جوانسازی صورت با لیفت صورت

لیفت صورت

جوانسازی صورت با لیفت صورت

در طول عمر صورت فرد ممکن است به دلایل وراثتی یا طبیعی و با کاهش سطح کلاژن در بدن، دچار چین و چروک و افتادگی گردد. این عوارض سبب کاهش زیبایی فرد و در نتیجه تضعیف اعتماد بنفس می گردد. این چین و چروک ها معمولا روال طبیعی عمر است و نمی توان جلوی آنها را گرفت تنها می توان به شکل چشمگیری روند پیری پوست را کند و آهسته نمود.

در گذشته برای از بین بردن این عوارض از عمل جراحی لیفت صورت استفاده می کردند که عملی بسیار سنگین و دشوار بوده و دوره نقاهت بالایی نیز داشته است. اما امروزه با پیشرفت دانش های بشری برای جوانسازی صورت از لیفت صورت که روشی بدون جراحی و ایمن است استفاده می گردد. در واقع می توان گفت بهترین روش جوانسازی پوست صورت استفاده از روش های کلینیکی می باشد کلینیک زیبایی مهرزاد از مجهزترین کلینیک های زیبایی است که می توانید با مراجعه به این کلینیک لیفت صورت را زیر نظر بهترین و مجرب ترین متخصصان زیبایی انجام دهید.

لیفت صورت چیست ؟

لیفت صورت که در اصطلاح به آن ریتیدکتومی گفته می شود نوعی روش زیبایی است که با استفاده از آن می توان جوانی و شادابی پوست را به افراد هدیه داد. لیفت یعنی کشیدن پوست صورت که سبب از بین رفتن شل شدگی ها و چین و چروک های موجود در پوست می گردد.

در این روش می توان از تکنیک های مختلف درمانی جهت شادابی پوست استفاده نمود طی این روش چربی ها و سلول های مرده پوست برداشته می شوند و سلول های پوستی برای بازسازی دوباره تحریک به تولید کلاژن می گردند. موارد زیر جز علائم پیری پوست می باشد که با استفاده از لیفت  صورت می توان از بین برد :

  • شل شدگی و آویزان شدن قسمت های مختلف پوست صورت و گردن
  • در صورت ایجاد شکاف و شیار عمیق در قسمت های پایین چشم
  • در صورت ایجاد شکاف و شیار در قسمت های امتداد بینی به دهان
  • چربی های افتاده یا جابجا شده در قسم های مختلف صورت و گردن
  • شل شدن نواحی پایین صورت و از بین رفتن سفتی عضلات صورت
  • شل شدن پوست صورت و جمع شدن چربی ها در قسمت چانه و فک ممکن است به ایجاد غبغب منتهی گردد.

لیفت صورت چیست

روش های لیفت صورت

لیفت صورت را می توان به دو روش :

لیفت صورت بدون عمل جراحی

لیفت صورت را می توانید بدون عمل جراحی و با استفاده از تکنیک های کلینیکی انجام داد. هر یک از این روش ها انواع گوناگونی دارند که در ادامه به توضیح مختصری از آنها می پردازیم.

در صورتی که آثار پیری بر روی پوست صورت بسیار زیاد و عمقی نباشد نیاز به استفاده از اعمال جراحی برای از بین بردن این چین و چروک ها و افتادگی ها نمی باشد و می توان با تکنیک های کلینیکی مانند تزریق چربی ،تزریق بوتاکس یا استفاده از نخ این مشکلات را به صورت ایمن و غیر تهاجمی رفع نمود.

البته لیفت صورت بدون عمل جراحی تنها به تزریق فیلر ختم نمی گردد و روش های مختلفی برای این منظور وجود دارد اما متاسفانه مدت ماندگاری هیچ کدام از روش های غیر جراحی طولانی مدت نبوده و به مرور طی یک سال از بین می رود. معمولا بیمارانی که این روش درمانی را برای لیفت صورت انتخاب می کنند با توجه به عواملی مانند :ناحیه تحت درمان ،طول دوره بهبود، انتظار بیمار از نتیجه عمل یکی از انواع روش بدون جراحی لیفت را انتخاب می نمایند.

روش های لیفت صورت

لیفت صورت با استفاده از عمل جراحی

افرادی که مشکلات پوستی متعددی دارند و نمی توان با استفاده از روش های غیر جراحی آن مشکلات را برطرف نمایند ،مجبورند از روش لیفت صورت با عمل جراحی استفاده نمایند. معمولا در صورت وجود افتادگی زیاد ،چربی بسیار زیاد در زیر پوست صورت و وجود چین و چروک های عمیق پوستی افراد سراغ عمل جراحی می روند تا طی این عمل پوست فرد و لایه های زیرین پوست را بکشند و معایب موجود برطرف گردد.

