تزریق ژل لب مردانه برای آقایان

تزریق ژل لب مردانه

تزریق ژل لب مردانه برای آقایان

امروزه تزریق ژل به لب ها بسیار افزایش یافته است تزریق ژل به لب مختص خانم ها نیست و برخی از آقایان نیز برای ترمیم نافرمی های لب های خود یا افزایش حجم آنها از فرایند تزریق ژل استفاده می کنند. تزریق ژل لب مردانه برای آقایان یکی از بهترین راهکار ها برای رفع نواقص لب مردان است. نکته ای در که در تزریق ژل لب برای مردان وجود دارد این است که تزریق ژل لب مدل طبیعی انجام شود.

در کلینیک زیبایی مهرزاد در تزریق ژل به لب مردانه از اسید هیالورونیک استفاده می شود. این ماده به صورت طبیعی در بدن فرد وجود دارد از این رو تزریق آن برای بدن و لب مردان هیچ گونه آسیبی وارد نمی سازد.

این ماده علاوه بر خاصیت حجم دهندگی باعث می شود لب مردان زیبا و با طراوت گردد و بر میزان نشاط چهره و زیبایی شان افزوده شود.

هیالورونیک اسیدها دارای انواع مختلف می باشند اما می توان گفت همگی آنها با کیفیت بوده و تحت نظارت سازمان جهانی بهداشت می باشند. در صورتی که تمایل به استفاده از آن را دارید حتما از ژلی استفاده نمایید که مورد تایید سازمان غذا و دارو قرار گرفته باشد.

کاهش حجم لب در مردان می تواند ناشی از بالا رفتن سن انها یا به صورت خدادادی اتفاق بیفتد همچنین ممکن است لبهای فرد نامتقارن باشد. برای رفع این مشکلات بهترین روش استفاده از تزریق ژل لب مردانه می باشد.

 کاندیدای تزریق ژل لب مردانه برای آقایان

  • مردانی که پوست لب هایشان دارای چین و چروک می باشد.
  • آقایانی که لب هایشان نازک و بدون فرم می باشد.
  • مردانی که لب های فوقانی آنها بسیار کوچک تر و نازک تر از لب تحتانی می باشد.
  • مردانی که به دلایل مختلف دچار کاهش حجم ،تحلیل رفتگی و شل شدگی لب ها شده اند.
  • مردانی که در حالت خندیدن و صحبت کردن لثه و دندانهایشان دیده می شود.

ماندگاری نتایج تزریق ژل لب مردانه

همانطور که گفته شد برای تزریق ژل لب مردانه از هیالورونیک اسید استفاده می شود. این نوع ژل ها معمولا ماندگاری بین ۴ تا ۱۲ ماه دارند. میزان ماندگاری در مردان معمولا به وضعیت بدن و لب ها ،بافت لب ها  بستگی دارد.ممکن است برخی از لب ها ژل را زود جذب کنند و برخی دیگر مدت طولانی تری آن را نگه دارند. به هر طریقی معمولا هر ۶ ماه یکبار تزریق ژل لب مردانه باید تکرار گردد.

ماندگاری نتایج تزریق ژل لب مردانه

کیفیت مواد و مارک ژل تزریق شده و مهارت و تجربه پزشک متخصص از دیگر عوامل تاثیر گذار در ماندگاری تزریق ژل می باشد.

اهمیت تخصص و مهارت پزشک در تزریق ژل لب مردانه

مهارت و تخصص پزشک در تمام عمل های جراحی بسیار تاثیرگذار می باشد. نتایج حاصل از تزریق ژل به لب توسط پزشک متخصص و با مهارت با نتایج حاصل از تزریق پزشک کم تجربه بسیار متفاوت خواهد بود . پزشکانی که از ساختار لب و سایر اجزای صورت دانش و اطلاعات کافی را دارند معمولا تزریق مطمئن تری را خواهند داشت پس از تزریق اولین سوزن به لب ها لب ها متورم می شوند و آناتومی و تقارن خود را از دست می دهند در این صورت پزشک اگر با تجربه و مهارت بالا باشد می تواند به راحتی محل های تزریق ژل را بیابد.

از این رو به مردانی که قصد دارند تزریق ژل لب مردانه انجام دهند توصیه می شود قبل از انتخاب پزشک و کلینیک ،تحقیقات کافی را در مورد تخصص و مهارت پزشک داشته باشند. کلینیک زیبایی مهرزاد با داشتن قوی ترین کادر متخصص زبباترین و خوش فرم ترین لب ها را تزریق ژل لب برای متقاضیان به انجام می رساند.

مراقبت ها پس از تزریق ژل لب مردان

در اکثر مردانی که تزریق ژل لب انجام می دهند معمولا کبودی و ورم دیده نمی شود اما در برخی افراد ممکن است این عوارض ظاهر شود در این صورت فرد می تواند با استفاده از کمپرس یخ به بهبودشرایط کمک نماید و دوره نقاهت را کوتاه تر کند.

مردان پس از تزریق ژل لب تا مدتی باید از مصرف دخانیات ،مشروبات الکلی پرهیز نمایند زیرا این موارد ممکن است سرعت و فشار خون را بالا ببرند و سبب تورم در محل تزریق گردند.

مصرف برخی ویتامین ها و برخی از دارو ها که سبب رقیق شدن خون می شوند نیز تا مدتی پس از تزریق ژل ممنوع است. همچنین تا چند روز پس از تزریق نباید هیچ گونه فشای به لب ها وارد شود.

هزینه تزریق ژل لب مردان

افرادی که برای تزریق ژل به لب هایشان به پزشک مراجعه می کنند مطمئنا هدف و مشکلات گوناگونی را دارند. همچنین ساختار لب های داوطلبان تزریق ژل  نیز متفاوت می باشد و در نتیجه میزان و نحوه تزریق ژل نیز متفاوت خواهد بود. در نتیجه میزان تزریق ژل در افراد مختلف متفاوت بوده و به طبع هزینه تزریق ژل لب نیز متفاوت خواهد بود.

علاوه بر این موضوع برای تعیین میزان هزینه تزریق ژل لب مردان فاکتور های مهم دیگری از جمله : امکانات و تجهیزات کلینیک ،مهارت و دستمزد پزشک جراح ،وضعیت لب ها و فرم آنها و . . . تاثیرگذار می باشند تفاوت در هر کدام از این فاکتور ها می تواند هزینه تزریق را افزایش یا کاهش دهد.

 

 

به اشتراک بگذارید
مطالب اخیر

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

02172834