مراقبت های پس از عمل های واحد زیبایی صورت

توصیه های ضروری کلینیک مهرزارد

به بخش مراقبت های کلینیک مهرزاد خوش آمدید در ادامه می توانید توصیه های پزشکان کلینیک مهرزاد را برای دوران بعد از اعمال زیبایی بشنوید و بخوانید.

مراقبت های پس بلفاروپلاستی (جراحی پلک)

پس از جراحی پلک بهتر است دو روز اول پس از انجام کار تنها نبوده و همراه داشته باشید. در ساعت اول بعد از جراحی چشم ها پانسمان شده می باشند. بیشترین ناراحتی و درد نیز مربوط به چند روز اول بعد از عمل می باشد. اما به مرور درد کاهش می یابد. بخیه ها معمولا به توصیه پزشک یک هفته بعد کشیده می شوند. تا زمانی که گازها و نوارهای استریلی باقی هستند حمام کردن باید از گردن به پایین انجام شود. از مالش و فشار دادن چشم ها در دوهفته اول بعد از جراحی خودداری شود. نسخه و دارو های تجویز شده توسط پزشک بطور کامل تهیه و مصرف گردد.”

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های پشتیبانی از طریق واتساپ در تماس باشید.

مراقبت بعد بوکال فت

بعد از جراحی بوکال فت مراجعه کنند بایستی پس از صرف هر وعده غذایی از دهان شویه و مسواک استفاد نماید. بهتر است طی ۲۴ ساعت اول کمپرس سرد روی محل دستکاری گذاشته شود. از خوردن غذاهای سفت و برنده پرهیز شود. مصرف دخانیات و الکل تا یک هفته پس از اتمام کار اکیدا ممنوع می باشد. زیرا سبب عفونت می شود. مراجعه کننده می بایست داروهای تجویز شده توسط پزشک را تهیه و مصرف نماید. در صورت تب و لرز یا تورم نامتعارف حتما مشاور را درجریان بگذارید. در صورتی که بخیه های داخل دهانی پس از ده روز خود به خود جدا نشده باشد مراجعه کننده جهت جداسازی به کلینیک مراجعه نماید.
برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های پشتیبانی از طریق واتساپ در تماس باشید.

مراقبت بعد تزریق و ترمیم چربی

محل تزریق چربی به مدت ۲۴ ساعت نباید شستشو شود. تا یک هفته از ضربه به صورت یا خوابیدن روی صورت جلوگیری شود. مصرف دخانیات و مشروبات الکلی تا یک هفته اکیدا ممنوع می باشد. استخر، سونا، جکوزی، سولار و آفتاب مستقیم یک هفته پس از پیوند چربی ممنوع می باشد. از ماساژ و دستکاری محل تزریق چربی خودداری نمایید. کبودی و ورم تا سه هفته امری کاملا طبیعی است. در صورت تورم بیش از حد یا تب و لرز و یا هر علامت نامتعارف مشاورین را در جریان بگذارید. تزریق چربی یک پیوند اعضاء به حساب می آید و در اکثر مواقع تنها ۲۰ تا ۳۰ درصد از بافت چربی باقی می‌ ماند. که در صورت تمایل مراجعه کننده پس از سه ماه می تواند مراحل تزریق تکرار و ترمیم گردد. کمپرس سرد و گرم به مدت سه هفته اول استفاده نشود. تورم و کبودی تا سه هفته اول امری کاملا طبیعی است. مراجعه کننده باید پس از پایان کار داروی های نسخه شود توسط پزشک را بصورت کامل تهیه و مصرف نماید. محدودیت غذایی و فعالیتی پس از اتمام کار وجود ندارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های پشتیبانی از طریق واتساپ در تماس باشید.

مراقبت بعد لیپو غبغب

 

پس از لیپوماتیک غبغب بمدت هفت تا ده روز شبانه روز بانداژ بصورت صحیح و سفت بسته شود. روزهای اول تا زمانی که زخم ها باز هستند زیر بانداژ از گاز استریل استفاده کنید. کمپرس سرد و کمپرس گرم بمدت سه هفته اول استفاده نشود. در صورت مشاهده سفته در گردن از هفته سوم کمپرس گرم قابل استفاده می باشد. تورم و کبودی تا سه هفته اول پدیده ای کاملا طبیعی است. معمولا از هفته سوم سفگی یا همان فیبروز در ناحیه دستکاری شده احساس می گردد. مراجعه کننده باید پس از پایان تخلیه غبغب داروهای نسخه شده توسط پزشک را بصورت کامل تهیه و مصرف نماید. محدودیت غذایی و فعالیتی پس از اتمام لیپوغبغب الزامی نمی باشد. فقط باید از خم کردن بیش از حد سر جلوگیری گردد. بمدت ۲۴ ساعت از شستشوی محل لیپو غبغب پرهیز شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های پشتیبانی از طریق واتساپ در تماس باشید.

به اشتراک بگذارید
مطالب اخیر

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

02172834