هزینه لیپوماتیک غبغب چگونه محاسبه می شود

هزینه لیپوماتیک غبغب

هزینه لیپوماتیک غبغب

لیپوماتیک غبغب یکی از محبوب ترین عمل های زیبایی است که با بی حسی انجام می شود و نیاز به بی هوشی ندارد. افرادی که می خواهند لیپوماتیک غبغب انجام دهند با این سوال مواجه اند که قیمت و هزینه لیپوماتیک غبغب چگونه محاسبه می شود.

یکی از مهم ترین مشکلاتی که می تواند تناسب چهره  فرد را بر هم بزند واز زیبایی فرد بکاهد وجود غبغب است.غبغب به خط چانه ای گفته می شود که در اثر تجمع چربی اضافه حالت افتادگی پیدا می کند. در این حالت به نظر می رسد فرد دو چانه دارد. دلیل به وجود آمدن این عارضه می تواند ناشی از افزایش وزن ،ژنتیک ،بالا رفتن سن و . . . باشد.به وجود آمدن غبغب بسیار ناخوشایند است و تاثیر منفی بر زیبایی چهره فرد می گذارد.

در حال حاضر بهترین و موثرترین روش برای از بین بردن این مشکل استفاده از عمل لیپوماتیک غبغب در کلینیک زببایی مهرزاد است.

لیپوماتیک غبغب عملی غیر تهاجمی و راحت می باشد و در اکثر کلینیک های زیبایی انجام می شود.یکی از دغدغه های اصلی افرادی که می خواهند برای از بین بردن غبغب خود از  عمل لیپوماتیک  استفاده نمایند ،هزینه لیپوماتیگ غبغب می باشد.لیپوماتیک غبغب نسبت به سایر عمل های زیبایی سر و گردن هزینه مناسب تری دارد و این  مورد یکی از مزیت های لیپوماتیک است.

معمولا در تعیین هزینه لیپوماتیک غبغب عوامل مختلفی دخالت دارند و تا زمانی که بیمار معاینه دقیق  نشود نمی توان هزینه نهایی را اعلام نمود.

قیمت لیپوماتیک غبغب به چه عواملی وابسطه است؟

لیپوماتیک غبغب معمولا هر ساله درصدی افزایش می یابد این افزایش قیمت به عوامل متعددی بستگی دارد .برای محاسبه هزینه لیپوماتیک غبغب باید فاکتورهای تاثیر گذار را در نظر گرفت و تاثیر آنها را محاسبه نمود. عوامل زیر در تعیین هزینه لیپوماتیک غبغب تاثیرگذار می باشند :

پزشک

یکی از مهم ترین فاکتورهای تاثیرگذار در هزینه لیپوماتیک غبغب دستمزد پزشک جراح می باشد. هر پزشکی برای انجام عمل لیپوماتیک ممکن است دستمزد مختلفی را تعیین کند .معمولا دستمزد پزشک بر اساس مهارت و دانشی که پزشک دارد محاسبه می شود و ممکن است پزشکی دستمزد زیادی را طلب نماید. افرادی که تمایل به انجام لیپوماتیک غبغب را دارند باید به این نکته توجه نمایند که دستمزد بالا نمی تواند تنها ملاک انتخاب پزشک خوب باشد.

حتما در زمان انتخاب پزشک نمونه عمل های قبلی او را مشاهده کنید یا از مراجعان قبلی در مورد میزان رضایتشان از پزشک بپرسید. مهارت و تخصص بالای پزشک می تواند در نتیجه گیری موفق و خوب از عمل جراحی نیز تاثیرگذار باشد.یه همین دلایل به نظر می رسد دستمزد بالای پزشکان با مهارت بالا به دلیل مزیت های فراوان ارزش این را دارد که پرداخت شود.

