی هماهنگی لب های شما را برقرار کند و لب ها حالت طبیعی و زیبا به خود بگیرند. در این روش پزشک با سرنگ های کوچکی ژل را به داخل لب های بیمار تزریق می کند.

هزینه تزریق ژل لب مدل نچرال

هزینه تزریق ژل لب مدل نچرال برای افراد مختلف می تواند متفاوت باشد. برای تعیین هزینه تزریق ژل لب مدل نچرال باید فاکتورهای مختلفی را در نظر گرفت از جمله: نوع ژل ( موقت ،دائمی یا نیمه موقت )، میزان مورد نیاز ژل برای تزریق به لب ها، برند و شرکت سازنده ژل مورد استفاده ،دستمزد تزریق ژل و سایر هزینه های کلینیک زیبایی  می توان اشاره نمود .معمولا پزشک در جلسه هماهنگی قبل از تزریق میزان هزینه نهایی تزریق ژل را با توجه به فاکتور ها تاثیرگذار به بیمار اعلام می کند.

دقت داشته باشید که مبنای انتخاب کلینیک را هزینه پایین تزریق ژل نگذارید زیرا ممکن است از ژل بی کیفیت و ارزان استفاده نمایند.

بهترین ژل برای تزریق ژل لب مدل نچرال

همانطور که قبلا اشاره شد ژل ها به سه دسته ژل موقت ،ژل دائمی و ژل نیمه موقت طبقه بندی می کنند. بهترین نوع ژل برای تزریق به لب ها ژل موقت می باشد. مزیت استفاده از ژل موقت توانایی خارج کردن ان در صورت نپسندیدن نتیجه کار توسط فرد است.

رایج ترین ژل مورد استفاده در ایران و کلینیک زیبایی مهرزاد ژل‌ های هیالورونیک اسیدی می باشند که  برند ژوودرم از نوع اولترا پلاس است که مورد استفاده قرار می گیرند.

به اشتراک بگذارید
مطالب اخیر

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

02172834