روش تزریق چربی به صورت به چه شکل انجام می شود

روش تزریق چربی به صورت

روش تزریق چربی به صورت به چه شکل انجام می شود

جوانسازی و چاقی صورت بسیار در زیبایی افراد تاثیر دارد. افرادی که با افزایش سن دچار چین و چروک و افتادگی در پوست صورتشان شده اند و یا دارای صورتی لاغر می باشند بهترین گزینه برایشان استفاده از روش تزریق چربی است.

اگر شما نیز جز افرادی هستید که صورت لاغری دارید و برای جذابیت بیشتر می خواهید گونه ها و چانه برجسته تری داشته باشید و یا با زاویه سازی چانه به زیبایی بیشتر صورت برسید پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را مطالعه نمایید.

داشتن گونه های برجسته و از بین بردن چین و چروک صورت علاوه بر تزریق چربی با روش های دیگری مانند تزریق ژل نیز قابل انجام است اما به این دلیل از تزریق چربی استفاده می شود که فیلر مورد استفاده از بدن خود فرد برداشت می شود و در نتیجه بدن واکنشی در برابر آن نخواهد داشت. تزریق چربی به صورت و گونه بهترین راهکار برای حجم دهی به صورت است که در ادامه با روش تزریق چربی بیشتر آشنا می شوید.

اما چه زمانی تزریق چربی برای افراد لازم است ؟

  • اگر قسمتی از صورت تان دچار افتادگی و چین خوردگی شده است.
  • زمانی که می خواهید اثر ماندگاری روش های جوانسازی و حجیم کردن صورت زیاد باشد.
  • اگر می خواهید انحنای کانتور صورت و بدن خود را بهبود ببخشید.
  • در زمان وجود جای اسکار و یا زخم کهنه در صورت و نیاز به جوانسازی آن.

اما روش تزریق چربی صورت چگونه است ؟

برای تزریق چربی به صورت سه مرحله باید طی شود. در ابتدا چربی مورد نیاز باید از بدن فرد برداشت شود. برای این کار چربی اضافه باید در بدن فرد وجود داشته باشد. این چربی ها از نواحی مانند شکم و پهلو یا باسن برداشت می شود.

برداشت چربی به این دلیل از این نواحی برداشت می شود که به دلیل تحرک کمتر این نواحی از بدن چربی های این مناطق سفت می باشند وبه سختی آب شده و از بین می روند.

برداشت چربی: در این مرحله ابتدا پزشک نواحی که قرار است چربی برداشت شود را علامت گذاری می کند و پس از بی حس کردن این مناطق سوراخ های بسیار ریزی در آنجا ایجاد می کند سپس با استفاده از یکی از روش های برداشت چربی مانند لیپوساکشن و یا لیپوماتیک چربی مورد نیاز برداشت می شود.

ممکن است چربی بیشتر از مورد نیاز برداشت شود که در این صورت مقدار اضافه چربی را می توان فریز کرد و در مراحل بعدی مورد استفاده قرار دارد. این چربی ها را می توان به مدت ۶ ماه فریز کرد. توجه داشته باشید که برداشت چربی توسط پزشک ماهر و متخصص انجام شود تا عوارضی برایتان بوجود نیاید.

روش تزریق چربی صورت چگونه

مرحل خالص سازی چربی :

در این مرحله چربی برداشت شده بوسیله دستگاه های خاصی به نام سانترفیوژ خالص سازی می شوند و آب ،ماده لیدوکائین و اجزای مرده از آن جدا می شوند.

برای تزریق چربی انجام این مرحله بسیار حیاتی و مهم می باشد.

مرحله تزریق چربی:

در این مرحله نیز پزشک در ابتدا باید نواحی تزریق را مشخص کرده و با استفاده از تزریق لیدوکائین آنجا را بی حس کند. سپس با استفاده از سرنگ های مخصوصی تزریق چربی انجام می پذیرد.

در این مرحله مهارت و دقت پزشک بسیار تاثیرگذار می باشد. هر قدر پزشک مهارت و تخصص در این زمینه داشته باشد درصد موفقیت و بدون عارضه بودن تزریق چربی بیشتر خواهد بود. میزان ماندگاری تزریق چربی نیز به مهارت فرد تزریق کننده بستگی زیادی دارد.

تزریق چربی به دست

استفاده از روش تزریق چربی به صورت برای جهت فرم دهی و افزایش حجم، بیشتر در گونه ها و لب کاربرد دارد. این کار علاوه بر رفع عوارض بالا رفتن سن می تواند در زیبایی فرد نیز تاثیر بسزایی داشته باشد. تزریق چربی از مناسب ترین روش ها در کلینیک زیبایی مهرزاد است که توسط پزشکان مجرب و بسیار باتجربه انجام می شود.

به اشتراک بگذارید
مطالب اخیر

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

02172834