کاشت مو به روش sut برای زنان چگونه انجام می شود؟

کاشت مو SUT

کاشت مو به روش sut برای زنان چگونه انجام می شود؟

تکنیک های مختلفی برای کاشت مو زنان وجود دارد که یکی از این تکنیک ها کاشت مو به روش SUT است. اگر چه روش های مختلفی از جمله کاشت مو FIT برای کاشت مو وجود دارد ولی یکی از روش های کاشت مو روش SUT است. کاشت مو به روش sut برای زنان یکی از روش های کاشت مو متداول برای زنان است.
زیبایی از جمله مواردی است که تنها برای زنان بلکه برای همه افراد از اهمیت زیادی برخوردار است. زیبایی تأثیر زیادی در اعتماد به‌ نفس دارد و از همین رو زنان بیبشتر به آن توجه می‌کنند. افرادی که به دلایل مختلف دچار کم پشتی و ریزش مو شده‌اند به دنبال روش‌های معتبر برای برطرف کردن آن هستند. یکی از این روش‌ها که بسیار مورد استقبال قرار گرفته روش sut است. خوشبختانه با پیشرفت تکنولوژی و علم پزشکی هر روز روش‌های جدیدی عرضه می‌شود که عوارض کمتری دارد. در ادامه قصد داریم درباره کاشت مو به روش sut برای زنان مطالبی را به شما منتقل کنیم. پس در صورت علاقه و اشتیاق تا انتهای مقاله با ما باشید.

کاشت مو به روش sut چیست؟

در ابتدا لازم است بدانید که کاشت مو به روش sut همان روش fit است که تنها کمی بهبود یافته است. در واقع روش sut تمام اتوماتیک نیست و تنها کمی دستگاه‌های پیشرفته در انجام آن دخیل هستند. در این روش از دستگاه اتوماتیک استفاده می‌شود تا سرعت و دقت پیوند بالا برود و در نهایت خروجی بهتری داشته باشد.
در روش sut همانند روش fit گراف‌ها به صورت واحدی استخراج می‌شوند و در نهایت به همان صورت پیوند زده می‌شوند. البته لازم است بدانید که در روش sut فولیکول‌ها توسط دستگاه‌های مکنده‌ای بیرون کشیده می‌شوند و سپس با همان دستگاه در قسمت موردنظر قرار می‌گیرند.

کاشت مو به روش sut چیست

مزیت استفاده از روش sut برای زنان

همان‌طور که می‌دانید در هر روشی از کاشت مو مزیت‌ها و معایبی وجود دارد. در روش کاشت مو به روش sut برای زنان همانند دیگر روش‌های کاشت مزیت‌هایی وجود دارد که قبل از انتخاب این روش و اعمال آن باید از آنها باخبر باشید. مهم‌ترین مزیت روش sut استفاده از دستگاه مکنده برای برداشت و کاشت فولیکول‌ها است. با استفاده از این دستگاه می‌توان سرعت برداشت و کاشت را افزایش داد به‌گونه‌ای که به فولیکول‌ها صدمه‌ای نرسد.
معمولاً در روش‌های دیگر برای رسیدن به تراکم دلخواه می بایست کاشت مو را در دو جلسه تکرار کرد اما در روش sut خوشبختانه تنها با یک بار انجام دادن کاشت، نتیجه مورد نظر حاصل می‌شود. البته تجربه و مهارت پزشک هم از اهمیت زیادی برخوردار است که قطعاً در این جا قابلیت بحث دارد.
در روش sut مراجعه کننده بی هیچ عنوان برای کاشت مو بی هوش نمی‌شود و این عمل با انجام بی حسی موضوعی صورت می‌گیرد. کاشت مو به روش sut یکی از روش‌های غیرتهاجمی محسوب می‌شود زیرا بدون خونریزی زیاد، بخیه و بی‌هوشی صورت می‌گیرد.

کاشت مو برای زنان
دیگر مزیت مهم کاشت مو به روش sut برای زنان آن است که دوره بهبودی و ریکاوری کاملاً کوتاه است.  اگر انجام عمل به دست پزشک متبحر صورت گیرد مقدار درد و ناراحتی بعد از عمل بسیار کم است و یا اصلاً وجود ندارد.

نکات مهم در کاشت مو به روش sut

نکات زیادی وجود دارد که می‌تواند یک عمل راحت را برای فرد به وجود آورد. در این قسمت قصد داریم به مواردی بپردازیم که می‌تواند در روند بهبودی کاشت مو به روش sut برای زنان تأثیر زیادی داشته باشد و هم چنین یک عمل راحت و بدون دردسر داشته باشید.  فراموش نکنید که اگر به تمامی موارد گفته شده توجه کنید می‌توانید بهترین بهره را دریافت کنید.

