وبلاگ

کاشت مو به روش micro fue

کاشت مو به روش micro fue چیست

یکی از بهترین و بالاترین تکنیک ها، کاشت مو به روش micro fue است. کاشت مو به روش micro fue  با استفاده از تکنیک های جدید و دستگاه های پیشرفته توانسته است کیفیت کاشت مو را بسیار بالا ببرد

ادامه مطلب
بانک مو

بانک مو چیست؟

افرادی که می خواهند کاشت مو انجام بدهند بدون شک اصطلاح بانک مو را شنیده اند. بانک موی خوب یکی از فاکتور های اصلی کاشت موی خوب است. در ادامه با بانک مو بیتشر آشنا می شوید.

ادامه مطلب
اصلاح بعد از کاشت ابرو به چه شکل انجام می شود

اصلاح بعد از کاشت ابرو به چه شکل انجام می شود

افرادی که کاشت ابرو انجام می دهند با این سوال موجه اند که اصلاح ابرو بعد کاشت ابرو به چه شکل است و چه مدت بعد از کاشت ابرو می توان اصلاح ابرو انجام داد.

ادامه مطلب
بهترین فصل کاشت مو

بهترین فصل کاشت مو چه فصلی است ؟

اگر شما هم جزو افرادی هستید که می خواهید کاشت مو انجام دهید و با این سوال مواجه هستید که فصل کاشت مو چه زمانی است در این مقاله می توانید با بهترین فصل کاشت مو آشنا شوید.

ادامه مطلب

مراقبت های بعد از تخلیه چربی بوکال

تخلیه چربی بوکال فت امروزه یکی از رایج ترین جراحی های زیبایی صورت است این جراحی نیز مانند جراحی دیگر دارای مراقبت های قبل و بعد از عمل است تا دوران نقاهت عمل به درستی سپری شود. در ادامه با مراقبت های بعد از تخلیه چربی بوکال بیشتر آشنا می شوید.

ادامه مطلب
شستشو بعد از کاشت مو

شستشو بعد از کاشت مو چگونه انجام می شود

افرادی که کاشت مو انجام می دهند با این سوال مواجه اند که شستشو بعد از کاشت مو به چه شکل انجام می شود. اگر می خواهید با نحوه شستشو سر بعد کاشت مو آشنا شوید تا آخر این مطالب همراه ما باشید.

ادامه مطلب
ژل لب دنبی

ژل لب دنبی چیست و چه فوایدی دارد

ژل لب دنبی ساخت کشور کره جنوبی ویک فیلر 10 سی سی می باشد. این نوع از ژل ماندگاری بسیار بالایی داشته و همین امر محبوبیت خاصی را در کل دنیا برای این ژل رقم زده است.

ادامه مطلب
مراقبت های پس از کاشت مو و ابرو کلینیک مهرزاد

مراقبت های پس از کاشت مو و ابرو کلینیک مهرزاد

در این بخش می توانید با مراقبت های قبل و بعد کاشت مو و کاشت ابرو آشنا شوید تا بتوانید دوران نقاهت بعد از کاشت مو و کاشت ابرو را با موفقیت سپری کنید.

ادامه مطلب
کاشت مو زنان پیشانی بلند

کاشت مو زنان پیشانی بلند چگونه است ؟

کاشت مو در زنان پیشانی بلند با جلوتر کشیدن خط رویش مو امکان پذیر است. در ادامه توضیحات کامل تری را در مورد کاشت مو زنان پیشانی بلند ارائه خواهیم کرد.

ادامه مطلب
عوارض هایفوتراپی

عوارض هایفوتراپی چیست

فردی که از  هایفوتراپی جهت از بین بردن چین و چروک و افتادگی پوست خود استفاده می کند ممکن است دچار قرمزی و تورم در ناحیه مورد نظر گردد. البته این عوارض موقتی بوده و به مدت از بین می رود.

ادامه مطلب
تزریق ژل لب مدل چاک دار

تزریق ژل لب مدل چاک دار

معمولا دوطرف شیار وسط لب پایین را برجسته سازی می کنند. مدل لب چاکدار بسیار جذاب و زیبا بوده و این زیبایی در زمان لبخند زدن فرد بسیار بیشتر می شود.

ادامه مطلب
تزریق چربی شقیقه

تزریق چربی به شقیقه

یکی از کاربرد های تزریق چربی، تزریق چربی به شقیقه است که تاثیر بسیاری در زیبایی دارد. در ادامه با تزریق چربی به شقیقه و روش های آشنا می شویم.

ادامه مطلب
تزریق چربی ارزان قیمت

تزریق چربی ارزان قیمت

کلینیک مهرزاد با ارائه خدمات تزریق چربی ارزان قیمت و با تخفیف آماده ارائه خدمات در زمینه زیبایی است. تزریق چربی روشی با هزینه مناسب و کاملا بی خطر است.

ادامه مطلب
تزریق چربی به گردن

تزریق چربی به گردن چگونه انجام می شود

تزریق چربی به گردن نه تنها باعث رفع چین و چروک پوست می شود بلکه موجب شادابی و ظاهر جوان در افراد می شود. پزشک بعد از برداشتن چربی از بدن خود فرد آن را خالص سازی کرده

ادامه مطلب

لاغری غبغب با روشی سریع

لاغری غبغب مسئله ای است که ذهن بسیاری از بانوان و حتی مردان را به خود درگیر کرده است چرا که گردن نیز یک عضو تاثیر گذار در زیبایی بوده و همواره در معرض دید

ادامه مطلب
02172834