کاشت مو به روش micro fue چیست

کاشت مو micro fue

کاشت مو به روش micro fue

یکی از بهترین و بالاترین تکنیک ها، کاشت مو به روش micro fue است. کاشت مو به روش micro fue  با استفاده از تکنیک های جدید و دستگاه های پیشرفته توانسته است کیفیت کاشت مو را بسیار بالا ببرد و در عین رسیدن به نتایج موفق به گرافت های مو نیز کمترین آسیبی وارد نمی شود.

ریزش مو یکی از معضلات بزرگ جامعه بشری شناخته می شود که می تواند زندگی فرد را تحت تاثیر قرار داده و سطح اعتماد بنفس و روحیه را در فرد کاهش دهد. بهترین و مناسب ترین راه حل جبران این معضل، فرایندکاشت مو در کلینیک زیبایی مهرزاد می باشد.
این فرایند چندین دهه است که به کمک افراد می آید و مشکل ریزش مو را حل می کند اما امروزه روش های مدرن و جدیدی پدید آمده است که بهترین و موفق ترین نتیجه را برای افراد در پی خواهد داشت.

نحوه کاشت مو به روش micro fue

در طی این روش از کاشت مو که به عنوان جدید ترین روش کاشت مو شناخته شده است استخراج واحد فولیکول به صورت تکی و با استفاده از مجهزترین وسایل و پانچ ها انجام می شود. این وسایل مجهز دارای سوزن های بسیار باریکی جهت برداشت گرافت های مو می باشند و هیچ گونه صدمه ای به سایر گرافت ها وارد نمی سازند.
در حال حاضر روش کاشت مو micro fue قطعی ترین و مطمئن ترین روش می باشد و درصد موفقیت آن تقریبا ۹۷ درصد برآورد می شود.

اگر به کلینیک کاشت مو مراجعه کرده اید و برای کاشت موی شما از این روش استفاده کرده اند باید نتیجه فوق العاده آن را ببینید.

نحوه کاشت مو به روش micro fue

مراحل کاشت مو به روش micro fue

در واقع تمامی روش های کاشت مو در سه مرحله انجام می پذیرد و تنها تفاوت در چگونگی انجام مراحل و تجهیزات مورد استفاده و بانک مو می تواند باشد. در ادامه مراحل کاشت مو به روش micro fue را شرح می دهیم :

در ابتدا بیمار با مراجعه به پزشک مورد معاینه و بررسی قرار می گیرد و پس از انجام آزمایشات تجویز شده از طرف پزشک، بانک موی وی مشخص می گردد. در اکثر افراد بانک موبه موهای ناحیه پشت سر و اطراف گوش اطلاق می گردد اما ممکن است در بعضی افراد موهای این نواحی بی کیفیت باشند و پزشک مجبور گردد. از سایر تنواحی بدن مانند سینه یا بازو گرافت های مو مورد نیاز را فراهم کند.برداشت گرافت مو در این روش با استفاده از تجهیزات پیشرفته و بدون ذره ای درد خونریزی قابل انجام است.

در مرحله دوم گرافت های مو آماده سازی می شوند و در دستگاه میکرو ایمپلنتر چینش می شوند.

در مرحله پایانی گرافت های مو در نواحی خالی سر پیوند زده می شوند این فرایند معمولا از ۲ تا ۸ ساعت زمان نیاز دارد و بسته به خالی بودن سر فرد می تواند متغییر باشد.هیچ گونه برشی در زمان کاشت انجام نمی شود وکاشت مو در سایز میکرو و با استفاده از دستگاه ها و پانچ های ایمپلنتر انجام می شود.

مزایای استفاده از کاشت مو به روش micro fue

در طی کاشت مو به روش micro fue فولیکول های مو به صورت تکی و با استفاده از یک هولدر مخصوصو الکتریکی بسیار پیشرفته برداشت می شود و دقت برداشت آن بسیار بالا می باشد به همین خاطر در این روش احتمال خطای انسانی و آسیب به گرافت های مو تقریبا به صفر خواهد رسید.

  • به دلیل برداشت گرافت های مو با دقت و تجهیزات پیشرفته هیچ گونه جای زخم و اسکار در روی سر فرد باقی نخواهد ماند.
  • دوره نقاهت کاشت مو با این روش بسیار کوتاه بوده و فرد می تواند به راحتی به زندگی روزمره خود ادامه دهد.
  • در استفاده از این روش نیازی به تراشیدن موی سر وجود ندارد و پزشک براحتی می تواند کاشت را انجام دهد.
  • استفاده از این روش به دلیل عدم آسیب به محل برداشت و کاشت مو کم تهاجم بوده و نیازی به اساتفاده از بخیه نخواهد بود.
  • در کاشت مو به روش micro fue این امکان وجود دارد که پزشک برای کاشت از موهای نازک استفاده کند وبرخلاف روش های قدیمی محدودیتی از این بابت وجود ندارد.
  • غیر قابل رویت بودن محل برداشت گرافت های مو نیز از دیگر مزیت های استفاده از کاشت مو به روش micro fue می باشد.

عوارض احتمالی کاشت مو به روش micro fue

همانطور که قبلا گفته شد این روش کم تهاجم بوده و آسیب و عوارض جدی را برای فرد به همراه نخواهد داشت بخصوص اگر در مراکز معتبر و تحت نظر پزشک متخصص انجام شود عوارض به صفر خواهد رسید.
اما ممکن است در برخی افراد علائمی مانند موارد زیر ظاهر شود:

  • در برخی از افراد ممکن است بی حسی و گز گز سر پس از کاشت وجود داشته باشد این عارضه می تواند به دلیل کاهش گردش خون در مویرگ ها ایجاد شود.
  • مصرف داروهای استروئیدی و دخانیات می تواند روند بهبودی را کند تر کرده و مشکلاتی را برای فرد ایجاد نماید تا چند ماه پس از انجام کاشت نباید مصرف گردند.
  • در چند روز اول پس از کاشت مو احتمال خارش سر وجود دارد، به هیچ وجه نباید به پوست سر دست بزنید یا بخارانید زیرا سبب ایجاد زخم و آسیب به فولیکول های مو خواهد شد.
  • برای جلوگیری از هر گونه پارگی مویرگ و باز شدن مجدد زخم حداقل تا یک هفته از هر گونه فعالیت سنگین یا ورزش های که انرژی زیادی می برد، پرهیز نمایید.
به اشتراک بگذارید
مطالب اخیر

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

02172834