کاشت مو در شقیقه آقایان و خانم ها

کاشت مو در شقیقه

کاشت مو در شقیقه آقایان و خانم ها

افرادی که در ناحیه شقیقه دچار ریزش مو شده است به راحتی می توانند با تکنیک های جدید کاشت مو، کاشت موی موفقی را تجربه کنند . در ادامه با کاشت مو در شقیقه برای آقایان و خانم ها بیشتر آشنا می شوید.

کاشت مو در شقیقه چیست

ریزش مو فرایندی بسیار تلخ است که اکثر افراد با آن دست و پنجه نرم می کنند. این عامل سبب پایین آمدن روحیه فرد و کاهش زیبایی وی می شود. ریزش مو در برخی از نقاط سر مانند شقیقه مشکلی دوچندان ایجاد می کند و به این ترتیب تناسب زیبایی پیشانی با سایر نقاط صورت را برهم می زند از این رو باید به این ناحیه از سر توجه  بسیار ویژه ای کرد. افرادی که دچار ریزش و کاهش مو در ناحیه شقیقه می شوند معمولا به دنبال روشی مطمئن برای جبران موهای از دست رفته این ناحیه می گردند. بهترین روش کاشت مو در شقیقه می باشد.

البته روش های تاثیرگذار دیگری نیز وجود دارد اما میزان تاثیرگذاری آنها شاید در حد کاشت مو نباشد. از جمله این روش ها می توان به درمان پلاسمای غنی از پلاکت ، استفاده ازمینوکسیدیل، استفاده ازفیناستراید اشاره نمود.

برای کاشت مو در شقیقه از تمام روش های کاشت مو می توان استفاده نمود. برای انجام این کاشت فرد باید بانک موی قوی داشته باشد. همچنین افراد نباید ریزش مو داشته باشند و بیماری های خاص خود که منجر به ریزش مو می شود را درمان کنند. کلینیک زیبایی مهرزاد با ارائه مناسب ترین روش ها مجهزترین کلینیک برای کاشت مو در شقیقه است.

کاشت مو در شقیقه فواید و مزایای زیادی دارد که مهم ترین آن نتیجه دهی حتمی و دائمی آن است. افراد مطمئن هستند که بعد انجام این روش دچار مشکل نشده و ریزش مو نخواهند داشت. همچنین کاشت مو در این ناحیه سبب کاهش اندازه پیشانی شده و در نتیجه تناسب چهره و زیبایی در فرد افزایش می یابد.

کاشت مو در ناحیه شقیقه مانند هر عمل جراحی دیگری ممکن است عوارضی را برای فرد به همراه داشته باشد که از جمله آنها می توان به خونریزی، عفونت و التهاب و ریزش موهای جدید اشاره نمود. البته بروز این عوارض بسیار کم اتفاق می افتد و همه افراد به آن دچار نمی شوند. در صورت عدم انجام مراقبت های بعد از کاشت مو ممکن است ایجاد شوند.

کاشت مو در شقیقه چیست

کاشت مو در قسمت شقیقه برای چه کسانی مناسب است ؟

کاشت مو در شقیقه در خانم ها بسیار کمتر از آقایان است، در خانم ها اغلب به دلیل پیری و یا الگوی ریزش مردانه طاسی در ناحیه شقیقه ها دیده می شود که بسیار ناخوشایند بوده و می تواند دغدغه ای جدی برای این افراد به حساب بیاید.این خانم ها می توانند مانند آقایان از کاشت مو در ناحیه شقیقه استفاده نمایند و آسیبی وارده را جبران کنند.

همانطور که قبلا گفته شد افرادی که به علت بیماری خاصی دچار ریزش مو شده اند تا بیماری خود را درمان نکنند نمی توانند از کاشت مو استفاده کنند زیرا ممکن است عمل موفقی نداشته باشند و موهای کاشت شده ریزش پیدا کند.از دیگر افراد مناسب برای کاشت مو می توان به :

  • افراد سالم که هیچ گونه مانعی برای رشد طبیعی مو خود ندارند
  • افراد بالای ۲۵ سال
  • افرادی که دچار کم پشتی مو می باشند و البته بانک موی مناسب برای اهدای فولیکول های مو را دارا می باشند.

