انواع مدل تزریق ژل لب

تزریق ژل لب

انواع مدل تزریق ژل لب

تزریق ژل لب راهکاری بدون عوارض جهت افزایش سایز لب و فرم دهی لب ها است که در کلینیک مهرزاد توسط پزشکان حرفه ای انجام می شود. تزریق ژل لب دارای تکنیک های مختلفی است که در ادامه با انواع مدل تزریق ژل لب آشنا می شوید.

تک به تک اجزای صورت نقش زیادی را در زیبایی چهره دارند توجه به زیبایی و داشتن لب ها و گونه های زیبا و جذاب در کنار چشمان گیرا و درشت برای همه ی افراد بخصوص خانم ها بسیار اهمیت دارد از این رو امروزه در کنار انجام جراحی های زیبایی اندام ها، تزریق ژل لب مدل نچرال و روسی و یا هر مدل دیگری نیز بسیار رواج یافته است. از آن جایی که داشتن لب‌ هایی برجسته از مهم ترین ملاک ها در داشتن زیبایی صورت است. از همین رو نیز افراد بسیاری با مراجعه به کلینیک های زیبایی اقدام به روش‌های تزریق ژل برای برجسته سازی‌ و فرم‌ دهی لب ‌های خود می کنند در کنار مدل های مختلفی که برای فرم دهی لب ها وجود دارد تزریق ژل لب روسی از جمله محبوب ‌ترین این روش ‌ها در سال ‌های اخیر بوده است. با توجه به نوع تزریق، معمولا بیشتر افرادی که نیاز به انجام این نوع تزریق دارند با مراجعه به کلینیک ‌های زیبایی معتبر و شناخته شده می توانند تا نسبت به انجام این عمل زیبایی اقدام کنند.

ما در این مقاله قصد داریم تا علاوه بر نحوه تزریق ژل لب روسی درباره سایر مدل ها نیز مطالب بسیار مهمی را بررسی نماییم اگر شما نیز  قصد تزریق ژل مدل روسی و یا سایر مدل ها را دارید در این مقاله همراه ما باشید تا با نحوه تزریق ژل لب به طور کامل و دقیق آشنا شوید.

زمانی که فرد دچار افزایش سن می شود پوست او دیگر آن شادابی و طراوت دوران جوانی را ندارد و معمولا خیلی زود شاهد چین و چروک در اطراف صورت و مهم تر شاهد خطوط مشخصی در لب بالا و پایین می شود. این افراد در واقع بهترین کاندید برای انجام مدل تزریق ژل لب هستند. اما فراموش نشود که بهترین کار قبل از انجام هر کاری مشاوره با پزشک مربوطه در کلینیک زیبایی مجهز و معتبر است. زیرا در جلسه مشاوره ی قبل از تزریق ژل لب با پزشک علاوه بر نوع فرم لب انتظارات شخصی شما  نیز در کنار میزان حجم مورد نیاز برای تزریق مورد بررسی قرار می گیرد و پس از کسب رضایت شما پزشک به راحتی تصمیم ‌های لازم برای فرم ‌دهی را می گیرد و همان طور که گفتیم تزریق ژل توسط پزشک متخصص و کاربلد در این زمینه تزریق می ‌شود.

اولین کار در تزریق ژل لب این است که بیمار برای تزریق باید اماده شود در این حالت پزشک متخصص با اعمال بی ‌حسی و استریلیزاسیون در نواحی تزریق فرد را برای تزریق اماده می نماید نباید فراموش کرد که برای ایجاد فرم دلخواه حتما باید به پزشک با تجربه در این زمینه مراجعه شود.

در بعضی از افراد ممکن است که فرم دهی به لب ها فقط در یک جلسه به اتمام نرسد و برای رسیدن به نتیجه مطلوب نیاز است تا تزریق ژل در چندین جلسه صورت بگیرد.

در میان کلینیک های زیبایی معتبری که وجود دارد کلینیک زیبایی مهرزاد با توجه به پرسنل بسیار با تجربه و تجهیزات درمانی که دارد می توان گفت یکی از بهترین‌ کلینیک های تهران برای انجام کار  های زیبایی و تزریق ژل لب است و افراد می توانند تا با مراجعه به این کلینیک خدمات با کیفیتی را با نتایج مطلوب دریافت نمایند.