بی هوشی یا بی حسی موضعی

یکی دیگر از مواردی که در تعیین هزینه لیپوماتیک غبغب تاثیر زیادی دارد استفاده از خدمات بی هوشی یا بی حسی موضعی در انجام عمل لیپوماتیک غبغب می باشد.معمولا در انجام عمل  لیپوماتیک از بی حسی موضعی استفاده می گردد اما امکان دارد در مواردی که لیپوماتیک غبغب به همراه عمل دیگری انجام شود یا مورد خاصی پیش بیاید پزشک ترجیح دهد از بی هوشی استفاده نماید . استفاده از بی هوشی عمومی می تواند سبب افزایش هزینه لیپوماتیک غبغب شود زیرا در این صورت پزشک هوشبری و مواد و تجهیزات خاصی مورد استفاده است. در صورتی که در انجام لیپوماتیک غبغب از بی حسی موضعی استفاده شود هزینه لیپوماتیک نیز به نسبت پایین تر خواهد بود.

کلینیک

موقعیت جغرافیایی کلینیک از دیگر فاکتورهای مهم در تعیین هزینه لیپوماتیک غبغب می باشد.هزینه لیپوماتیک معمولا در کلینیک های شهر های بزرگ در مقایسه با شهر های کوچکتر بیشتر می باشد.این تفاوت قیمت معمولا در کلینیک های مختلف شهر تهران نیز وجود دارد.برخی کلینیک های شمال شهر تهران هزینه خیلی بالاتری را از مراجعه کنندگان دریافت می کنند.

تجهیزات و مواد مورد استفاده در کلینیک نیز از دیگر فاکتور های مهم در تعییت هزینه لیپوماتیک است.هر قدر تجهیزات مورد استفاده به روز و مدرن باشد مطمئنا هزینه بالاتری نیز خواهند داشت. در زمان انتخاب کلینیک باید به این موارد نیز توجه نمود.

میزان چربی

شاید بتوان گفت مهم ترین فاکتور در تعیین هزینه لیپوماتیک غبغب میزان چربی و حجم چربی است که از این ناحیه خارج می گردد.هر قدر حجم چربی در این ناحیه بالاتر باشد زمان و انرژی بیشتری برای خارج نمودن آن مورد نیاز است.در نتیجه هزینه بیشتری نیز باید پرداخت گردد. غبغب یکی از مناطق حساس بدن می باشد برای خارج کردن چربی این ناحیه باید دقت فراوان داشت و نیاز به استفاده از تجهیزات مدرن و پزشک با مهارت و تخصص بالا می باشد.

هزینه های جانبی مث گن لیپوماتیک غبغب

علاوه بر هزینه هایی که در بالا اشاره شد و به عنوان هزینه های اصلی در عمل لیپوماتیک شناخته می شود برخی از هزینه ها نیز هستند که هزینه کلی لیپوماتیک را تحت تاثیر قرار می دهند مانند هزینه دارو ،هزینه آزمایشات قبل و بعد از لیپوماتیک ،هزینه ایاب ذهاب و هزینه وسایل مورد استفاده مانند استفاده از گن .این هزینه ها را هزینه جانبی لیپوماتیک می نامند.

استفاده از گن بعد از عمل لیپوماتیک غبغب بسیار توصیه می شود.پس از انجام لیپوماتیک غبغب برای جلوگیری از تجمع مایعات و ورم ناحیه مورد نظر پزشکان توصیه می کنند از گن فشرده سازی استفاده شود.گن غبغب بهترین گزینه در جهت بهبود هر چه سریعتر بیمار می باشد. گن های غبغب معمولا از الیاف ویول تکس ساخته می شوند که دوستدار پوست می باشند وبا دارا بودن درز های مسطح از ساییدگی پوست جلوگیری می کنند.از دیگر مزیت های استفاده از گن غبغب می توان به موارد زیر اشاره نمود :

