مراحل و نحوه تزریق چربی زیر چشم

نحوه تزریق چربی زیر چشم

مراحل و نحوه تزریق چربی زیر چشم

افراد بسیاری که می خواهند تزریق چربی انجام دهند با سوالاتی مواجه اند که آیا تزریق چربی زیر چشم سودمند است و نحوه تزریق چربی زیر چشم به چه شکل است؟ در ادامه این مقاله با نحوه تزریق چربی زیر چشم آشنا می شوید و می توانیم در راستای تزریق چربی زیر چشم گام بردارید.

نحوه تزریق چربی زیر چشم به چه شکل است؟

با افزایش سن لایه ای از چربی که در زیر پوست قرار دارد از بین می رود و سبب ایجاد چین و چروک و گودی و افتادگی در زیر چشم فرد می شود. این معایب ایجاد شده را می توان با استفاده از روش های عمل زیبایی برطرف نمود.
تزریق چربی یکی از این روش ها می باشد که علاوه بر درمان عیوب ایجاد شده ناشی از افزایش سن و دلایل دیگر، می توان از آن در موارد زیبایی و جوانسازی نیز استفاده نمود. برجسته سازی گونه و لب و زاویه دار کردن چانه از جمله موارد زیبایی استفاده از تزریق چربی می توان نام برد.
در تزریق چربی زیر چشم نتیجه از فردی به فرد دیگر متفاوت خواهد بود و این تفاوت در نتیجه به عوامل مختلفی از جمله میزان چربی مورد نیاز و وضعیت جسمانی فرد بستگی دارد.

چربی تزریق شده زیر چشم از بدن خود فرد برداشت می شود به همین دلیل هیچ عکس العملی از بدن نخواهید دید. زمانی که پر کننده زیر چشم از بدن خود فرد باشد ماندگاری طولانی تری خواهد داشت و نتیجه عمل طبیعی تر خواهد بود.

افرادی که دچار افتادگی و گودی زیر چشم شده اند و با بر اثر افزایش سن دچار چین و چروک در زیر چشم خود شده اند کاندیدای مناسبی جهت انجام تزریق چربی زیر چشم می باشند.

مراحل و نحوه تزریق چربی زیر چشم چگونه است

تزریق چربی زیر چشم در سه مرحله انجام می شود . قبل از هر اقدامی در ابتدا پزشک باید بدن فرد را معاینه کند و از نظر وجود ذخایر چربی بررسی های لازم را انجام دهد.
در کلینیک زیبایی مهرزاد چربی مورد نیاز برای این کار از نواحی از بدن از جمله شکم و پهلو یا پشت ران برداشت می شود. پزشک با استفاده از لیدوکائین ناحیه برداشت چربی را بی حس می کند و با استفاده از یکی از روش هایی از جمله لیپوماتیک یا لیپوساکشن چربی مورد نیاز را برداشت می نماید . برداشت چربی باید با ظرافت و دقت خاصی انجام شود.
تا هیج آسیبی به سایر بافت ها و رگ های خونی وارد نگردد. برای این کار سوراخ های به قطر ۲ تا ۳ میلی ایجاد می گردد و از طریق مکش دستگاه چربی ها برداشت می شوند.

در مرحله دوم که مرحله خالص سازی می باشد چربی برداشت شده بوسیله دستگاه مخصوصی که سانترفیوژ نام دارد جداسازی شده و آماده تزریق می گردد. منظور از خالص سازی جداسازی سایر مواد از جمله سلولهای آسیب دیده و مرده و سایر اجزا از سلولهای سالم چربی می باشد.

پس از آماده سازی در مرحله آخر چربی سالم به وسیله سرنگ های مخصوص به زیر چشم پیوند زده می شود. برای این کار ابتدا پزشک ناحیه زیر چشم را بی حس می کند و سپس با استفاده از سرنگ های مخصوص که بسیار ظریف می باشند چربی را به ناحیه زیر چشم تزریق می کنند.

پس از تزریق به مدت ۷ تا ۱۰ روز ناحیه زیر چشم متورم شده و کبود می گردد پس از بهبودی می توان نتیجه اولیه تزریق چربی را مشاهده نمود. نتیجه نهایی نیز پس از دو تا سه ماه نمایان می شود.

عمل تزریق چربی فرایندی راحت و ایمن می باشد که در طی سه مرحله انجام می پذیرد.

  • مرحله اول شامل برداشت چربی از ناحیه اهدا کننده می باشد
  • مرحله دوم شامل خالص سازی چربی برداشت شده است
  • مرحله اخر چربی آماده شده به ناحیه مورد نظر تزریق می گردد.

برای نتیجه گیری بهتر و ماندگاری بالاتر بهتر است عمل تزریق چربی توسط پزشکی متخصص و ماهر و در یک کلینیک بسیار مجهز انجام گیرد. کلینیک زیبایی مهرزاد یکی از مجهزترین کلینیک های زیبایی با استفاده از تکنیک های به روز دنیا است.

به اشتراک بگذارید
مطالب اخیر

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

02172834