هزینه و قیمت مادلینگ صورت چقدر است

هزینه مادلینگ صورت

هزینه و قیمت مادلینگ صورت

زاویه سازی صورت یا همان مادلینگ صورت روشی برای زیبایی صورت است که می تواند به روش های مختلفی از جمله زاویه سازی صورت با تزریق چربی، زاویه سازی صورت با نخ و تزریق ژل انجام شود. افراد معمولا با این سوال مواجه اند که هزینه مادلینگ صورت چقدر است؟ قیمت مادلینگ صورت با توجه به روش انتخابی متقاوت می باشد. معمولا اگر مادلینگ صورت با تزریق چربی انجام شود قیمت مقرون به صرفه تری دارد تا اینکه برای مادلینگ صورت از ژل استفاده شود.

اگر می خواهید نمونه کار زاویه سازی با تزریق چربی را مشاهده کنید به تزریق چربی صورت مراجعه کنید.

هزینه مادلینگ صورت چقدر است؟

امروزه تکنیک های زیبایی از جمله مادلینگ صورت طرفداران زیادی در بین اقشار مختلف جامعه پیدا کرده است. به طور کلی هزینه مادلینگ صورت با توجه تکنیک و روش متفاوت است. به طور مثال هزینه مادلینگ صورت با تزریق ژل بسیار کمتر از هزینه مادلینک صورت با تزریق چربی است.

زنان و دختران پرسش ها و سوال های زیادی در خصوص زیبایی چهره و مادلینگ صورت دارند در این مقاله قصد داریم شما را با روش مادلینگ صورت آشنا کرده و در مورد هزینه انواع مادلینگ صورت در کلینیک زیبایی مهرزاد مطالبی را ارائه دهیم. باما همراه باشید.

مادلینگ صورت چیست ؟

مادلینگ چهره یا زاویه سازی صورت به نوعی عمل زیبایی گفته می شود که سبب ایجاد جوانسازی پوست ،اصلاح زاویه بینی ،زیبایی چهره همچنین از بین بردن غبغب و ایجاد حالت v در چانه می شود. این نوع از عمل زیبایی در سراسر دنیا محبوبیت زیادی پیدا کرده و خانم ها و آقایان زیادی ترغیب به استفاده از این روش شده اند. در این روش نقاطی از صورت از جمله گونه ،خطوط و زاویه فک و چانه برجسته تر شده تا ظاهر فرد زیباتر دیده شود.

عمل زیبایی مادلینگ صورت به کوچک کردن فک (کوچک کردن صورت) و برجسته نمودن گونه وچانه گفته می شود به گونه ای که فک کشیده می شود و چهره حالت v مانند پیدا می کند. این عمل زیبایی معمولا برای ارادی که می خواهند چهره بسیار زیبا و هالیوودی داشته باشند و یا اشخاصی که بخشی از صورت شان در جریان تصادف از بین رفته استو یا برطرف نمودن معایب مادرزادی مناسب می باشد.

عمل زیبایی مادلینگ صورت به کوچک کردن فک (کوچک کردن صورت) و برجسته نمودن گونه وچانه گفته می شود به گونه ای که فک کشیده می شود و چهره حالت v مانند پیدا می کند. این عمل زیبایی معمولا برای ارادی که می خواهند چهره بسیار زیبا و هالیوودی داشته باشند و یا اشخاصی که بخشی از صورت شان در جریان تصادف از بین رفته استو یا برطرف نمودن معایب مادرزادی مناسب می باشد.

انواع روش های مادلینگ صورت

  • تزریق ژل
  • تزریق چربی
  • بوتاکس
  • لیفت با نخ
  • پروتز

هزینه مادلینگ صورت به روش تزریق چربی

معمولا هر کدام از روش های مادلینگ صورت با توجه به شرایط جسمانی فرد انتخاب می گردد. در ابتدا پزشک با بررسی بالینی بدن بیمار روش مادلینگ را توصیه کرده و سپس در مورد شرایط و هزینه روش به بیمار اطلاعات کافی را می دهد.

مادلینگ صورت با تزریق چربی معمولا برای برجسته تر کردن چانه کوچک وعقب بردن فک به کار می رود این تغییرات در صورت تنها با تزریق چربی انجام شده و نیازی به استفاده از اعمال جراحی نیست. فرم دهی صورت که با تزریق چربی انجام می شود موجب ایجاد چهره ای زیبا برای فرد می گردد. برای نتیجه گیری بهتر از این روش پزشک در ابتدا ساختار استخوانی صورت ، حجم چربی و شکل صورت را مورد معاینه قرار می دهد.
جهت تعیین هزینه مادلینگ صورت با تزریق چربی عوامل و فاکتور های مختلف تاثیر دارند از جمله انها می توان به حجم چربی مورد نیاز ، دستمزد پزشک هزینه داروها و هزینه بیمارستان و . . . اشاره نمود. البته هزینه روش مادلینگ با تزریق چربی نسبت به روش های دیگر کمی بالاتر است بخاطر هزینه اضافی که صرف استخراج چربی از بدن فرد می شود.

هزینه مادلینگ صورت با ژل

بهترین روش برای مادلینگ صورت و برجسته نمودن گونه و چانه روش مادلینگ با ژل می باشد. این روش از موفق ترین روش های زاویه سازی صورت می باشد که محبوبیت زیادی در بین اقشار مختلف جامعه پیدا کرده است. همچنین استفاده از این روش درد زیادی نداشته و روشی ایده آل است. روش مادلینگ صورت با ژل روشی بی خطر و سرپایی بوده و نتیجه حاصل از ان مورد اطمینان می باشد. هزینه مادلینگ صورت با تزریق چربی بسیار مناسب تر از روش های دیگر زاویه سازی صورت است و ماندگاری بالاتری دارد.

برای اطلاع دقیق از هزینه مادلینگ با ژل باید به پزشک کلینیک زیبایی مهرزاد مراجعه نمایید تا پس از بررسی شرایط بالینی اعلام کند اما هزینه روش استفاده از ژل نسبت به روش های دیگر کمتر می باشد و به میزان ژل مورد نیاز و برند ژل بستگی دارد.

هزینه مادلینگ صورت با نخ

مادلینگ صورت با لیفت نخ یکی دیگر از روش های زاویه سازی صورت می باشد که بوسیله آن می توان فرم صورت را به شکل وی تغییر دارد. در این تکنیک زاویه سازی ،نخ ها به داخل گونه و چانه فرد تزریق می شود تا سبب لیفت پوست صوت و فرم دهی آن می شود. هزینه مادلینگ با نخ نسبتا بالا می باشد و با حجم کاری که قرار است انجام شود تاثیر مستقیم دارد.

به اشتراک بگذارید
مطالب اخیر

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

02172834