ژل لب پرفکتا چیست و ساخت کجاست ؟

ژل لب پرفکتا

ژل لب پرفکتا

یکی از انواع برند تزریق ژل لب، ژل لب برند پرفکتا است که از محبوبیت مناسبی برخوردار است. معمولا مشتریانی که به کلینیک مهرزاد مراجعه می کنند می خواهند اطلاعات کافی در مورد ژل پرفکتا کسب کنند. در این مقاله می توانید اطلاعات کافی در خصوص ژل لب پرفکتا کسب کنید.

در گذشته های نه چندان دور تنها روش رفع عیوب و مشکلات صورت استفاده از عمل جراحی بود. با پیشرفت تکنولوژی و رشد دانش بشری روش های ایمن تر و ساده تری جهت رفع این مشکلات ابداع شده است که روز به روز  نیز بر  میزان محبوبیتش  افزوده می گردد. تزریق ژل یا فیلر های پوستی روش پرطرفداری است که می توان به وسیله آن عیوب صورت را برطرف نمود.استفاده از این روش هزینه کمتر و دوره نقاهت کوتاه تری نیز به همراه دارد به همین دلایل می توان گفت بهترین روش برای افرادی است که مشکلات جزئی در اجزای صورت خود دارند. تزریق ژل لب پرفکتا در کلینیک زیبایی مهرزاد یکی از این موارد است که در ادامه مقاله بیشتر در مورد ان صحبت خواهیم کرد.

ژل پرفکتا چیست

ژل پرفکتا یکی از بهترین فیلر های تزریقی است که این نوع ژل استاندارد و ایمن می باشد. این ژل که در حال حاضر بهترین فیلر در کل دنیا محسوب می گردد ساخت کشور فرانسه است و حاوی اسید هیالورونیک  که ماده زمینه ای خود پوست بوده می باشد. ژل پرفکتا یا همان ژل لب پرفکتا دیپ با وجود داشتن اسید هیالورونیک در جهت بهبود چروک های ایجاد شده و بهبود شکل ظاهری لب ها و افزایش حجم آنها به کار گرفته می شود.

ژل پرفکتا چیست

با تزریق ژل لب پرفکتا فرد می تواند نتایج بسیار عالی و با ماندگاری طولانی مدت بدست بیاورد. به دلیل اینکه ماده اصلی تشکیل دهنده این ژل ها ( اسید هیالورونیک ) به صورت طبیعی در بدن انسان وجود دارد به همین دلیل با تزریق این ژل معمولا واکنش خاصی ایجاد نمی گردد. در ساخت این محصول معمولا از مواد شیمیایی استفاده نمی شود.

ژل لب پرفکتا در شرکت های دارو سازی فرانسه ساخته و تولید می گردد و به صورت گسترده در بازار های جهانی به فروش می رسد.این ژل  توسط شرکت داروسازی ObvieLine  فرانسه و با استفاده از بهترین مواد اولیه تولید می گردد.

این شرکت کار خود را از سال ۲۰۰۵ آغاز کرد و در نهایت در سال ۲۰۱۱ موفق به تولید این فیلر پوستی ایمن شده است.

ماندگاری ژل لب پرفکتا چقدر است ؟

تزریق ژل لب پرفکتا نیز مانند سایر ژل های تزریقی ماندگاری دائمی نداشته و پس از گذشت مدتی به صورت طبیعی جذب پوست می گردند. تاثیر این ژل موقتی بوده و پس از گذشت چند ماه نیاز به ترمیم پیدا می کند. تاثیرات این نوع ژل در قسمت گونه ها و چانه در حدود ۱۸ ماه می باشد و در قسمت لب ها به دلیل تحرک زیاد این قسمت مدت زمانی در حدود ۶ ماه می باشد.

افرادی که تزریق ژل انجام داده اند میبایستی در چند ماه یکبار ترمیم انجام دهند. البته شرایط اولیه بیمار، انجام  اصولی مراقبت های لازم، میزان ژل مورد استفاده و همچنین تکنیک و مهارت جراح در تزریق ژل، از موارد تاثیر گذار در میزان ماندگاری این نوع ژل می باشد.

