هزینه تزریق چربی به صورت چقدر است؟

هزینه تزریق چربی به صورت

هزینه تزریق چربی به صورت

یکی از مؤثرترین روش‌های جوان‌سازی و از بین بردن چین‌وچروک، تزریق چربی است که در حال حاضر با استقبال زیادی روبرو شده است. افراد قبل از تزریق چربی با این سوال مواجه اند که قیمت و هزینه تزریق چربی چقدر است. در این روش پزشک بررسی‌هایی را انجام می‌دهد و متناسب با پوست مراجعه‌کننده تصمیم می‌گیرد که چه مقدار و با چه روشی این جراحی انجام شود. درواقع در جلسه مشاوره که قبل از جراحی صورت می‌گیرد تمامی این موارد مشخص می‌شود. به‌گونه‌ای که پزشک با تمامی خواسته‌های ما و هم چنین نوع پوستی که دارید آشنا می‌شود و شما نیز با انواع هزینه‌ تزریق چربی آشنا خواهید شد.

تزریق چربی صورت به روش‌های مختلف صورت می‌گیرد به همین دلیل نمی‌توان مقدار مشخصی را برای همه جراحی‌های انتقال چربی مشخص کرد. همان‌طور که به آن اشاره کردیم هزینه تزریق چربی صورت به عوامل مختلفی بستگی دارد که برخی از آنها عبارت‌اند از دستمزد جراح، نوع کلینیک، نوع پوست و … . موردی که در انتقال چربی وجود دارد آن است که هزینه چربی تزریق شده کاملاً رایگان است زیرا از بدن شخص ساکشن می‌شود؛ بنابراین باتوجه‌به این مورد تنها کافی است هزینه‌های جراحی و دیگر موارد را پرداخت کند. در ادامه بیشتر در مورد هزینه‌های تزریق چربی و موارد مرتبط با این موضوع صحبت خواهیم کرد.

هزینه تزریق چربی چگونه برآورد می‌شود؟

برای محاسبه تزریق چربی به معیارهای مختلفی توجه می‌شود و طبق آن موارد هزینه مشخص خواهد شد. در واقع زمانی که شما به یک کلینیک مراجعه می‌کنید و تقاضای جراحی انتقال چربی می‌کنید از شما می‌خواهند قبل از رفتن به اتاق عمل ابتدا جلسه‌ای را به‌عنوان جلسه مشاوره با پزشک بگذرانید تا مشخص شود میزان چربی تزریق شده به چه مقدار خواهد بود. هم چنین پزشک در این جلسه به طور کامل با خواسته و نتیجه نهایی شما آشنا می‌شود. به این صورت می‌تواند تصمیم بگیرد که چه میزان تزریق و چه روشی برای جراحی شما مناسب است.

مورد دیگری که در برآورد هزینه تزریق چربی از اهمیت زیادی برخوردار است مربوط به تخصص و تجربه پزشک است. پزشکانی که از تجربه و دانش بیشتری برخوردار هستند و می‌توانند نتیجه نهایی را برای مراجعه‌کننده تضمین کنند، قطعاً دستمزد بیشتری دریافت خواهند کرد. می‌توان گفت که این مورد کاملاً منطقی است و به‌هیچ‌عنوان نباید برای هزینه کمتر به سراغ افرادی رفت که از تجربه خوبی بهره‌مند نیستند.

مورد دیگری که در برآورد هزینه‌ تزریق چربی اهمیت دارد مربوط به خدمات‌دهی کلینیک یا مطب است. بسته به مکانی که در آن عمل خود را انجام می‌دهید خدمات متفاوت هستند. به‌طورکلی هرچقدر خدمات بیشتر و باکیفیت‌تری ارائه شود هزینه درمان هم افزایش می‌یابد.

در نظر داشته باشد که میزان تزریق چربی هم در برآورد هزینه‌های جراحی تأثیر دارد زیرا زمانی که مقدار چربی بیشتر شود قطعاً پزشک باید زمان بیشتری را برای ساکشن و هم چنین تزریق آن بگذارد. پس میزان ساعت مصرف شده برای شما می‌تواند در هزینه جراحی نقش داشته باشد که در ادامه در این باره بیشتر صحبت کرده‌ایم.