 انواع روش بدون جراحی لیفت صورت عبارتند از :

تزریق چربی یا تزریق بوتاکس

یکی از روش های کلینیکی بسیار معروف برای از بین بردن چین و چروک های پوست صورت و جوانسازی آن استفاده از تزریق بوتاکس این روش می باشد. با استفاده از تزریق فیلر می توان نواحی خالی صورت را پر نمود و جوانی و شادابی را به همراه آورد. در تزریق چربی به علت برداشت چربی از بدن خود فرد هیچ عکس العملی بیمار را تهدید نخواهد نمود.

لیفت صورت با بوتاکس

لیفت صورت با  هایفوتراپی

از موثر ترین روش های بدون جراحی لیفت صورت هایفوتراپی می باشد که در انجام ان از تجهیزات و تکنولوژی های پیشرفته روز دنیا استفاده می کنند. مکانیزم تاثیر این روش درست همانند روش جراحی لیفت صورت می باشد با این تفاوت که مدت ماندگاری لیفت صورت با این روش بسیار کمتر از عمل جراحی می باشد. همچنین به دلیل اینکه هایفوتراپی روشی غیر جراحی می باشد در نتیجه فرد هیچ گونه خونریزی و کبودی را نخواهد داشت.

لیفت صورت با  هایفوتراپی

لیفت صورت با لیزر

لیفت صورت با استفاده از لیزر بسیار تاثیر گذار می باشد. در این روش درمانی کلینیکی انرژی حرارتی به ناحیه مورد نظر تابانده می گردد. این انرژی می تواند سبب تخریب کلاژن های قدیمی و صدمه دیده پوست شده و همچنین پوست را تحریک نماید تا کلاژن جدید و زیادی را بسازد در نتیجه می توان با استفاده از لیزر قوام پوست را افزایش و سبب جوانسازی پوست شد. دقت داشته باشید که در روش های غیر جراحی لیفت صورت تنها پوست صورت کشیده می شود و نمی توان بوسیله آنها پوست اضافی را برداشت و ساختار های زیر پوست را سفت نمود.

 لیفت صورت با نخ

از درمان های زیبایی غیرجراحی که سبب کشیده شدن افتادگی صورت شده و عمل لیفت را انجام می دهد، لیفت صورت با نخ است. لیفت صورت با نخ بسیار کم تهاجم تر از لیفت صورت می باشد و عوارض جانبی نیز در این روش درمانی بسیار کم می باشد .البته نتایج حاصل از آن و ماندگاری لیفت بسیار کمتر از عمل جراحی می باشد اما با این حال نتایج بدست آمده از این روش با نتایج عمل لیفت صورت برابری می کند. لیفت صورت با نخ های قابل جذب در کمتر از ۶۰ دقیقه و با استفاده از بی حسی موضعی قابل انجام می باشد. همچنین در این روش نیازی به هیچ گونه برش و بخیه نیست.

بهترین روش لیفت صورت

بهترین روش لیفت صورت با توجه به نتایج بدست آمده و مدت ماندگاری آن را می توان لیفت صورت با استفاده از عمل جراحی دانست.

بهترین روش لیفت صورت

تفاوت لیفت صورت با مینی لیفت صورت

در جراحی لیفت صورت کامل معمولا از خط موی شقیقه ها زده می شود و تا انتهای گوش ادامه داشته و در ناحیه انتهای پوست پشت سر پایان می پذیرد. در این روش از لیفت چربی های اضافه موجود در صورت نیز برداشته می شود و یا به ناحیه مناسب تزریق می گردد. در نهایت پوست اضافه صورت دوباره جمع شده و هر گونه پوست اضافه برداشت می شود.

در جراحی مینی لیفت صورت، لیفت صورت برای نواحی از صورت که نیاز است انجام می شود. با استفاده از این روش می توان چین و چروک های صورت افراد را از بین برد و ظاهری طبیعی برای وی ایجاد کرد. انجام این روش کم تهاجمی بوده و سبب کشیده شده پوست صورت کمی گردد.

این روش لیفت بر روی افرادی انجام می گیرد که در نواحی فک و چانه خود دچار مشکل می باشند و نیاز به استفاده از لیفت را دارند.

چگونه بهترین جراح لیفت صورت را می توان انتخاب نمود؟

افرادی که عمل جراحی لیفت صورت می خواهند انجام دهند به دنبال بهترین نتیجه و کمترین میزان عوارض می باشند. بدین منظور باید بهترین جراح لیفت صورت را انتخاب نمایند تا خواسته آنها را عملی نماید. برای انتخاب بهترین جراح لیفت صورت می توان به نمونه کار های قبلی انها در کلینیک زیبایی مهرزاد مراجعه نمود و از بیماران قبلی وی میزان رضایت را پرسید.

کلینیک زیبایی مهرزاد با داشتن بهترین و مجرب ترین متخصصان زیبایی خدمات زیبایی بی نظیری به مراجعه کنندگان ارائه می دهد.

به اشتراک بگذارید
مطالب اخیر

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

02172834