 • قابل تنظیم بودن میزان فشار وارده به غبغب بدون ایجاد احساس ناراحتی در بیمار
 • همزمان سبب لیفت و تنفس پوست بیمار می شود.
 • مانع از ایجاد چین و چروک و برآمدگی بر روی پوست بیمار می شود.
 • فرد می توان به صورت روزانه و در طی شبانه روز از آن استفاده نماید.
 • گن غبغب سبب ایجاد چهره ای لاغرشده و پوست این ناحیه را با فشرده سازی لیفت می دهد
 • این گن از بهترین مواد و با کیفیت بالا ساخته شده است وسبب می شود طول دوره نقاهت کاهش یابد و فرد به زندگی عادی برگردد.
 • افزايش جريان خون در ناحیه سر و گردن فرد
 • ضد آلرژي و حساسيت
 • ضد تعریق

کلینیک مهرزاد یکی از بهترین کلینیک های زیبایی است که با ارائه راهکار های لاغری غبغب آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است. لیپوماتیک غبغب موجب از بین رفتن غبغب می شود.

شما می توانید بیش از ۱۰۰۰ نمونه کار موفق لیپوماتیک غبغب را در بخش عمل لیپوماتیک غبغب مشاهده کنید.

بدون شک همه ی ما خواهان و طرفدار زیبایی هستیم. داشتن زیبایی و جذابیت از عوامل تاثیرگذار در اعتماد به نفس هر فردی می باشد. داشتن اعتماد به نفس نقش زیادی در شادابی و حضور موفق در فعالیت های اجتماعی دارد. یکی از عوامل تاثیرگذار در زیبایی داشتن گردنی باریک و خوش فرم می باشد، و در هر سنی می تواند شما را زیباتر و جوان تر نشان دهد.

گاهی اوقات چاقی باعث می شود که برخی از قسمت های صورت حجیم شود و به عبارتی با تجمع چربی زیر ناحیه ی گردن غبغب ایجاد شود. علاوه بر چاقی در مواردی هم با بالارفتن سن و از بین رفتن حالت ارتجاعی پوست در این ناحیه منجر به پیدایش غبعب می شود. این مشکل برای خیلی از افراد آزاردهنده خواهد بود. باید بگوییم که با پیشرفت علم و تکنولوژی دیگر جای نگرانی وجود ندارد و روش های مختلفی برای از بین بردن غبغب وجود دارد؛ یکی از این روش ها لیپوماتیک غبغب می باشد. در ادامه این مقاله قصد داریم در مورد لیپوماتیک غبغب، نحوه لیپوماتیک غبغب، فواید لیپوماتیک غبغب، لیپوماتیک غبغب چگونه است و نتیجه ی لیپوماتیک غبغب صحبت کنیم.

لیپوماتیک غبغب چیست

لیپوماتیک غبغب یکی از روش های زیبایی است که برای از بین بردن چربی های زیرگردن انجام می شود. در لیپوماتیک غبغب چربی های اضافه توسط پزشک و با دستگاه های به خصوصی خارج می شود و قسمت زیر گردن جمع و جورتر می شود. لیپوماتیک غبغب یکی از روش های از بین بردن چربی ها است که در تکمیل لیپوساکشن انجام می شود. لیپوماتیک غبغب با از بین بردن چربی های مقاوم باعث زیبایی چهره می شود.
برای از بین بردن غبغب علاوه بر لیپوماتیک، از روش های جراحی نیز استفاده می شود ولی لیپوماتیک به دلیل ساده تر بودن بیشتر استفاده می شود.

لیپوماتیک غبغب

چاقی صورت علاوه بر بالا بردن سن فرد باعث می شود تا شما زیبایی و جذابیت خود را نیز از دست بدهید، بسیاری از مردان و زنانی که از چاقی صورت رنج می برند تمایل به ورزش هایی دارند که این ناحیه را فاقد از چربی بنماید .

داشتن صورت های باریک و استخوانی زیبا است و البته داشتن غبغب می تواند چهره ی شما را تحت تاثیر قرار بدهد .

این عارضه ممکن است در افرادی که دارای چاقی بدنی نیستند نیز دیده شود و البته در این موارد نمی توان دارو و یا رژیم خاصی برای این ناحیه در نظر گرفت .