انواع مدل تزریق ژل لب

تزریق ژل لب فقط به یک مدل انجام نمی شود، بلکه با توجه به اهمیت بالایی که فرم لب در زیبایی چهره افراد دارد و امروزه افراد زیادی با این روش به فرم دهی لب ها و جوانسازی خود می پردازند می دانیم که فرم لب با توجه به فاکتور های مختلفی مانند ژنتیک در هر فرد با هم متفاوت است از این رو انتخاب مدل و نوع آن در واقع مهم ترین نکته، قبل از تزریق ژل لب در کلینیک زیبایی مهرزاد است.

انواع مدل تزریق ژل لب عبارتند از: تزریق ژل لب روسی، تزریق ژل لب کلاسیک، تزریق ژل لب مدل هالیوودی، تزریق ژل لب مدل صدفی ، تزریق ژل لب عروسکی، تزریق ژل لب نچرال ( طبیعی ) و . . . . می باشد.

تزریق ژل لب مدل عروسکی

فرم لب ها با توجه به شکل صورت افراد متفاوت است و تزریق ژل لب مدل عروسکی نیز، با توجه به فرم خاصی که به لب ها می دهد بیشترین درخواست را در بین خانم ها دارد زیرا این روش علاوه به حجم دهی به لب ها مشکل نامتقارن بودن ان را نیز رفع می کند در واقع با این روش افراد رضایت بیشتری نسبت به فرم لب خود پیدا می کنند.

همان طور که از اسمش پیداست در این نوع تزریق لب ها مشابه عروسک باربی حجم دهی داده می شود و بخش V شکل لب، مهم ترین قسمت  در این روش تزریق ژل است و بیشتر به این قسمت تزریق می کنند و این قسمت از لب بسیار حجیم تر از سایر قسمت های لب می شود. معمولا افرادی که صورت ظریف تری دارند مناسب ترین افراد برای انجام این نوع تزریق هستند.

تزریق ژل لب مدل عروسکی معمولا در کشور های جنوب شرق آسیا با توجه به فرم صورتی که دارند بیشتر از سایر کشور ها مورد استقبال قرار گرفته است. قبل از انجام این نوع تزریق مشاوره با پزشک مناسب ترین کار است زیرا فرم صورت در انتخاب فرم لب مناسب چهره بسیار نقش دارد در بعضی مواقع جهت دست یافتن به این فرم لب احتیاج است تا علاوه به لب ها، در سایر نواحی صورت هم تزریق ژل انجام شود.

تزریق ژل لب مدل روسی

تزریق ژل لب یکی از روش های زیبایی است که بدون نیاز به جراحی و یا بی هوشی انجام می شود در میان مدل های مختلف تزریق ژل لب، تزریق ژل لب مدل روسی مورد استقبال زیادی قرار گرفته و خانم های بسیاری با این روش به دنبال فرم دهی به لب ها هستند.

در این روش  بیشتر تغییرات بر قسمت لب بالایی است و همان طور که گفتیم در افرادی که به دنبال این نوع تزریق هستند تزریق ژل در ناحیه حاشیه بالای لب صورت می گیرد و به این ترتیب خط و گوشه بالای لب شکل برجسته تری پیدا می کند.

معمولا خانم هایی که لب های باریکی دارند نتیجه عالی به همراه دارد زیرا این نوع تزریق  به شکل ساختاری لب ها، حجم وکشیدگی زیبایی می بخشد. برجسته ساز حاشیه ی قسمت بالای لب نه تنها برای افرادی که لب بالایی باریک دارند بلکه افرادی که لب های عادی و برابری دارند نیز باعث می شود تا با برجسته سازی حاشیه بالای لب، زیبایی خاصی به لب های خود بدهند. پزشک متخصص در این تکنیک سوزن تزریق را به صورت عمودی بر روی لب قرار می دهد و با این کار قد لب بالا افزایش پیدا کرده و فرم لب کشده تر می شود.