در نهایت طبق تمامی مواردی که به آن پرداختیم هزینه‌های جراحی مشخص می‌شود و در اختیار مراجعه‌کننده قرار می‌گیرد. البته لازم است بگوییم به جز موارد گفته شده موارد دیگری هم هستند از جمله نوع بی‌هوشی و نواحی تزریق که در برآورد هزینه‌ تزریق چربی نقش دارند. در ادامه به طور مفصل به‌ تمامی پارامترهای مرتبط با برآوردهای هزینه خواهیم پرداخت و به طور کامل این قضیه را برای شما عزیزان مشخص خواهیم کرد.

جدول هزینه و تعرفه تزریق چربی به صورت

هزینه تزریق چربی قیمت
هزینه تزریق چربی گونه ۳,۹۰۰,۰۰۰
هزینه تزریق چربی چانه ۳,۹۰۰,۰۰۰
هزینه تزریق چربی زاویه سازی ۳,۹۰۰,۰۰۰
هزینه تزریق چربی کل صورت ۳,۹۰۰,۰۰۰

قیمت تزریق چربی با توجه‌ به کلینیک

تزریق چربی جز روش‌های معتبر و به‌روز در حوزه جراحی جوان‌سازی پوست است که به دلایل مختلف مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. در واقع امروزه تزریق چربی جز پرطرف‌دارترین روش‌های جوان‌سازی شناخته شده است که خانم‌ها و آقایان زیادی از آن استقبال کرده‌اند. مزیتی که این روش جوان‌سازی دارد آن است که چربی موردنیاز از بدن شخص ساکشن شده و سپس با انجام‌دادن عملیاتی که باعث پاک‌سازی آن می‌شود چربی را برای تزریق آماده می‌کنند. افرادی که مایل‌اند این جراحی را بر روی پوست خود انجام دهند اولین سؤالی که برایشان مطرح می‌شود آن است که هزینه‌های این جراحی در کلینیک‌ها به چه میزان است.

قیمت تزریق چربی با توجه‌ به کلینیک

در جواب سؤال مراجعه‌کنندگان در خصوص هزینه‌های تزریق چربی در کلینیک‌ها باید بگوییم که مقدار همه کلینیک‌ها یکسان نیست، زیرا هر کلینیک خدمات متفاوتی را ارائه می‌دهد. در واقع برخی از کلینیک‌ها از خدمات بیشتری برخوردار هستند. هم چنین متفاوت بودن پزشک‌ها در تفاوت قیمت‌ها بی‌تأثیر نیست. هرچقدر پزشک از مهارت بیشتر و تخصص بالاتری برخوردار باشد قطعاً هزینه درمان بیشتر خواهد شد.

پس برای دریافت هزینه‌ تزریق چربی در کلینیک ابتدا باید کلینیک موردنظر خود را تعیین کرده و سپس باتوجه‌به جلسه مشاوره‌ای که می‌روید مشخص خواهد شد که هزینه جراحی انتقال چربی برای صورت شما چه میزان خواهد داشت.

هزینه تزریق چربی در اتاق عمل یا به‌صورت بیهوشی موضعی

تزریق چربی تحت انواع بیهوشی‌های مختلفی صورت می‌گیرد که دلیل انتخاب هرکدام باتوجه‌به برخی شرایط تعیین می‌شود. پزشک در جلسه مشاوره تمامی موارد جراحی را مورد بررسی قرار می‌دهد و سپس طبق آن مقدار چربی برداشت شده را مشخص می‌کند. در واقع با استفاده از مقدار چربی برداشت شده مشخص می‌شود بیهوشی به‌صورت موضعی یا در اتاق عمل صورت گیرد. معمولاً پزشک اگر برداشت چربی را در مقدارهای کم تخمین بزند بیهوشی به‌صورت موضعی خواهد بود و اگر مقدار چربی تخلیه شده و در نهایت تزریق شده زیاد باشد، بی‌هوشی می‌بایست در اتاق عمل صورت گیرد.

