همه چیز درباره غبغب و عمل لیپوماتیک غبغب

لیپوماتیک غبغب

همه چیز درباره غبغب و عمل لیپوماتیک غبغب

لیپوماتیک غبغب راهکاری دائمی برای رفع غبغب است که راهکاری قطعی برای رفع دائمی غبغب است. اگر می خواهید با لیپوماتیک غبغب بیشتر آشنا شوید تا آخر این مطلب با ما همراه باشید. در ادامه می توانید نمونه کار های عمل لیپوماتیک غبغب را مشاهده کنید.

داشتن غبغب یکی از مشکلاتی است که امروزه افراد زیادی با آن روبرو هستند و اطلاعات زیادی در خصوص از بین بردن آن را هم ندارند. غبغب یا پوست آویزان اطراف چانه و گردن می‌تواند ناشی از بیماری باشد، البته گاهی اوقات وجود این چربی اضافی تنها به دلیل وراثت وجود دارد. غبغب باعث می‌شود که چهره فرد کمی پیرتر نشان داده شود و از طرفی باعث افزایش حجم در صورت می‌شود. به همین دلیل، افرادی که از این چربی اضافی برخوردار هستند علاقه‌مندند که آن را از بین ببرند اما نمی‌دانند آیا لیپوماتیک غبغب و برداشتن این چربی عوارضی هم دارد یا خیر. در ادامه سعی کردیم که به طور کامل درباره از بین بردن غبغب و عوارض آن صحبت کنیم پس اگر جز افرادی هستید که از این چربی اضافی لذت نمی‌برید تا انتهای مقاله با ما باشید چراکه راه‌حل‌های خوبی با دلایل معتبر به شما پیشنهاد می‌کنیم.

اگر صورت توپر و تپلی دارید می توانید در کنار لیپوماتیک غبغب بوکال فت نیز انجام دهید تا چهره هالیودی داشته باشید.

در ابتدا لازم است بدانید که غبغب یک چربی اضافی در زیر چانه و اطراف گردن است که باعث می‌شود چهره فرد با افزایش حجم روبرو شود. افرادی که دارای چنین بیماری هستند با صورتی گرد و گردن‌های پر نشان داده می‌شوند و هم چنین خط چانه آنها به درستی نشان داده نمی‌شود. این چربی اضافی همانند چروک دور چشم باعث آزار بیماران می‌شود و در خیلی مواقع باعث می‌شود فرد اعتماد به نفس خود را از دست بدهد. لازم است بدانید که با افزایش سن، تغییراتی در پوست گردن و قسمت‌های پایین چانه ایجاد می‌شود که اصلاً خوشایند نیست. این تغییرات با افزایش سن می‌تواند تا جایی پیش برود که به صورت ظاهری نامناسب را ببخشد و صورت فرد چاق دیده شود. اگر از زاویه کنار به صورت فرد نگاه کنید قطعاً متوجه خواهید شد که هیچ گونه خطی در اطراف فک وی دیده نمی‌شود و ظاهری نامناسب را به خود گرفته است.

خوشبختانه امروزه با پیشرفت علم، عمل‌هایی شکل گرفته است که می‌تواند بیماران را به راحتی از شر این چربی اضافی که غبغب نام دارد رها کند. لیپوماتیک غبغب یا زیر چانه، یک روش بسیار رایج و کاربری برای از بین بردن چربی‌های اضافی در زیر چانه است که در زیبایی فرد نقش به سزایی دارد.

لازم است بدانید که در بسیاری مواقع با ورزش‌های متعدد غبغب از بین نخواهد رفت بنابراین بهترین روش استفاده از روش‌های به روز مانند عمل لیپوماتیک است.

آیا لیپوماتیک غبغب عوارضی دارد؟

لیپوماتیک غبغب یکی از روش‌های مطمئن و معتبر برای از بین بردن چربی‌های اضافی در اطراف گردن است. لازم است بدانید که این روش جایگزین لیپوساکشن شده و از مزایای زیادی هم برخوردار است، اما در کنار این موارد معایبی هم دارد که در ادامه به آنها می‌پردازیم.

امکان اشتباه در صورت عدم دقت

جراحی لیپوماتیک غبغب از جمله عمل‌هایی است که در کنار دقت بالا به زمان زیادی نیاز دارد. برخی افراد معتقدند که در صورت خسته شدن جراح امکان به وجود آمدن مشکل در این عمل وجود دارد. به همین دلیل برای جلوگیری از چنین مشکلی می‌بایست جراح خود را با دقت بالایی انتخاب کنید تا مطمئن باشید فرد از پس چنین جراحی برمی‌آید و می‌تواند با دقت بالا به عمل خود ادامه دهد.