در بحث هزینه ژل لب روسی باید بگوییم که  با توجه به این که  برند ژل و میزان درخواستی شما به ازای هر سی سی متفاوت است. شما می توانید تا برای اطلاع از قیمت های تزریق ژل لب با کلینیک زیبایی مهرزاد تماس بگیرید

تزریق ژل لب مدل طبیعی Natural

این که افراد دوست دارند تا چه نوع فرم لبی داشته باشند امری کاملا سلیقه ای و شخصی است اما حالت و فرم صورت نیز در انتخاب مدل تزریق ژل لب تاثیز گذار است.  بیشتر افرادی که لب های باریک و کوچکی دارند علاقه ای به مدل های عروسکی یا روسی ، قلبی ، فانتزی و غیره ندارند و با رواج پیدا کردن تزریق ژل لب مدل طبیعی Natural گرایش و توجه به مدل های طبیعی نیز امروزه بسیار گسترش پیدا کرده است.

درست ست که خانم های زیادی با استفاه از انواع تزریق ها در پی ترمیم و زاویه سازی حالت و شکل لب و یا برجسته سازی و حجم دهی به لب های و تغییر فرم صورت هستند اما افراد دیگری نیز هستند که مدل های طبیعی را انتخاب می کنند و دوست ندارند تا تزریق لب هایشان بسیار مشخص باشد تغییر نکردن صورت بعد از تزریق ژل لب مدل طبیعی  Natural یکی از مزایای اصلی تزریق ژل لب به فرم طبیعی است.

تزریق ژل لب مدل طبیعی Natural

بهترین برند برای تزریق ژل لب

تغییر فرم لب ها با افزایش سن امری کاملا طبیعی است که امروزه می توان با انجام تزریق انواع فیلر ها و انواع ژل ها این امر را مهار کرد و فرم مناسبی به لب ها و صورت بخشید. از ان جایی که تزریق لب یکی از کم عارضه ترین نوع تزریق زیبایی است این روش بیشترین محبوبیت را در دنیا دارد برند های بسیاری برای تزریق ژل لب وجود دارد که ما در این بخش به معرفی بهترین برند برای تزریق ژل لب می پردازیم. مطمئنا عوارضی که انتخاب یک برند نامعتبر می تواند برای فرد داشته باشد بسیار زیاد است از این رو انتخاب بهترین برند برای تزریق ژل لب از ارزش زیادی برخوردار است. بهترین برند برای تزریق ژل لب عبارتند از :

  •  هیالورونیک اسید
  • ژل ژوویدرم Juvederm کمپانی Allergan
  • ژل لب رستیلن RESTYLANE
  • ژل تزریقی Juvéderm Vollure XC و  Juvéderm XC
  • Juvéderm Ultra XC  و  Juvéderm Volbella XC
  • ژل لب تئوسیال Teosyal

تزریق ژل لب هیالورونیک اسید:

در بسیاری از محصولات زیبایی هیالورونیک اسید به عنوان ماده ی بسیار ارزشمند مورد استفاده قرار می گیرد ژل های زیادی بر پایه این ماده ساخته شده است که بسیار مورد توجه قرار گرفته است. از اسید هیالورونیک در سرم صورت و مرطوب کننده ها نیز به عنوان یک آبرسان قوی و مرطوب کننده استفاده شده است.

ماندگاری ژل های هیالورونیک اسید بین ۸ الی ۱۶ ماه است و فرد باید بعد از گذشت این زمان بعد از جذب کامل ژل و برگشت لب به حالت اول دوباره اقدام به تمدید تزریق ژل نماید. امکان بازگشت لب به حالت قبل یکی از مفید ترین و بی عارضه ترین مزایای ژل هیالورنیک اسید است و این به دلیل وجود نوعی آنزیم در این نوع ژل است.

تزریق ژل لب ژوویدرم Juvederm کمپانی Allergan :

کمپانی Alleergan یکی از مشهورترین کمپانی های وشور فرانسه است که امار بیشترین تولیدات محصولات جوانسازی پوست را در دنیا دارد. ژل ژوویدرم Juvederm کمپانی Allergan با داشتن تاییدیه سازمان غذا و داروی آمریکا دارای کمترین عارضه است که این ژل بر پایه اسید هیالورونیک ساخته شده است. که برای رفع انواع چین و چروک های پوست و علاوه بر این برای برجسته کردن و فرم دهی لب ها استفاده می شود.