لیپوماتیک راز لاغری صورت

پیش از این در رابطه با لاغری با لیپوماتیک مطلبی ارائه نموده ایم ، لیپوماتیک که یک تحول در عصر امروز است زیبایی و تناسب اندام را برای افراد چاقی که از چربی های موضعی رنج می برند به ارمغان آورده است .

به کمک لیپوماتیک می توان در طول تنها یک جلسه میزان قابل توجهی از چربی های بدن را کاهش داد و باعث فرم دهی و پیکر تراشی آن شد.

لیپوماتیک حتی حساس ترین مناطق بدن را نیز تحت تاثیر قرار می دهد و البته یکی از مواردی که می توان از آن استفاده کرد ، استفاده از لیپوماتیک در لاغری صورت است .لیپوماتیک از یک میله ی فلزی بسیار نازک برای این کار استفاده می کند ، میله ی فلزی که کانولا نام دارد، بعد از بی حسی موضعی غبغب از طریق یک شکاف بسیار نازک و کوچک وارد سلول های چربی می شود و با خورد کردن چربی های این ناحیه به صورت کاملا فیزیکی از طریق مکش آن ها را بیرون می کشد.
دقت داشته باشید که این اقدام بدون سوزاندن چربی ها انجام می شود و بعد از جراحی هیچ گونه جای برش و زخم ایجاد نخواهد شد. مقداری تورم و کبودی بعد از جراحی طبیعی است و البته دوره ی نقاهت در این نوع لاغری بسیار کوتاه خواهد بود .

لیفت صورت با لیپوماتیک

لیپوماتیک قدرت بالایی در لیفت پوست دارد و هم زمان با از بین بردن غبغب زیر گلو باعث لیفت صورت نیز می شود، از این رو بعد از لیپوماتیک شاهد افتادگی صورت نخواهید بود و زیبایی و جوانی را باز خواهید یافت .

لیپوماتیک به هیچ عنوان آسیبی به چربی های بدن وارد نمی کند ، از این رو می توانید چربی های برداشته شده را در نواحی دیگری از صورت مانند گونه و لب ها نیز تزریق کنید .

نحوه لیپوماتیک غبغب

قبل از انجام لیپوماتیک غبغب، ابتدا جلسه ی مشاوره ای بین بیمار و پزشک برقرار می شود. در این جلسه پزشک توضیحات کامل در مورد عمل لیپوماتیک غبغب در اختیار شما قرار می دهد و شما با آگاهی می توانید نسبت به ان عمل اقدام کنید. بعد از ارائه ی توضیحات تکمیلی، پزشک تمام ابعاد عمل لیپومانیک غبغب را مورد بررسی قرار می دهد و ناحیه ای که چربی در آنجا تجمع داشته را مشخص می کند.
در این جلسه همچنین، پزشک از بیمار در مورد سوابق پزشکی سوال می کند و برخی از آزمایش های لازم را تجویز می کند. بعد از ارائه نتایج آزمایش پزشک در جلسه ای عمل لیپوماتیک غبغب را انجام می دهد.
پزشک برای انجام عمل لیپوماتیک معمولا بیمار را بیهوش می کند. عمل لیپوماتیک غبغب بسته به حجم تجمع چربی می تواند از یک ساعت الی سه ساعت متغیر باشد. پزشک برای انجام این عمل از لوله ی باریکی به نام کانولا استفاده می کند، برای این کار کانولا را از زیر پوست وارد کرده و تا عمق خاصی در داخل چربی ها فرو می کند. سپس با حرکات ارتعاشی و رفت و برگشت کانولا، چربی ها آب شده و تخریب می شود و با عمل مکش این چربی ها تخلیه می شود.