آیا لیپوماتیک غبغب عوارضی دارد

آسیب به عروق بدن

در عمل لیپوماتیک از دستگاهی به نام ویبریشن استفاده می‌شود که با ارتعاشات لازم اقدام به شکستن چربی‌ها می‌کند. به همین دلیل بسیاری از افراد تصور می‌کنند که این ویبره به قسمت‌هایی از بدن از جمله عروق خونی صدمه وارد می‌کنند. در صورتی که این عوارض بیشتر در لیپوساکشن دیده می‌شد اما در لیپوماتیک به دلیل حسگرهایی که وجود دارد به هیچ عنوان به قسمت‌های دیگر صدمه‌ای وارد نمی‌کند و تنها بر روی چربی‌ها معطوف می‌شود.

خونریزی در زمان جراحی

خونریزی در زمان جراحی از جمله مواردی است که می‌تواند در هنگام عمل پیش آید، البته لازم است بدانید که تنها زمانی پیش می‌آید که بیمار به توصیه‌های پزشک توجه نکرده باشد. به طور مثال مصرف برخی از داروها قبل از عمل می‌تواند خون ریزی ایجاد کند پس برای جلوگیری از چنین مشکلی می‌بایست قبل از جراحی خود توصیه‌های لازم را از پزشک دریافت کنید و به طور دقیق به آنها عمل کنید.

کوفتگی بیمار

برخی از افراد معتقدند که لیپوماتیک می‌تواند باعث کوفتگی بیمار شود زیرا ضربات وارد شده به آن بسیار زیاد است. در صورتی که اگر به درستی صورت گیرد به هیچ عنوان با چنین موردی روبرو نخواهید شد زیرا ضربات تنها بر روی چربی‌های اضافی اعمال می‌شود.

برگشت پذیری چربی

موردی که در روش لیپوماتیک به شدت موردتوجه مراجعه‌کنندگان قرار می‌گیرد مربوط به برگشت پذیری آن است. در روش لیپوماتیک سعی می‌شود تمامی چربی‌های اضافی گرفته شود البته تا جایی که پزشک صلاح بداند. بعد از عمل توصیه‌هایی به بیمار داده می‌شود که در صورت رعایت‌نکردن آن احتمال روبرو شدن با چنین موردی وجود خواهد داشت.

عفونت ناشی از جراحی

تفکر اشتباهی که بین بسیاری از افراد وجود دارد آن است که عفونت ناشی از عمل لیپوماتیک امری غیرقابل‌اجتناب است. در صورتی که این مورد کاملاً قابل کنترل است اگر پزشک تمامی وسیله‌های خود را قبل از عمل ضدعفونی کند و بیمار هم توصیه‌های مهم را رعایت کند به هیچ عنوان چنین مشکلی ایجاد نخواهد شد.

برای کاهش عوارض لیپوماتیک غبغب چه کارکنیم؟

لیپوماتیک از جمله عمل‌های پرطرف‌دار است که به شدت مورد استقبال افراد قرار گرفته زیرا می‌توانند به رؤیای دیرینه خود دست پیدا کنند و ظاهر مناسب خود را به وجود آورند. دغدغه بسیاری از افراد قبل از جراحی لیپوماتیک و یا بعد از آن، کاهش عوارض آن است که کاملاً قابل کنترل است.

لازم است بدانید که بعد از انجام این عمل، پزشک توصیه‌هایی را به شما گوشزد خواهد کرد و از شما می‌خواهد که به طور دقیق آنها را اعمال کنید. البته تمامی توصیه‌های گفته شده توسط پزشک نسبت به چربی خارج شده از بدن بیمار است. شما می‌بایست تمامی توصیه‌های صورت گرفته را با دقت انجام دهید و اگر مسکنی برای شما تجویز شده است مصرف کنید.

به احتمال زیاد گردنبند کشی به شما داده می‌شود که کی بایست به صورت مرتب از آن استفاده کنید و از تحرک بیش از حد اجتناب کنید. در واقع برای جلوگیری از عوارض تا چند روز بعد از عمل استراحت کنید و به هیچ عنوان فعالیت زیاد نداشته باشید.

در نظر داشته باشید که دردهای ناشی از عمل لیپوماتیک تا چند روز تشدید خواهد شد و پس از دو تا چهار روز از میزان این درد کاسته می‌شود. به یاد داشته باشید که ورم و التهاب و قرمزی در این عمل امری طبیعی است و نیاز به نگران ندارد.

در این مقاله سعی کردیم اطلاعات کاملی را در خصوص عمل لیپوماتیک غبغب  و عوارض آن به شما منتقل کنیم، امیدواریم مطالب گفته شده مفید واقع شده باشد و توانسته باشیم به شما در این راه کمک کنیم. در ضمن در صورتی که به اطلاعات بیشتری نیاز داشتید می‌توانید با کلینیک مهرزاد در ارتباط باشید و سؤالات خود را با کارشناسان ما مطرح کنید.

به اشتراک بگذارید
مطالب اخیر

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

02172834