کاشت مو به روش dhi چیست و چگونه انجام می‌شود؟

کاشت مو به روش dhi

کاشت مو به روش dhi چیست و چگونه انجام می‌شود

کاشت مو به روش dhi یکی از روش های کاشت مو است اگر می خواهید با این روش از کاشت مو بیشتر آشنا شوید تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید. داشتن موهای خوش فرم و پرتراکم جز زیبایی‌هایی است که تقریباً برای همه افراد به خصوص زنان از اهمیت زیادی برخوردار است. ریزش مو در بانوان از جمله مشکلاتی است که باعث نگرانی در فرد می‌شود، به همین دلیل است که به دنبال حل مشکل هستند. درست است که زیبایی برای همه افراد مهم است اما زنان نسبت به این مسئله کمی حساس‌تر هستند و به دنبال روش‌های درمان سریع می‌گردند.

کاشت مو به روش dhi

روش‌های زیادی امروزه عرضه شده است که هرکدام دارای مزیت‌ها و ویژگی‌هایی هستند. خوشبختانه روش‌های نوین و جدیدی به وجود آمده است که دیگر نگرانی بابت کاشت مو وجود ندارد. یکی از این روش‌ها کاشت مو به روش dhi نام دارد که در این مقاله قصد داریم درباره کاشت مو به این روش و چگونگی انجام آن بحث کنیم.

مهم‌ترین ویژگی کاشت مو به روش dhi

کاشت مو به روش dhi یکی از روش‌های جدید کاشت مو محسوب می‌شود که دارای عوارض بسیار کمی است. کاشت مو در این روش بدون دخالت دست انجام می‌شود زیرا دستگاهی به نام ایمپلنتر وجود دارد. کاشت در این روش به صورت پرتراکم است و در سایز میکرو صورت می‌گیرد. مزیت مهم دیگری که در این روش دیده می‌شود آن است که خط رویش مو کاملاً طبیعی است. به همین خاطر است که این روش نسبت به دیگر روش‌ها بسیار مورد استقبال قرار گرفته و افراد زیادی از این روش برای رویش موی مجدد استفاده می‌کنند.

کاشت مو به روش dhi چیست؟

لازم است بدانید که این روش از سال ۲۰۱۶ رواج پیدا کرده و به دلیل مزیت‌هایی که داشته به شدت طرف‌داران زیادی داشته است. امروزه تقریباً در اکثر کلینیک‌ها روش کاشت مو به صورت dhi وجود دارد. البته همان طور که گفته شد در این روش از دستگاهی به نام ایمپلنتر استفاده می‌کنند که در صورت نداشتن آن امکان انجام این روش وجود نخواهد داشت.
چگونگی کاشت مو به روش dhi به گونه است که ابتدا فولیکول‌های مورد نیاز از ناحیه اهدا کننده دریافت و سپس در قسمتی که ریزش مو دیده شده منتقل می‌شود.
مهم‌ترین ویژگی که این روش کاشت مو را از دیگر روش‌ها جدا کرده است مربوط به دستگاه مورد استفاده است که این ابزار برای ترمیم مو ضروری است. لازم است بدانید که این دستگاه همانند یک قلم است که در سایز معمولی وجود دارد و اصطلاحاً به آن قلم چوی گفته می‌شود.
کاشت مو dhi جز بهترین روش‌های کاشت مو در دنیا شناخته می‌شود زیرا کاملاً طبیعی است و در نهایت نتیجه مطلوبی دارد. با این روش زخم شدن پوست و خراشیدگی وجود نخواهد داشت به همین دلیل دیگر نیازی نیست که افراد نگران جای زخم باشند.

کاشت مو به روش dhi چیست

کاشت مو به روش dhi مناسب چه کسانی است؟

این روش به دلیل مزیت‌هایی که دارد مناسب همه افراد است اما بیشتر خانم‌ها از این روش برای پیوند مو استقبال می‌کنند. خانم‌هایی که تصمیم دارند موهای خود را پر پشت نگه دارند و در عین حال بلند باشد این روش بسیار مناسب است. تابه‌حال کاشت مو به روش dhi مناسب‌ترین روش برای خانم‌ها شناخته شده است. البته این حرف به معنای این نیست که دیگر افراد نمی‌توانند از این روش استفاده کنند.