تزریق ژل لب ژوویدرم Juvederm

تزریق ژل لب رستلین Restylane :

ژل لب رستلین از جمله ژل هایی است که بر اساس اسید هیالورونیک و به طور طبیعی تولید شده و از این نوع ژل برای اصلاح چین و چروک های عمیق و یا سطحی در ناحیه صورت و اطراف لب ها استفاده می شود.

این نوع ژل با حجیم سازی لب فرم بسیار طبیعی و زیبایی به ان می بخشد مانند سایر ژل های اسید هیالورنیک این برند نیز دارای تأییدیه FDA آمریکا و دارای ۶ ماه الی یک سال ماندگاری است.

تزریق ژل لب رستلین Restylane

تزریق ژل لب Juvéderm Vollure XC و Juvéderm XC  :

این برند ژل نیز یکی از معروفترین برندهای محصولات ژوویدرم است که برای اصلاح چین و چروک های عمیق و یا کم در بافت صورت مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع ژل  با داشتن مقدار کمی ماده ی بی حس کنده موضعی به راحتی در عرض چند ثانیه بدون کوچکترین عارضه ای می تواند ناحیه مورد نظر را کاملاً بی حس می کند از این نوع ژل ویژه برای تزریق به نقاط مختلف صورت و فرم دهی به لب ها و  ناحیه اطراف دهان و اصلاح چین و چروک های عمیق بوده استفاده می شود.

تزریق ژل لب تئوسیال Teosyal :

این نوع ژل تزریقی نیز بر پایه اسید هیالورونیک است که برای رفع انواع چین و چروک صورت و برجسته کردن لب ها مورد استفاده قرار می گیرد. و با توجه داشتن پروتئین این نوع ژل بدون هیچ عارضه ای است ماندگاری این ژل ۱۲ ماه است و برای افراد حساس این نوع ژل بسیار مناسب است.

ژل‌ های تزریقی دیگری مانند اسکالپترا، کاپتیک، هیلافرم و رادیس نیز در کنار ژل ژوویدرم برای فرم دهی به صورت و رفع چین و چروک و برجسته سازی نقاط مختلف صورت استفاده می شود.

تزریق ژل لب تئوسیال Teosyal

میزان ماندگاری تزریق ژل لب چقدر است؟

در بحث میزان ماندگاری تزریق ژل لب باید بگوییم که نوع مدل تزریق هیچ تاثیری در ماندگاری آن ندارد. و تزریق ژل لب مدل روسی هم مثل سایر مدل های دیگر مدت زمان مشخصی را دارد و این مدت زمان بسته به نوع برند ممکن است ۶ ماه تا یکسال متفاوت باشد.

معمولا برند های با کیفیت تر ماندگاری بیشتری دارند و به این ترتیب دوره ترمیم آن طولانی تر خواهد بود. تزریق ژل برای افرادی که دارای لب های نازک هستند بدون شک روشی موثر برای حجم دادن به لب است معمولا  در اثر بالا رفتن سن و کاهش کلاژن و الاستین تولیدی، حجم لب ها کاهش پیدا می کنند. امروزه با گسترش استفاده از روش های تزریق فیلر و با استفاده از تکنیک های زیبایی به راحتی می توانیم در کمترین زمان با بهبود ساختار ظاهری لب های خود و تغییر شکل لب به فرم دلخواه برسیم و بدون اتلاف وقت هر روز با لب هایی زیبا و طبیعی خودمان را در آینه ببینیم.

با توجه به انواع جراحی های زیبایی که در دنیا وجود دارد طبق تحقیقات به عمل آمده در انجمن جراحان پلاستیک آمریکا، یکی از محبوب ترین جراحی های غیر تهاجمی تزریق ژل لب است که به عنوان یکی از پرطرفدار ترین انواع روش های زیبایی، با کم ترین عارضه شناخته شده است.

دقت در انتخاب کلینیک زیبایی معتبر با پزشکان باتجربه مطمئنا باعث می شود تا نتیجه‌ی کار راضی کننده باشد کلینیک زیبایی مهرزاد یکی از کلینیک های مجهز و پرطرفدار در بین سایر کلینیک ها است.

به اشتراک بگذارید
مطالب اخیر

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

02172834