فواید لیپوماتیک غبغب

در لیپوماتیک، پوست حالت کشسانی و الاستیک خود را حفظ می کند از این رو صورت بیمار جوان تر، زیباتر و طبیعی تر به نظر می رسد. از فواید دیگر لیپوماتیک غبغب این است که فرد به طور همزمان می تواند عمل لیپوماتیک لیفت صورت را نیز انجام دهد و پوستی صاف و زیبا داشته باشد.داشتن پوستی صاف و کشیده تاثیر فوق العاده ای در اعتماد به نفس فرد خواهد داشت. تخلیه ی چربی به مقدار قابل توجعی پوست را کشیده و سفت می کند که تاثیر زیادی در زیبایی چهره خواهد داشت.

از مزیت های دیگر لیپوماتیک غبغب این است که این عمل نیازی به بیهوشی ندارد و با بی حسی موضعی انجام می شود و بعد از عمل نیز هیچ جای زخم و اسکاری باقی نمی ماند. علاوه بر این نتیجه ی حاصل از عمل لیپوماتیک طولانی خواهد بود و ماندگاری بیشتری دارد. و مدت زمان انجام عمل کوتاه می باشد، از این رو آسیب زیادی به پوست وارد نمی شود.

نتیجه لیپوماتیک غبغب

با انجام لیپوماتیک غبغب ناحیه زیر گردن باریک می شود و غبغب کوچک تر می شود و چهره زیباتر و جذاب تر می شود. کسب نتیجه ی کامل و از بین رفتن کامل غبغب به مدت ۶ الی ۱۲ هفته طول می کشد، و گاهی اوقات نتیجه ی کامل بعد از چند ماه مشخص می شود.
لازم به ذکر است که با نداشتن رژیم غذایی مناسب، غبغب دوباره قابل بازگشت است. با داشتن رژیم غذایی مناسب و بدون افزایش وزن شما چانه ای زیبا و صاف و گردنی کشیده و باریک خواهید داشت. برای کسب نتیجه ی رضایت بخش از عمل لیپوماتیک غبغب بهتر است این عمل را به زمانی موکول کنید؛ که به وزن ایده آل رسیده باشید و مشکل افزایش سریع وزن را نداشته باشید. بعد از عمل لیپوماتیک، ناحیه ی زیر گردن نیز بانداژ بندی می شود تا سفت نگه داشته شود، تا علاوه بر از بین رفتن چربی، پوست نیز جمع شود و زیر چانه صاف می شود.
انتخاب جراح مجرب و کلینیک مجهز برای نتیجه گیری عالی از لیپوماتیک غبغب با توجه به حساس بودن نوع جراحی بسیار الزامی است. کلینیک زیبایی مهرزاد یکی از کلینیک های بسیار مجهز و معتبر در زمینه جراحی های زیبایی غیر تهاجمی است که با توجه به نوع جراحی زیبایی تجهیزات کلینیک انجام مشاوره قبل از آن توسط مشاورین مجرب انجام می شود. همچنین در این کلینیک انواع جراحی های زیبایی به روش غیر جراحی مانند لیپوماتیک بازو، لیپوماتیک ران، شکم و باشن و سایر جراحی های غیر جراحی انجام می شود.

لیپوماتیک غبغب چگونه است

لیپوماتیک غبغب با هدف زیبایی صورت به دو روش قابل انجام است:
در روش اول چربی های اضافه بدن استخراج می شود و سپس ذوب می شود. این چربی ها از بین بافت های چربی سفت و حجیم شده خارج می شوند و از این رو برای ترمیم اجزای صورت مقاومت بیشتری خواهند داشت. این روش در مواردی که صورت لاغر و کوچک است و برای پر کردن قسمت های فرو رفته صورت کاربرد دارد.
روش دوم در مواردی انجام می شود که صورت چاق است و غبغب دارد. در این روش چربی های زائد از زیر پوست استخراج می شود و صورت صاف و کشیده تر و جذاب تر می شود.