طبق همین موارد مشخص می‌شود هزینه جراحی انتقال چربی چه مقدار خواهد بود. در بیشتر اوقات هزینه‌های مرتبط به بی‌هوشی‌های اتاق عمل بیشتر از بی‌هوشی موضعی است، زیرا پزشک می‌بایست مدت‌زمان بیشتری را به جراحی یک شخص اختصاص دهد و روند پیش‌بردن جراحی در بیهوشی‌های اتاق عمل بیشتر است.

هزینه تزریق چربی باتوجه‌به میزان چربی

همان‌طور که به آن اشاره کردیم هزینه تزریق چربی در کلینیک‌های مختلف متفاوت است که این موضوع به موارد مختلفی بستگی دارد. یکی از پارامترهایی که در تعیین کردن هزینه تزریق چربی از اهمیت بالایی برخوردار است مرتبط با میزان چربی انتقال ‌یافته است. در واقع میزان چربی به کار برده در این جراحی از اهمیت بالایی در تعیین هزینه دارد. شاید با خود بگویید که هزینه چربی مصرف شده رایگان است زیرا از بدن شخص گرفته شده و نباید تأثیری داشته باشد. باید بگوییم که حرف شما کاملاً درست است و هزینه چربی به هیچ عنوان محاسبه نمی‌شود.

هزینه تزریق چربی باتوجه‌به میزان چربی

موردی که در میزان چربی نقش دارد مرتبط با دستمزد پزشک است. زیرا هر چقدر مقدار تزریق شده بیشتر باشد پزشک باید زمان بیشتری را در حال جراحی باشد. به این صورت که ابتدا می‌بایست چربی دریافت شده را از طریق ساکشن به دست آورد و سپس طی عمل‌های مختلف آن را مورد بررسی و پاک‌سازی کنید و در نهایت با حفره‌هایی که ایجاد می‌کند آن را تزریق می‌کند. همین روند زمانی که چربی مقدار بیشتری را داشته باشد طولانی‌تر خواهد شد پس قطعاً هزینه جراحی بیشتر می‌شود.

هزینه تزریق چربی با توجه به نواحی تزریق

مورد دیگری که در برآورد هزینه تزریق چربی نقش مهمی دارد مرتبط با نواحی تزریق است، به این معنا که به جز پارامترهای فوق پارامتر دیگر در تعیین هزینه تزریق چربی وجود دارد که با اسم نواحی تزریق شناخته می‌شود.

برخی از قسمت‌های بدن به دلیل حساسیت بیشتری که دارند، جراحی سخت‌تری در انتقال چربی خواهند داشت. از همین رو میزان دستمزد برای پزشک در این جراحی افزایش می‌یابد. در مقابل قسمت‌هایی از بدن نیز وجود دارد که برای تزریق چربی چندان حساس نیستند و در یک مدت زمان کوتاه و با یک جلسه درمان خواهند شد. پس باید به یاد داشته باشید که ناحیه تزریق در بدن مورد اهمیت است و طبق آن نرخ جراحی انتقال چربی مشخص می‌شود.

اگر می‌خواهید هزینه تزریق چربی برای هر قسمت از بدن را بدانید باید از کلینیک موردنظر درخواست کنید که لیست قیمت‌های خود را به شما بدهند. البته در نظر داشته باشید که هر سال مقدار این هزینه تغییر خواهد کرد.

در این مقاله به تمامی پارامترهای تعیین کننده هزینه تزریق چربی پرداختیم و ذکر کردیم که چه مواردی می‌تواند در تزریق چربی تأثیر بگذارد. مطمئناً در کنار کیفیت و دیگر موارد یکی از سؤال‌های مهم افراد در هنگام انجام این عمل مرتبط با هزینه است که می‌بایست تمامی این موارد را در نظر بگیرند. همان‌طور که در مقاله به آن اشاره کردیم برای تعیین هزینه انتقال چربی تنها یک پارامتر وجود ندارد، در واقع کلینیک‌ها و درمانگاه‌هایی که این جراحی را انجام می‌دهند طبق بسیاری از موارد هزینه را مشخص می‌کنند. برخی از این پارامترها شامل مقدار چربی مورد انتقال، نوع بی‌هوشی، تجربه و مهارت پزشک، ناحیه تزریق … است.

