کاشت مو زنان پیشانی بلند چگونه است ؟

کاشت مو زنان پیشانی بلند

کاشت مو زنان پیشانی بلند

برخی از افراد دارای پیشانی بلند هستند که دغدغه بزرگی برای این افراد است. داشتن پیشانی بلند بخصوص در زنان بسیار ناخوشایند بوده و تعادل کلی چهره را به هم می ریزد و از زیبای آنها می کاهد. علاوه بر تاثیر نامطلوب در زیبایی خانم ها سبب بالاتر نشان دادن سن آنها نیز می گردد. این عارضه معمولا به صورت ژنتیکی در افراد رخ می دهد و یا ممکن است به علت برخی موارد خاص مانند ریزش مو در جوانی، در خانم ها ایجاد گردد.

برای جبران این مشکل روش های مختلفی شناخته شده است اما آسان ترین و مطمئن ترین روش، کاشت مو در کلینیک زیبایی مهرزاد است. کاشت مو در زنان پیشانی بلند با جلوتر کشیدن خط رویش مو امکان پذیر است. در ادامه توضیحات کامل تری را در مورد کاشت مو زنان پیشانی بلند ارائه خواهیم کرد.

علت ایجاد پیشانی بلند در زنان

همانطور که گفته شد ایجاد پیشانی بلند در زنان می تواند به دلایلی مانند ژنتیک یا موارد خاص اتفاق بیفتد. در برخی از خانواده ها معمولا زنان دارای پیشانی بلند هستند که به دلیل ارثی اتفاق می افتد.
پیشانی بلند همچنین ممکن است به دلیل ریزش مو در زنان ایجاد شود به صورتی که خط رویش مو در این افراد عقب تر رفته و پیشانی بزرگتر شود. علت ایجاد پیشانی بلند در زنان هر چه باشد باید درمان شود تا زیبایی و حس اعتماد بنفس آنها افزایش یابد.
کاشت مو و جلوتر آوردن خط رویش مو در خانم هایی که به علت ژنتیکی دارای پیشانی بلند تر هستند، با موفقیت بیشتری همراه خواهد بود زیرا در این افراد فولیکول های مو در برابر ریزش مقاوم تر هستند و درصد کمی احتمال دارد پس از کاشت موهای جدید شروع به ریزش کنند. اما در خانم هایی که به علت ریزش مو پیشانی بلند پیدا کرده اند به علت مقاومت کمتر فولیکول ها ممکن است دوباره ریزش پیدا کنند.

برای کاشت مو در زنان پیشانی بلند چه روش هایی مناسب می باشد؟

معمولا برای کاشت مو در زنان پیشانی بلند می توان از تمامی روش ها و تکنیک های کاشت مو استفاده نمود. انتخاب روش مناسب در هر فرد به قوی بودن بانک موی فرد و کیفیت و جنس موها بستگی دارد و انتخاب روش مناسب باید توسط پزشک حاذق انجام شود.

افرادی که موهای سرشان کمتر دچار ریزش شده است وتنها به دلیل کوتاه کردن پیشانی خود از عمل کاشت مو استفاده می کنند، می توانند از روش هایی مانند FIT و SUT استفاده کنند.
استفاده از تمامی روش های کاشت مو در این خانم ها می تواند نتایج فوق العاده و طبیعی را ایجاد نماید و زیبایی و آراستگی را به آنها هدیه بدهد. اگر می خواهید اطلاعات کافی در خصوص کاشت مو SUT بدست آورید می توانید محتوای آموزشی کاشت مو به روش sut برای زنان چگونه انجام می شود را مطالعه کنید.

کاشت مو زنان پیشانی بلند با روش FUE

یکی از محبوب ترین روش ها برای کاشت مو در زنان پیشانی بلند استفاده از روش FUE، می باشد. با استفاده از این روش می توان بدون ایجاد هیچ گونه زخمی و خط موی زنان را جلوتر کشید. همچنین می توان ناهمواری مو در ناحیه پیشانی را درمان کرد.
در طی این فرایند پزشک پس از بی حسی موضعی فولیکول های مو را از ناحیه پشت سر یا کناره های گوش و یا سایر اعضای بدن برداشت می کند و با طراحی خاص در خط رویش جدید فرد کاشت می کند.

استفاده از روش کاشت مو به روش fue نسبت به سایر روش ها جدید تر ومناسب تر می باشد و بدون ایجاد زخم و دوره نقاهت کوتاه اتفاق می افتد.

نکات مهمی که قبل از کاشت خط رویش مو در پیشانی باید به آنها توجه نمود
افرادی که تصمیم به کاشت خط رویش مو برای کوتاه کردن پیشانی گرفته اند باید نکاتی را مد نظر قرار دهند :

  • قبل از هر اقدامی به پزشک مراجعه نمایند تا شکل و ویژگی موها مورد بررسی قرار بگیرد و امکان یا عدم امکان کاشت مورد بررسی قرار بگیرد.در برخی افراد ممکن است به دلیل شکل مو امکان کاشت خط رویش مو وجود نداشه باشد.
  • وضعیت بانک موها باید بررسی شود ممکن است در برخی از افراد امکان برداشت از بانک موها به دلیل کیفیت پایین موهای این ناحیه یا ضعیف بودن فولیکول ها، وجود نداشته باشد.
  • در برخی از افرد ممکن است جنس موهای پشت و کناره های سر با موهای جلو سر تفاوت زیادی داشته باشد و به همین خاطر پیوند مو امکان پذیر نباشد.
  • در برخی از افراد نیز ممکن است به دلیل کیفیت پایین موها نتایج حاص از کاشت مو غیر طبیعی باشد. البته این مشکل همچنین در صورت مراجعه به مراکز غیر معتبر و پزشک غیر ماهر نیز ممکن است اتفاق بیفتد.
  • همچنین قبل از عمل پیوند خط رویش مو باید میزان تقارن صورت خانم ها بررسی گردد.
  • برای حل این مشکل نیز باید به مراکز معتبر مراجعه کرد تا علاوه بر کیفیت بالای کار، دارای محیط بهداشتی و کادر و پرسنل کاربلد نیز باشند.

هزینه کاشت مو در زنان پیشانی بلند

تعیین هزینه کاشت مو در زنان پیشانی بلند باید با توجه به روش مورد استفاده برای کاشت خط رویش مو انجام می شود زیرا هر روش کاشت مو هزینه متفاوتی را می تواند در بر داشته باشد. استفاده از این روش کاملا بی خطر به تعداد تراکم موها نیز بستگی دارد. هزینه کاشت مو در پیشانی با هزینه کاشت مو متفاوت خواهد بود.

به اشتراک بگذارید
مطالب اخیر

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

02172834