ژل لب دنبی چیست و چه فوایدی دارد

ژل لب دنبی

ژل لب دنبی

ژل لب دنبی ساخت کشور کره جنوبی ویک فیلر ۱۰ سی سی می باشد. این نوع از ژل ماندگاری بسیار بالایی داشته و همین امر محبوبیت خاصی را در کل دنیا برای این ژل رقم زده است. میزان ماندگاری ژل لب دنبی بعد از تزریق ژل لب حداقل ۱ سال گزارش شده است و دارای دو مدل می باشد.

ژل لب دنبی از جنس هیالورونیک اسید می باشد و محصول کارخانجات آرایشی کشور کره جنوبی می باشد. این نوع از ژل های ۱۰ سی سی بسیار مورد علاقه پزشکان حوزه زیبایی می باشد و بازخورد مثبتی در بین آنها دارد. ژل لب دنبی به گونه ای طراحی شده است با دارا بودن ماندگاری بسیار بالا جهت حجم دهی در مناطق اطراف لب و خود لب کاربرد دارد. این نوع از فیلر سبب زیبایی و جوانسازی و همچنین افزایش خاصیت ارتجاعی لب می دهد و طراوت و تازگی را برای لب ها ایجاد می کند. میزان تاثیر این گونه از ژل بسیار بالا می باشد با این حال به نوع پوست فرد و شرایط عمومی بستگی بالایی دارد.

تزریق ژل لب دنبی

اگر تصمیم دارید ژل لب مدل دنبی را به لب های خود تزریق نمایید باید درباره نحوه و شرایط تزریق آن مطالبی را بدانید. این نوع از ژل لب ها چون از اسید هیالورونیک می باشند دائمی نیستند و در صورتی که دوست نداشتید می توانید آن را پاک کنید .این کار با تزریق آنزیم پاک کننده اتفاق می افتد.

تزریق ژل لب مدل دنبی باید توسط پزشک متخصص و ماهر در محیط کلینیکی مجهز و بهداشتی انجام شود تا نتایجی موفقیت آمیز حاصل گردد کلینیک زیبایی مهرزاد یکی از این کلینیک های مجهز است. این کار باید با روشی کاملا اصولی باشد تا مشکلاتی برای فرد ایجاد نگردد. ژل لب دنبی برای انواع مدل های تزریق ژل لب از جمله تزریق ژل لب روسی و تزریق ژل لب نچرال مناسب است.

تزریق ژل لب دنبی

برای تزریق ابتدا لب های فرد بی حس می شود این کار توسط ماده بی حس کننده لیدوکائین انجام می شود .پس از بی حسی پزشک ژل را تزریق می کند در ابتدا احساس سفتی و فشار خواهید نمود و پس از تزریق لب هایتان  می سوزد و تیر خواهد کشید پس از آن، پزشک لب هایتان را ماساژ داده و به مدت ۱۰ دقیقه  کمپرس یخ روی آن قرار می دهد. این نوع از تزریق دوره نقاهت بسیار کوتاهی دارد و فرد بلافاصله پس از تزریق می تواند به فعالیت های روزمره خود ادامه دهد.

استفاده از ماده بی حسی قبل از تزریق کاملا بر انتخاب خودتان است وهر دو شرایط قابل انجام است. عمل تزریق چیزی در حدود ۱۵ دقیقه تا نیم ساعت طول خواهد کشید.

فواید تزریق ژل لب دنبی

تزریق ژل لب حاوی اسید هیالورونیک از جمله ژل دنبی دارای مزایای فراوان است که در ادامه به چند مورد اشاره می کنیم :

  • کنترل حجم با تزریق ژل لب : پزشک با تزریق ژل لب می تواند حجم لب دلخواه شما را ایجاد نماید و کنترل کند.
  • سرعت تدریجی درمان :تزریق ژل لب معمولا در جلسات متعدد و مرتب انجام می شود و این کار سبب بالا رفتن کیفیت تزریق خواهد شد.
  • حل شدن توده ها پس از تزریق ژل لب ر
  • کبودی کمتر با تزریق ژل لب
  • دوام و ماندگاری بسیار بیشتر تزطریق این نوع از ژل ها
  • واکنش آلرژیک کمتر این نوع از ژل ها
  • عوارض جانبی کمتر این نوع از ژل ها

فواید تزریق ژل لب دنبی

آیا ژل لب دنبی خوبه ؟

تزریق ژل لب باید با مهارت واصولی انجام شود و همچنین باید از مارک خوب و تحت نظر پزشک پزشک انتخاب گردد. هیچ وقت بخاطر ارزان قیمت بودن ژلی تزریق آن را انتخاب نکنید زیرا ممکن است عوارض جانبی جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد.

به اشتراک بگذارید
مطالب اخیر

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

02172834