چراکه این روش برای همه افراد در جنسی مرد و زن و در سنین مختلف مناسب است.
به بیانی دیگر روش dhi مناسب افرادی است که به زیبایی خود اهمیت می‌دهند و قصد دارند موهایی پرپشت و پرتراکم را برای خود به وجود اورند. خوشبختانه در استفاده از این روش محدودیت سنی وجود ندارد و هر شخصی می‌تواند از آن برای پیوند موهای خود به صورت طبیعی استفاده کند.

هزینه کاشت مو به روش dhi چقدر است؟

همان طور که گفته شد پیوند مو به روش dhi از دقت بالایی برخوردار است و با دستگاهی خاص به نام ایمپلنتر انجام می‌شود. از آنجایی که این روش از دقت بالاتری نسبت به روش های دیگر برخوردار است باید توقع قیمت بالا تر را داشت. ناگفته نماند که در این روش از پزشکان بیشتری برای پیوند مو استفاده می شود پس به دلیل تیم پزشکی گسترده تر می تواند امری دخیل در افزایش قیمت باشد.
بنا بر دقت بالایی که در کاشت مو به روش dhi وجود دارد و هم چنین نتیجه طبیعی که برای فرد ایجاد می کند نسبت به روش های دیگر دارای قیمت بالاتری است. البته این مقدار متناسب با ماندگاری و کیفیتی که دارد کاملا منطقی است و از ارزش بالایی برخوردار است.

دوره درمان کاشت مو به روش dhi چقدر است؟

کاشت و ترمیم مو بلافاصله بعد از کاشت مو انجام می شود و معمولا بعد از ۴ تا ۷ روز بعد از انجام عمل فرد بهبودی کامل را به دست می آورد. تقریبا دوره نقاهت در روش dhi به مدت یک هفته است که نسبت به روش های دیگر بسیار کمتر است و می توان این مورد را جز مزایای این روش در نظر گرفت.
لازم به ذکر است بدانید که بعد از کاشت مو مو ها دچار ریزش می شوند و بعداز ۶ ماه موهای جدید شروع به رشد می کنند البته ممکن است در افراد مختلف، این مدت زمان متغیر باشد و بسیار زودتر این علائم ایجاد شود. در مطلب دیگری به علت ریزش مو بعد از کاشت مو پرداخته شده است.

سپس بعد از طی کردن حداکثر ۱۰ ماه فرد به نتایج مطلوب و نهایی دست می یابد. این زمان مرتبط با مقداری است که شما می توانید نتایج را مشاهده کنید در واقع بعد از سه ماه فولیکول های مو شروع به رشد می کنند.

