کاشت مو با ۱ میلیون تومان تبلیغات دورغی یا واقعیت

کاشت مو با 1 میلیون تومان

کاشت مو با 1 میلیون تومان

کاشت مو  یکی از تکنیک های جراحی زیبایی می باشد که برای پرپشت کردن قسمت های خالی و طاس سر به کار می رود. اگر شما هم تمایل به کاشت مو دارید بدون شک با تعرفه و هزینه های مختلفی مواجه شده اید و در خیلی از تبلیغات کاشت مو با ۱ میلیون تومان را شنیده اید. اما به راستی هزینه کاشت مو چقدر است؟

کاشت مو که با استفاده از بی حسی موضعی در کلینیک زیبایی مهرزاد انجام می شود و در حال حاضر بهترین روش برای جبران موهای از دست رفته به شمار می رود. افرادی که اقدام به کاشت مو می کنند از قبل باید به فکر هزینه انجام آن نیز باشند. هزینه کاشت مو با توجه به اینکه  این عمل جز عمل های زیبایی به شمار می رود تحت پوشش بیمه نیست و آزاد حساب می گردد.

هزینه کاشت مو با توجه به عوامل تعیین کننده کمی بالا است البته روش های مختلف هزینه متفاوتی خواهند داشت مثلا هزینه کاشت مو به روش fut به دلیل برداشت نواری فولیکول های مو پایینتر از سایر روش ها است. قیمت دقیق کاشت مو و تعرفه نهایی آن برای افراد مختلف متفاوت است معمولا بر طبق قانون دولتی سالانه قیمت پایه ای بر کاشت هر گرافت مو تعیین می گردد و کلینیک ها بر اساس قانون عرضه و تقاضا  منطقه خودو عوامل تعیین کننده  قیمتی را اعلام می کنند.

برای تعیین دقیق هزینه کاشت مو فرد باید به پزشک مراجعه نماید و پزشک با بررسی وضعیت وی و روش مورد استفاده قیمت نهایی را اعلام کند.

شاید برای شما هم پیش بیاید که در فضای مجازی و سایت ها تبلیغات کاشت مو با ۱ میلیون تومان را دیده باشید. این تبلیغات می تواند صرفا جهت تبلیغ کلینیک مورد نظر باشد. همچنین برخی از کلینیک ها سعی می کنند با این ترفند مشتریان بیشتری را جذب کلینیک نمایند و با اعلام ۱ میلیون برای کاشت مو و شرایط اقساطی بعد از آن خیل زیادی از متقاضیان را به کلینیک خود بکشانند.

اما برخی از این تبلیغات انجام شده در فضای مجازی نیز به نظر می رسد فریبکاری بودن و در جهت گول زدن متقاضیان انجام  می شود.

آیا می توان به تبلیغات کاشت مو با ۱ میلیون تومان اعتماد کرد ؟

در جواب این سوال باید به فرایند کاشت مو و عوامل موثر بر تعیین هزینه کاشت مو اشاره نمود. در طی فرایند کاشت مو در کلینیک زیبایی مهرزاد پزشک متخصص با مهارت و تجربه خود گرافت های مو را به صورت تک واحد یا نواری از محل اهدا کننده برداشت کرده و پس از جدا سازی گرافت ها آنها را در محل خالی سر کاشت می کند تمامی این مراحل با توجه به روش مورد نظر به صورت دستی و یا با استفاده از تجهیزات پیشرفته انجام می شود.

بدیهی است تمامی این مراحل هزینه ای را برای کلینیک در پی دارد. با توجه به عوامل مختلف تاثیرگذار در تعیین هزینه کاشت مو از قبیل :تخصص و مهارت پزشک جراح ،تجهیزات مورد استفاده ،حجم گرافت های کاشت شده ،موقعیت جغرافیایی کلینیک و . . .  باید گفت تبلیغات کاشت مو با ۱ میلیون تومان عملا تبلیغی بیش نیست و نمی توان به این موارد از کاشت مو اعتماد نمود.

قیمت واقعی کاشت مو در تهران چقدر است ؟

قیمت کاشت مو در کشور ما و در نقاط مختلف آن متفاوت است. اکثر کلینیک های مجهز و معروف کشور در شهر تهران قرار دارند که هر کدام با توجه به عوامل و فاکتور های موثر هزینه متفاوتی را برای انجام این عمل زیبایی اعلام می کنند.

کلینیک مهرزاد با در نظر گرفتن تعرفه ویژه برای کاشت مو آماده ارائه خدمات به شما عزیزان در مجموعه کلینیک های خود است.

برای تعیین قیمت واقعی کاشت مو در تهران فاکتورهای زیر دخیل می باشند:

منطقه جغرافیایی

افرادی که تمایل به انجام کاشت مو در تهران را دارند باید به این نکته توجه نمایند که هزینه کلینیک های مختلف در تهران با توجه به منطقه جغرافیایی مختلف آنها متفاوت می باشد. مثلا هزینه کاشت مو یک فرد در کلینیک زیبایی در شمال تهران با کلینیک زیبایی در غرب تهران متفاوت می باشد.

تجهیزات و امکانات کلینیک مورد نظر

کلینیک های مختلف تعرفه و هزینه متفاوتی را می توانند از متقاضی کاشت مو دریافت کنندزیرا هر کدام از این کلینیک ها تجهیزات و امکانات متفاوتی دارند ممکن است تجهیزات کلینیکی مدرن باشد و به طبع هزینه کاشت در آنجا نیز بالا خواهد بود.

میزان طاسی و گرافت های کاشت شده

افرادی که میزان طاسی و مناطق خالی زیادی در پوست سر خود دارند نیاز به کاشت گرافت های مو بیشتری نیز خواهند داشت. کاشت گرافت های بیشتر نیز مستلزم صرف هزینه ،انرژی و وقت بیشتری می باشد همه این ها سبب افزایش هزینه کاشت مو در تهران خواهد شد.

روش کاشت مو

تاثیر گذارترین عامل در تعیین قیمت واقعی کاشت مو در تهران انتخاب روش کاشت مو می باشد. انجام کاشت مو با برخی از روش ها مانند روش Micro FIT نیاز به استفاده از تجهیزات پیشرفته ای است به همین خاطر قیمت آن نیز بالا خواهد بود. در مقابل در روش کاشت مو با fit به دلیل برداشت دستی گرافت ها  هزینه کمتری در پی دارد .برخی دیگر از روش ها مانند روش fut  به دلیل برداشت نواری هزینه کمتری را برای بیمار به همراه دارد

 

 

به اشتراک بگذارید
مطالب اخیر

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

02172834