کاربرد های لیپوماتیک

برخی از کاربرد های روش لیپوماتیک غبغب عبارتند از:

 •  از بین بردن غبغب
 •  از بین بردن برآمدگی چربی گردن
 •  از بین بردن چربی اضافی در ناحیه گردن و چانه
 •  از بین بردن چربی اضافی در زیر چانه
 •  از بین بردن افتادگی در چانه
 •  برای موارد تعریف نشده
 •  حل مشکل چانه ضعیف
 •  حل مشکل عضلات ضعیف فک

آمادگی قبل از انجام عمل لیپوماتیک غبغب

قبل از انجام عمل لیپوماتیک جلسه مشاوره ای بین پزشک و بیمار برگزار می شود. در این جلسه بیمار باید سابقه ی پزشکی و داروهایی که مصرف می کند را در اختیار پزشک قرار دهد. ممکن است برخی بیمارها فکر کنند که لیپوماتیک غبغب عملی کم خطر است و نیازی نیست تا اطلاعات کافی در اختیار پزشک قرار دهد تا شاید عمل زودتر انجام شود، که در موارد خطرات جبران ناپذیری ممکن است برای بیمار رخ دهد.
مصرف هرگونه دارو اعم از آسپرین، ایبوپروفن، داروهای گیاهی، داروهای ضدالتهابی، ویتامین ها و مکمل های غذایی می تواند خطرناک باشد و منجر به خونریزی یا بالا رفتن فشارخون بعد عمل لیپوماتیک غبغب شود. از این رو بیمار باید حتما داروهای مصرفی و سوابق پزشکی خود را در اختیار پزشک مورد نظر قرار دهد و هدف خود از عمل لیپوماتیک غبغب را مشخص کند. در صورت مصرف سیگار نیز پزشک خود را در جریان قرار دهید. در حالت کلی توصیه ی ما به شما این است که قبل از لیپوماتیک غبغب:

 •  در مورد لیپوماتیک غبعب اطلاعات کافی داشته باشید.
 •  قبل از اقدام به انجام هر کاری حتما در جلسه ی مشاوره شرکت کنید.
 •  برای انجام لیپوماتیک غبغب به یک مرکز درمانی معتبر مراجعه کنید.
 •  در صورت مصرف هر گونه دارو پزشک را در جریان قرار دهید.

مراقبت های بعد از لیپوماتیک غبغب

با انجام عمل لیپوماتیک غبغب و تخلیه ی چربی ها، مقداری از چربی های تخریب شده به همراه میزانی مایعات زیر ناحیه ی غبغب باقی می ماند؛ و همچنین این ناحیه دچار کبودی و تورم می شود. برای تخلیه ی هرچه سریع تر چربی این ناحیه را تحت فشار قرار می دهند. پانسمان و فشار به این ناحیه باعث می شود که مواد سریع تر تخلیه شود. برخی از چربی های این قسمت نیز توسط خود بدن جذب می شوند که این جذب با ورود به خون انجام می شود و در ناحیه ی غبغب باقی نمی ماند.
بعد از عمل لیپوماتیک غبغب محل عمل تا چند روز دچار کبودی و تورم می شود از این رو برای کاهش این تورم و کبودی بایستی به توصیه های پزشک عمل کرد. برخی از این توصیه ها این است که در هنگام خواب سر خود را کمی بالاتر از تنه بگیرید تا هم مواد اضافی خارج شود و هم مقدار تورم کم شود. استفاده از کمپرس سرد تورم را کاهش می دهد. تورم و کبودی تا یک هفته ممکن است طول بکشد.
مصرف داروهای آنتی بیوتیک برای جلوگیری از عفونت توصیه می شود.
تکنسین و پزشک بعد از عمل لیپوماتیک با انجام ماساژهای مناسب می توانند به تخلیه ی چربی های مانده کمک زیادی کنند.

چه افرادی کاندید مناسبی برای عمل لیپوماتیک غبغب هستند؟

عمل لیپوماتیک برای افرادی که مقدار زیادی چربی و پوست اضافی در ناحیه ی زیرچانه دارند، مناسب است. چاقی مهم ترین علت غبغب است و چربی های این قسمت به علت تحرم کم ماندگار هستند.