دوره درمان کاشت مو به روش dhi

عوارض جانبی کاشت مو به روش dhi

در کنار پرداختن به ویژگی‌ها و مزایایکاشت مو به روش dhi بد نیست اطلاعاتی هم در خصوص عوارض جانبی این روش داشته باشید. همان طور که در مطالب فوق اشاره کردیم این روش از مزایای زیادی برخوردار است که برخی از آنها شامل به‌جانگذاشتن زخم، دوره درمان کوتاه، طبیعی بودن کاشت و … است. لازم است بدانید در کنار این موارد عارضه‌هایی هم وجود دارد که بهتر است قبل از انجام این روش نسبت به آنها آگاهی داشته باشید.
یکی از عارضه‌های روش dhi خطراتی است که بعد از انجام این روش وجود دارد. البته در صورتی که فرد تمامی مراقبت‌ها و توصیه‌های لازم را انجام دهد به هیچ عنوان با آنها مواجه نخواهد شد. لازم به ذکر است تجربه پزشک در کاهش عوارض کاشت مو نقش مهمی را ایفا می‌کند. به همین دلیل است که توصیه می‌کنیم تنها از پزشکان متخصص در این حیطه کمک گرفته شود.
کاشت مو به روش dhi به دلیل دقت بالایی که دارد به مدت زمان زیادی نیاز دارد تا عمل به پایان برسد. به طور معمول و حدوداً مقدار زمان مورد نیاز برای انجام عمل ۸ ساعت است که این مدت زمان ممکن است برای بیمار بسیار خسته کننده باشد. ازطرفی از هزینه بیشتری نسبت به دیگر روش‌های کاشت مو برخوردار است. به همین دلیل ممکن است برای همه افراد چندان مورد رضایت نباشد.
همان طور که در مطلب‌های فوق هم به آن پرداختیم با وجود داشتن این عوارض همچنان انجام دادن آن جایز و حتی با ارزش است. چرا که این روش بسیار طبیعی است و با دستگاه‌ها پیشرفته انجام می‌شود.

مراحل کاشت مو به روش dhi

برای انجام کاشت مو به روش dhi ابتدا می‌بایست معاینات اولیه توسط پزشک صورت گیرد. در صورتی که پزشک معاینه‌ها و آزمایش‌های صورت گرفته تا بررسی کند و تشخیص دهد فرد جایز انجام کاشت مو است، شرایط را برای انجام این عمل آماده می‌کند.
یکی دیگر از موارد مهم در کاشت مو به روش dhi آن است که پزشک با توجه به شرایط بیمار تشخیص می‌دهد آیا این روش برای وی مناسب است یا خیر. در صورت مناسب نبودن این روش برای بیمار سعی در تشخیص روشی دیگر متناسب با توانایی بدنی وی است.
سپس پزشک جلسه درمان را مشخص می‌کند و در آن زمان بی‌حسی‌های لازم را به فرد تزریق کرده تا در این مدت درد زیادی را متقبل نشود.
در نهایت برداشت و کاشت فولیکول‌ها انجام می‌شود، همان‌طور که به آن اشاره کردیم در این روش برداشت و کاشت فولیکول در یک مرحله انجام می‌شود. در این مرحله فولیکول‌ها با استفاده از دستگاهی به نام میکروپانج برداشته و به محل مورد نظر منتقل می‌شوند. دستگاه چوی در این مرحله شیاری ایجاد می‌کند که باعث تزریق فولیکول‌ها خواهد شد.

مراحل کاشت مو به روش dhi

در این مقاله سعی کردیم کاشت مو به روش dhi را برای شما شرح دهیم و چگونگی انجام آن را توضیح دهیم. همان طور که در این مقاله به آن پرداختیم در این روش مزیت‌های زیادی وجود دارد که باعث برجسته شدن آن شده است. بیشتر افرادی که تصمیم می‌گیرند از این روش استفاده کنند اغلب خانم‌ها هستند زیرا برای کاشت مو به دنبال روش‌هایی با دقت بالا می‌گیرند. درست است که در روش dhi زمان زیادی برای انجام عمل لازم است اما در نهایت خروجی کاملاً طبیعی و زیبایی خواهد داشت. فراموش نکنید که کاشت مو به روش dhi را به افراد متخصص در این حیطه بسپارید.
امیدواریم مطالب گفته شده برای شما کارآمد باشد و اطلاعاتی را در این خصوص به شما منتقل کرده باشیم. در ضمن به یاد داشته باشید که کلینیک مهرزاد با پزشکان با تجربه و ماهری که دارد آماده ارائه خدمات باکیفیت در زمینه کاشت مو است. از همین رو می‌توانید برای اطلاعات بیشتر با کلینیک در تماس باشید تا پاسخ سؤال‌های خود را دریافت کنید. در نهایت فراموش نکنید که نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را با ما در میان بگذارید تا کارشناسان در اولین فرصت به آنها پاسخ بدهند.

به اشتراک بگذارید
مطالب اخیر

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

02172834