آیا ژل پرفکتا تاییدیه های لازم را دارد ؟

این ژل با بهترین امکانات و مدرن ترین فرمولاسیون در شرکت های دارو سازی فرانسه ساخته می شود و بسیار خالص بوده و سابقه هیچ گونه حساسیتی و عفونتی از آن گزارش نشده است. فیلر پوستی پرفکتا موفق به دریافت تاییدیه ‌های رسمی از سازمان ‌‌های مختلف و معروف از جمله :

سازمان تنظیم دارو و محصولات بهداشتی کشور انگلستان و همچنین سازمان غذا و دارو (FDA) در کشور آمریکا را شده است. سازمان غذا و داروی ایران نیز استفاده از این ژل را مورد تایید قرار می دهد و در بازار های کشور ما نیز یافت می گردد و کلینیک ای زیبایی می توانند به راحتی آن را سفارش دهند.

ژل پرفکتا را برای کدام قسمت های صورت می توان استفاده نمود ؟

ژل هیالورونیک اسید دارای انواع گوناگونی می باشد و در اشکال مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.پزشک با توجه به تفاوت های این ژل در کاربرد های مختلف از آن استفاده می کند.خانواده ژل پرفکتا دارای انواع گوناگونی می باشد و هر کدام از این ژل ها در قسمت های مختلف صورت مورد استفاده قرار می گیرند از جمله :

ژل پرفکتا برای لب ها

ژل لب پرفکتا دییپ برای رفع عیوب لب و حجم دهی آن مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع ژل در قسمت های عمیق پوست نفوذ می کندو ژل پرفکتا دیپ با سوزن شماره ۲۷ دارای ۲۰ میلی از اسید هیالورونیک می باشد.این محصول از ۸۰۰ ذره در میلی لیتر تشکیل می شود.

ژل پرفکتا برای لب ها

ژل پرفکتا برای چشم ها

از دیگر قسمت هایی که می توان با استفاده از ژل پرفکتا عیوب آن را رفع نمود چشم ها می باشند. ژل پرفکتا Complement برای اطراف چشم کاربرد دارد و دارای هیالورونیک اسید  آزاد می باشد که جهت از بین بردن چین و چروک سطحی اطراف چشم مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع از فیلر با داشتن پیوند متقاطع مولکولی با BDDE و اسید هیالورونیک آزاد  می تواند سبب تسهیل در تزریق ژل به داخل لایه دریم پوست می شود.

هر بسته از  Perfectha Complement  حاوی یک عدد سرنگ آماده تزریق  می باشد که میزان اسید هیالورونیک  آن ۸/۰ میلی لیتر از و با غلظت ۲۰ میلی گرم بر میلی لیتر است.همچنین در هر میلی لیتر از این ژل در حدود ۱۸۰.۰۰۰ ذره ژل وجود دارد.

ژل پرفکتا برای چشم ها

ژل پرفکتا برای کل صورت

نوعی دیگری از ژل پرفکتا وجود دارد که برای تزریق به کل صورت مورد استفاده قرار می گیرد.این محصول پرفکتای Sub Skin نامیده می شود و دارای دو نوع است نوع اول دارای یک سرنگ سه میل می باشد و نوع دوم دارای سه سرنگ یک میلی است. نوع تزریق این نوع ژل زیر جلدی می باشد و برای افزایش حجم گونه ،فک وچانه و زاویه سازی این مناطق مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع می توان گفت از این نوع ژل پرفکتا در جهت حجم دهی و برجسته سازی کل صورت استفاده می گردد.

ژل پرفکتا برای کل صورت

ژل پرفکتا برای زیر چشم

از دیگر مناطق از صورت که برای رفع چین و چروک آن می توان از ژل پرفکتا استفاده نمود زیر چشم ها است . بریا این منظور از ژل پرفکتا Fine Lines استفاده می گردد. این ژل برای کاهش چروک ها و بهبود آنها در زیر چشم کاربرد دارد .همچنین در نرم و لطیف کردن پوست زیر چشم و جوانتر کردن آن کاربرد دارد.

ژل پرفکتا برای زیر چشم

 

به اشتراک بگذارید
مطالب اخیر

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

02172834