درمان گلوله شدن چربی تزریق شده

گلوله شدن چربی تزریق شده

درمان گلوله شدن چربی تزریق شده

بسیاری از افراد که در مراکز نامعتبر تزریق چربی انجام می دهند با مشکل گلوله شدن چربی تزریق شده مواجه اند و با این سوال مواجه اند که درمان گلوله شدن چربی تزریق شده چگونه انجام می شود.

کلینیک مهرزاد با بیش از ۱۰۰۰ نمونه کار موفق تزریق چربی آماده ارائه خدمات در زمینه تزریق چربی است برای اطلاعات از قیمت ها به بخش هزینه تزریق چربی صورت مراجعه کنید.

روش تزریق چربی با توجه به نتایج طولانی مدت و ایمن بودن آن محبوبیت ویژه ای در بین افراد مختلف بخصوص خانم ها پیدا کرده است. این روش ترمیمی در واقع نوعی تکنیک پیشرفته در خدمت جامعه بشری می باشد که به سرعت در حال رشد وتحول می باشد.

از تزریق چربی در موارد گوناگون از جمله برطرف نمودن نقص های مادزادی، از بین بردن جای زخم ها و جوش و چین و چروک و آسیب دیدگی ها، عدم تقارن برخی اندام های بدن و در نهایت افزایش حجم آنها استفاده می گردد.

با وجود تمام مزیت های روش تزریق چربی ممکن است. عوارضی نیز پس از تزریق چربی گریبان گیر افراد گردد. از جمله این عوارض می توان به گلوله شدن چربی تزریق شده پس از تزریق اشاره نمود.
تزریق چربی اگر به صورت اصولی انجام نشود ممکن است پس از تزریق به صورت گلوله گلوله درآمده و مشکلات زیادی را برای فرد ایجاد کند. در نتیجه بسیاری از افراد به دنبال درمان گلوله شدن چربی تزریق شده هستند.

نحوه تزریق چربی بدین صورت است که در ابتدا چربی مورد نیاز باید با استفاده از روش های برداشت چربی از یکی از اندام های دهنده از جمله شکم ،پهلو یا ران برداشت شود.
پس از برداشت چربی خالص سازی می شود یعنی سایر اجزای آن جداسازی می گردد. پس از خالص سازی محل مورد نظر تزریق مشخص می شود و با داروی لیدوکائین بی حس می گردد سپس به کمک سرنگ های مخصوص چربی به زیر پوست انتقال داده می شود.

مشکلی که ممکن است در موار نادر از تزریق چربی پیش بیاید گلوله شدن چربی پس از تزریق می باشد.

یکی از مهم ترین علل گلوله شدن تزریق چربی در بدن تزریق غیراصولی و توسط فردی با مهارت کم می باشد.
علاوه بر خطای انسانی در سفت شدن چربی مورد دیگر تاثیرگذار ابزارهای نامناسب می باشد. ممکن است سرنگ مورد استفاده نامناسب باشد و موجب بروز این عارضه گردد.

چربی تزریق شده فیلر طبیعی است و مانند ژل مصنوعی نیست که خود بخود گلوله شده و سفت گردد. در ایجاد این حالت در بدن حتما علتی وجود دارد. با این حال ایجاد ان بسیار نادر می باشد.

فردی که تصمیم برای انجام تزریق چربی می گیرد باید پزشک و کلینیک تزریق چربی معتبر و با سابقه را انتخاب نماید به دلایلی مانند هزینه کم فریب مراکز غیر معتبر را نخورد.

شما می توانید با مراجعه به بخش همه چیز در مورد تزریق چربی اطلاعات کاربردی در خصوص تزریق چربی بدست آورید.

روش درمان گلوله شدن چربی تزریق شده

روش درمان گلوله شدن چربی تزریق شده در بدن بسیار راحت می باشد. پزشک در ابتدا انجام برخی از نرمش ها و ماساژهای عمقی در محل چربی های سفت شده را انجام می دهد تا چربی سفت شده خرد شده و حرکت نماید.
در اکثر مواردی که حاد نیست با استفاده از این حرکات فرد درمان می شود.
اما اگر وضعیت فرد حاد باشد پزشک مجبور به تخلیه چربی می شود. ماساژ ناحیه ای از بدن که چربی ها گلوله شده اند را باید مداوم انجام داد تا به نتیجه رسید.
به افرادی که دچار این عارضه شده اند توصیه می گردد حتما از جلسات ماساژ درمانی استفاده نمایند و ترمیم و تخلیه چربی را جز گزینه آخر قرار دهند.

روش درمان گلوله شدن چربی تزریق شده

عمل تزریق چربی بر روی افراد مختلف ممکن است نتایج مختلفی را در بر داشته باشد و جهت درمان باید به صورت اختصاصی از پزشک کمک گرفت. هیچ وقت برای اطرافیان نسخه درمانی خود را پیشنهاد ندهید.

بهترین راه برای جلوگیری از بروز چنین عوارضی انجام مراقبت های درمانی پس از تزریق ،مراجعه به پزشک و کلینیک معتبر و با مهارت کافی و تزریق اصولی تزریق چربی می باشد. با مراجعه به کلینیک زیبایی مهرزاد می توانید تا یک تزریق چربی مناسب را زیر نظر پزشک متخصص انجام دهید.

به اشتراک بگذارید
مطالب اخیر

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

02172834