کاشت مو در قسمت شقیقه برای چه کسانی مناسب است

کاشت مو fit در قسمت شقیقه

کاشت مو در ناحیه شقیقه می تواند توسط همه روش های کاشت انجام شود. از بین روش های کاشت کاشت مو fit در قسمت شقیقه بسیار رایج می باشد و اکثر پزشکان این روش را پیشنهاد می دهند.

کاشت مو fit به صورت تک واحدی بوده و کاملا غیر تهاجمی است. برای این کار پزشک ابتدا با استفاده از پانچ های دستی فولیکول های مو را از بانک موی فرد برداشت کرده و در ناحیه شقیقه کاشت می نماید. میزان برداشت فولیکول های مو به گونه ای است که آسیبی به بانک موی فرد وارد نمی سازد. پس از پایان مرحله کاشت شقیقه فرد باند کشی شده و توصیه های مرافبتی به وی اعلام می گردد.این روش هیچ گونه آسیب و زخمی را نمی تواند به پوست سر فرد وارد سازد و به همین دلیل می تواند روشی ایده آل برای فرد محسوب گردد. داشتن بانک موی قوی نیز از نیازها اساسی برای کاشت مو مو fit در ناحیه شقیقه ها محسوب می شود و می تواند زیبایی چهره فرد را افزایش دهد.

سوالات متداول کاشت مو شقیقه

چرا کاشت مو در ناحیه شقیقه اهمیت دارد ؟

موهای سر بخصوص موهای ناحیه شقیقه در زیبایی افراد تاثیر بسیار زیادی دارد. در صورت ریزش موهای این ناحیه تناسب صورت فرد برهم خورده و از زیبایی وی کاسته می شود .به همین منظور توصیه می شود افرادی که به این مشکل دچار می شوند حتما به پزشک مراجعه نمایند تا درمان های لازم صورت بگیرد.

جراحی کاشت مو در ناحیه شقیقه آیا خطراتی دارد ؟

کاشت مو در ناحیه شقیقه عمل زیبایی بسیار حساسی است. به دلیل اینکه ناحیه شقیقه در دید قرار دارد بنابرین باید کاشت مو با اصول و به درستی انجام شود تا نتیجه ای موفقیت آمیز به همراه داشته باشد . برای رسیدن به این هدف حتما به مراکز زیبایی و کاشت مو معتبر مراجعه نمایید. کلینیک زیبایی مهرزاد مکانی مطمئن و مجهز برای این نوع کاشت مو می باشد.

هزینه کاشت مو در شقیقه چقدر است ؟

همانطور که می دانید تعیین هزینه کاشت مو در هر ناحیه ای از سر به فاکتورهای تاثیرگذار بستگی دارد. وسعت ناحیه خالی شقیقه، تعداد گرافت های لازم برای پیوند ،دستمزد پزشک و کلینیک و روش مورد استفاده از جمله فاکتور های مهم در تعیین این هزینه به شمار می رود.

در صورت تراشیدن موهای شقیقه بعد از کاشت، آیا امکان بازگشت دوباره طاسی در شقیقه وجود دارد ؟

تراشیدن موهای سر نمی تواند هیچ گونه آسیبی به فولیکول های مو وارد سازد. با تراشیدن موها تنها موهای روی پوست سر از بین می رود و به همان اندازه امکان رشد مجدد وجود دارد البته باید اصول مراقبتی را در نظر گرفته و در صورت مشاهده هرگونه تغییر از جمله وجود لکه های سفید در پوست شقیقه فورا به پزشک معالج مراجعه نمایید. این لکه ها می تواند علامتی از یک بیماری پوستی را به شما بدهد.

 

 

به اشتراک بگذارید
مطالب اخیر

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

02172834