در برخی از افراد نیز با بالا رفتن سن مقدار افتادگی و چربی در این ناحیه ظاهر می شود که با عمل لیپوماتیک غبغب قابل حل می باشد. مشکل غبغب در برخی موارد ژنتیکی بوده و ممکن است در هر سنی با هر وزنی رخ دهد.

عمل لیپوماتیک غبغب برای چه افرادی مناسب نیست؟

انجام عمل لیپوماتیک برای افرادی که دچار چاقی مفرط هستند یا بیماری های خاصی نظیر هموفیلی،بیماری های عفونی، بیماری های قلبی و افرادی که حساسیت به لیدوکائین دارند، توصیه نمی شود. همچنین عمل لیپوماتیک برای افراد زیر ۱۸ سال توصیه نمی شود.
برای این افراد ورزش و یوگای صورت می تواند گزینه ی مناسبی باشد، گرچه ممکن است زمان بیشتری برای کسب نتیجه ی دلخواه لازم باشد ولی نیازی به تقبل خطرات ناشی از آن نیست. در مورد افراد با سن بالا که پوستی شل و آویزان دارند، برای کسب نتیجه ی دلخواه، قبل از عمل حتما با پزشک مشورت نمایند.

عوارض لیپوماتیک غبغب

لیپوماتیک غبغب نیز مانند هر عمل زیبایی دیگر خالی از عوارض نخواهد بود. در اینجا به برخی از این عوارض اشاره می کنیم.
نبود مهارت کافی پزشکی که عمل لیپوماتیک غبغب را انجام می دهد ممکن است منجر به عفونت، خونریزی، ناهمواری در سطح پوست، تجمع مایع، بی حسی پوست، اختلال در جریان خون در پوست ، کبودی و تورم طولانی، غیر تقارن بودن قسمت های گردن و چانه، اسکار در محل برش ها شود، و نتیجه ی دلخواه و مطلوبی از عمل حاصل نشود.

اگر پزشک تجربه و تخصص کافی در این زمینه داشته باشد، این عوارض اصلا رخ نمی دهد و یا در صورت بروز بسیار خفیف و جزئی خواهد بود. از این رو توصیه ی ما به شما این است که در انتخاب یک مرکز زیبایی معتبر و پزشک متخصص و تجربه دقت کافی داشته باشید تا دچار اینگونه مشکلات نشوید.

هزینه لیپوماتیک غبغب چقدر است ؟

فاکتورهای زیادی در تعیین هزینه عمل لیپوماتیک غبغب نقش دارند. عواملی چون تخصص ، تجربه و مهارت پزشک متخصص ، دستگاه مورد استفاده توسط متخصص ، میزان چربی تجمع یافته در این ناحیه ، ناحیه ی جغرافیایی ، هزینه ی تجهیزات ، پرسنل و … در تعیین هزینه ی لیپوماتیک غبغب موثر هستند . اگر شما هم جز دسته افرادی هستید که می خواهید نسبت به لیپوماتیک غبغب اقدام کنید . توصیه ی ما به شما این است که با پزشک جلسه ی مشاوره ای را داشته باشید .

پزشک اطلاعات کافی در مورد هزینه در اختیار شما قرار می دهد و شما به راحتی می توانید نسبت به این موضوع تصمیم گیری کنید.
زیبایی خواستار هر انسانی است. گاهی اوقات غبغب و چربی های زیر گردن برای زیبایی چندان مطلوب نخواهد بود و ممکن است خیلی ها از این مشکل رنج ببرند که با لیپوماتیک غبغب این مشکل قابل حل خواهد بود. برای لیپوماتیک غبغب مراجعه به یک مرکزدرمانی معتبر و انتخاب پزشک متخصص و باتجربه بسیار حائز اهمیت خواهد بود.قبل از انجام هرگونه اقدام بایستی یک جلسه ی مشاوره با پزشک برگزار کرد و برای کسب نتیجه ی دلخواه حتما باید به توصیه های پزشک عمل کرد.

به اشتراک بگذارید
مطالب اخیر

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

02172834