شارژ تزریق چربی چیست و چه زمانی انجام می شود

شارژ و تمدید تزریق چربی

شارژ تزریق چربی

از دست دادن حجم عادی در بخش هایی از صورت مانند گونه ها، لب و … ممکن است از ناخوشآیند ترین اتفاقات برای افراد و از جمله خانم ها باشد! زیرا خانم ها حساسیت های بیشتری نسبت به ظرافت های موجود در چهره شان دارند. برای همین به انجام روش های درمانی نوینی مانند تزریق فیلر و تزریق چربی روی می آورند. شارژ تزریق چربی نیز از اقداماتی به حساب می آید که برای حفظ حجم بخش های ذکر شده انجام می گیرد. نکته مهم این است که شارژ تزریق چربی از اهمیت بسیاری برخوردار است و حتما باید انجام دهید. چرا که مرحله دوم تزریق چربی از اهمیت بالایی برخوردار است و ماندگاری تزریق چربی را افزایش می دهد. اگر مردد هستید که شارژ تزریق چربی را انجام دهید یا خیر ضروری است که شارژ تزریق چربی را انجام دهید.

اگر می خواهید بیش از ۱۰۰ نمونه کار تزریق چربی را مشاهده کنید به بخش تزریق چربی مراجعه کنید.
تزریق چربی فرآیندی است که در آن بافت های چربی اضافی بدن از بخش هایی مانند ران و باسن و …. برداشته شده و به قسمت هایی تزریق می گردد که حجم خود را از دست داده اند و نیاز به تزریق چربی دارند. درمان از طریق تزریق چربی همانند یک پیوند چربی است که برای برجسته سازی و جوانسازی پوست چهره افراد مورد استفاده قرار می گیرد. این برجسته سازی به مدت زمان مشخصی است و پس از مدتی نیاز به شارژ تزریق چربی است که توسط پزشک معالج به بیمار ابلاغ می گردد.

زمان شارژ تزریق چربی

در مقدمه اطلاع از زمان شارژ تزریق چربی باید بدانیم که یکی از علل اصلی پیری و چین و چروک های پوستی کم شدن چربی پوست است که به دنبال آن مشکلاتی از قبیل ایجاد شدن خطوط نسبتا عمیقی مانند خط خنده، خط اخم و …. می شود. خبر خوب این است که شما می تواند قبل از اینکه این خطوط خیلی عمیق شوند با تزریق چربی، بوتاکس و یا تزریق فیلر آن ها را درمان کنید.
چربی هایی که در فرآیند درمانی و حجیم سازی مورد استفاده قرار می گیردند؛ مقاومت و ماندگاری مشابه چربی طبیعی خواهند داشت، نکته جالب و حائز اهمیت این است که اگر وزرن افراد نیز افزایش یابد، حجم چربی نیز رشد خواهد نمود.
در فرآیند طبیعی پیر شدن چهره یا صورت حجم خود را از دست خواهد داد که برای جبران این عارضه اقدام به تزریق چربی می نمایند. اما باید در نظر داشته باشید که چربی تزریق شده نیز مانند هر چربی دیگری که در بخش های مختلف بدن وجود دارد به تدریج از بین خواهد رفت، به عبارتی این از بین روی جذب شدن به بدن انسان می باشد. در این صورت می توان متوجه شد که زمان شارژ تزریق چربی مجددا فرا رسیده است.

به طور کلی می توان گفت زمان تزریق چربی فرد به فرد متفاوت است و در بعضی از افراد که سریعتر چربی جذب می شود لازم است تا شارژ تزریق چربی سریع تر انجام شود. گفتنی است به طور میانگین زمان شارژ تزریق چربی بعد از ۱ سال است. و پس از چند بار شارژ دیگر فرد نیاز به تمدید تزریق چربی ندارد.

در تزریق چربی از بدن خود شما گرفته میشود و احتمال واکنش‌های آلرژی‌زا به مواد خارجی را کاهش می‌دهد. نتایج انتقال چربی به صورت طبیعی، ماندگار و ایمن می‌باشند. انتقال چربی یک روش غیرتهاجمی برای حصول جوان‌سازی صورت است. برای اطلاعات بیشتر نوبت دهی مشاوره ی آنلاین و رایگان با ما در تماس باشید.

اهمیت روش انجام تزریق چربی

در حالت عادی بافت های چربی شامل سلول های بنیادی هستند، که موجب زنده ماندن و ماندگاری تزریق چربی می شود. این ویژگی موجب جوان سازی پوست افراد می شود. در شارژ تزریق چربی سلول های بنیادی که به صورت اضافی در بخش های دیگر بدن وجود دارند استخراج می شوند. در ماندگاری شارژ تزریق چربی حفظ وزن بسیار با اهمیت است، اگر بدن دچار تحلیل وزن و پیری گردد، چربی های تزریق شده نیز حجم خود را از دست داده و کمرنگ تر می شوند، برعکس این فرآیند نیز وجود دارد که با افزایش و حفظ سلامت بدن، چربی ها به زندگی خود ادامه می دهند.
هرچه میزان انجام فرآیند شارژ تزریق چربی‌ به خوبی انجام گیرد، بافت شامل چربی خون رسانی را به شکل مناسب تری انجام می دهد، ویژگی عروقی بهتری به خود گرفته و به مدت زمان بیشتری زنده می ماند. در نتیجه ماندگاری و پایداری بیشتری به دست می آورد. بنابراین می توان گفت که انجام شارژ تزریق چربی اگر با روش مناسب و دقیق تری انجام شود، موجب ارتقا در نتیجه بخشی شارژ تزریق چربی خواهد بود.

آیا همه افراد می توانند تزریق چربی انجام دهند.

چهره افراد از موثر ترین قسمت های بدن می باشد که می تواند موجب خوب و زیبا دیده شدن و یا عدم خوب دیده شدن گردد. با سپری کردن عمر، افراد به صورت طبیعی فرآیند پیری را می گذرانند، پیری موجب تحلیل بدن و زیبایی چهره افراد می شود و مشکلاتی همانند آسیب پذیری پوست، ایجاد تیرگی و فرورفتگی در بخش های مختلف چهره، از دست رفتن حجم گونه ها و لب ها، عمیق تر شدن خطوط خنده، اخم و …. می شود.

روش های نوین درمانی مانند تزریق چربی، برای مقابله با این عارضه ها وجود دارد که می تواند زیبایی چهره را بازگرداند. اما سوالی که ممکن است برای افراد پیش آید این است که آیا همه افراد می توانند تزریق چربی انجام دهند؟
پاسخ این پرسش این است که افرادی می توانند از تزریق چربی و متعاقبا شارژ تزریق چربی استفاده نمایند که چربی موجود در قسمت های مختلف بدنشان به میزان کافی وجود داشته باشد.

تزریق چربی در کلینیک مهرزاد و توسط متخصصین این روش درمانی به بهترین شکل ممکن انجام می گیرد. بیماران باید در نظر داشته باشند که روش گرفتن چربی به پوست از اهمیت فوق العاده بالایی برخوردار است.

چربی که به محل های مورد درمان تزریق می شود می بایست تعداد و اندازه‌ گلبول های متناسبی داشته باشد و همچنین روش تزریق و فرآوری به گونه ای باید باشد که بافت شامل چربی عمل خون‌رسانی را به خوبی در محل مورد تزریق انجام دهد تا سلول های محل تزریق دچار مرگ نشوند. بنابراین در انتخاب کلینیک درمانی خود نهایت دقت و تحقیقات لازم را داشته باشید.

به اشتراک بگذارید
مطالب اخیر

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

02172834