اگر شما هم قصد دارید بر روی بخشی یا قسمتی از صورت خود جراحی انتقال چربی را انجام دهید به انتخاب پزشک خود دقت کنید چراکه از تمام پارامترها اهمیت بیشتری دارد. پزشک باتجربه و ماهر می‌تواند نتیجه مطلوب را به شما اهدا کند و در نهایت از تغییر خود رضایت داشته باشید. امیدواریم از خواندن این مقاله لذت برده باشید و اطلاعات مفیدی را دریافت کرده باشید. فراموش نکنید که کلینیک مهرزاد در هر لحظه آماده ارائه خدمات باکیفیت به مشتریان خود است. در ضمن در نهایت نظر و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید و در صورت داشتن پرسش، آن را با ما به اشتراک بگذارید تا پاسخگوی شما عزیزان باشیم.

هزینه تزریق چربی به صورت برای جوانسازی

یکی از فواید تزریق چربی به صورت جوانسازی صورت است. تزریق چربی در افرادی که دارای چین و چروک هستند بسیار سودمند است. در این افراد با تزریق چربی می توانید ظاهری ایده آل در پوست صورت خود ایجاد کنید. هزینه تزریق چربی به صورت برای جوانسازی بیشتر از تزریق چربی به نواحی کوچکتر ماننند گونه است.

چرا که حجم چربی برداشته شده بیشتر و زمان بیشتری برای تزریق چربی لازم است. در ادامه می توانید نمونه کار های تزریق چربی برای جوانسازی را مشاهده کنید. شما می توانید برای براورد هزینه تزریق چربی صورت با مشاورین ما تماس بگیرید.

هزینه تزریق چربی به صورت برای جوانسازی

هزینه تزریق چربی به صورت برای زاویه سازی

معمولا برای زاویه سازی از تزریق چربی و از تزریق ژل استفاده می شود. هزینه تزریق چربی به صورت برای زاویه سازی بیشتر از هزینه تزریق ژل برای زاویه سازی است ولی در افرادی که نیاز به تغییرات زیادی دارند؛ هزینه تزریق چربی به صورت معمولا به صرفه تر است.

مهم ترین عوامل در هزینه تزریق چربی به صورت

در تزریق چربی به صورت عوامل مختلفی مانند ناحیه تحت درمان و اندازه سطح ناحیه مورد نظر بسیار تاثیر دارد در واقع باید بگوییم که در صورت که اندازه ناحیه وسیع تر باشد و نیاز به چربی بیشتری برای تزریق داشته باشد در این صورت هزینه های مصرفی نیز بیشتر خواهد بود علاوه بر این مورد در مبحث هزینه تزریق چربی به صورت و مهم ترین عوامل در هزینه های تزریق چربی به صورت می توان به مواردی مانند این موارد اشاره داشت.

  •  تجربه و تخصص فرد
  • میزان هزینه های دریافتی کلینیک زیبایی
  •  مقدار چربی استخراج شده در بدن در طی انجام لیپوساکشن
  •  مقدار چربی تزریق شده در طی تزریق
  •  هزینه نسخه های دارویی
  •  هزینه های آزمایش های پزشکی قبل از انجام عمل تزریق

براورد قیمت تزریق چربی صورت

برای اطلاع از هزینه های تزریق چربی صورت می توانید با ارسال تصاویر خود و یا مراجعه حضوری و یا تلفنی اطلاعات کافی را در خصوص قیمت تزریق چربی بدست اوردید.

درباره هزینه تزریق چربی به صورت، باید بگوییم که میزان هزینه به نواحی مصرف شده در صورت بستگی دارد و هزینه تزریق چربی بر مبنای نواحی و میزان سی سی مصرف شده توسط متخصص محاسبه می شود در مقایسه با سایر روش های زیبایی صورت هزینه تزریق چربی صورت بسیار کمتر است .

هزینه تزریق چربی قیمت
هزینه تزریق چربی گونه ۲,۹۰۰,۰۰۰
هزینه تزریق چربی چانه ۲,۹۰۰,۰۰۰
هزینه تزریق چربی زاویه سازی ۲,۹۰۰,۰۰۰
هزینه تزریق چربی کل صورت ۲,۹۰۰,۰۰۰
به اشتراک بگذارید
مطالب اخیر

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

02172834