اولین مورد که به تمامی افراد توصیه می‌کنیم مرتبط با انتخاب پزشک است. پزشک می‌تواند در روند انجام عمل تأثیر زیادی داشته باشد به‌گونه‌ای که عمل را برای فرد راحت‌تر یا سخت‌تر کند.

اگر سایت‌های مختلف را بررسی کرده و نظرات افراد را بررسی کرده باشید متوجه می‌شوید که در کنار بودن عمل‌های راحت و پرثمر، عمل‌هایی هم وجود داشته‌اند که سراسر تجربه تلخ هستند. این مورد تنها به توانایی پزشک بازمی‌گردد، پس به شما توصیه کنیم برای انتخاب پزشک هوشیاری داشته باشید.
در نظر داشته باشید که برای مطمئن شدن از عملکرد پزشک می‌توانید نمونه کارهای وی را بررسی کنید. دقت داشته باشید که تنها به نمونه کارهای مجازی اکتفا نکنید چراکه نمی‌توانند معتبر باشند. برای اطمینان بیشتر به صورت حضوری مراجعه کرده و با دیدن عملکرد و تجهیزات و نمونه کار اعتماد بیشتری پیدا کنید.
دیگر مورد مهمی که در زمان کاشت مو به روش sut وجود دارد رعایت کردن توصیه‌هایی است که پزشکان قبل از انجام عمل به مراجعه کننده می‌دهند. درست است که در تمامی روش‌ها تعدادی توصیه وجود دارد که در صورت رعایت کردن می‌توانید عمل خود را بهبود ببخشید، لازم است بدانید که این روش هم از دیگر روش‌ها مستثنی نیست. اگر به توصیه‌های قبل و بعد از عمل توجه کنید و تمامی آنها را مورد بررسی قرار دهید بی شک نتایج خوبی را دریافت می‌کنید.
در نهایت با آگاهی روش مورد نظر را برای کاشت انتخاب کنید. در واقع پزشک معالج هم نظر خود را در خصوص روش کاشت مو اعلام می‌کند اما بهتر است خودتان هم اطلاعاتی را به دست آورید تا با اطمینان بیشتر اقدام کنید.

زمان مناسب برای کاشت مو زنان

قبل از هر چیز لازم است بدانید که زنان به دو منظور می‌توانند نسبت به کاشت مو اقدام کنند که یکی از آنها مرتبط با پایین آوردن خط مو است و دیگری مرتبط با درمان ریزش مو است.
زمانی که یک خانم دچار ریزش مو می‌شود ابتدا موردهای دیگر را مورد بررسی قرار می‌دهند تا مطمئن شوند این مشکل به دلیل بیماری‌های دیگر نیست. در برخی مواقع با انجام آزمایش و بررسی شرایط بدنی فرد مشکل ریزش مو برطرف می‌شود اما گاهی اوقات تنها با کاشت مو این مشکل حل خواهد شد.
به طور کلی می‌توان گفت همه زن‌ها دچار مشکل ریزش مو هستند و هرکدام به دلایل مختلف دچار آن می‌شوند. به هر صورت همیشه کاشت مو روش کارآمد برای از بین بردن مشکل نیست. از همین رو ابتدا فرد می‌بایست تحت نظر پزشک قرار بگیرد و علت ریزش مو را پیدا کند. سپس نسبت به روش مناسب برای کاشت و ترمیم مو اقدام کند.
معمولاً به دلیل مزیت‌هایی که در روش sut وجود دارد زنان این روش را انتخاب می‌کنند. با این وجود توصیه می‌کنیم ابتدا ویژگی‌های بدنی خود را تشخیص دهید سپس نسبت به انتخاب آن تصمیم بگیرید.

در این مقاله سعی کردیم درباره کاشت مو به روش sut برای زنان اطلاعاتی را به شما منتقل کنیم تا اگر در آستانه انجام این کار هستید با آگاهی بیشتری اقدام کنید. همان طور که به آن اشاره کدیم این روش یکی از روش‌های به روز و نوین کاشت مو است که همه افراد به خصوص خانم‌ها از آن استقبال زیادی می‌کنند. در ضمن به یاد داشته باشید که انتخاب پزشک در کیفیت عمل بسیار تأثیر گذار است و می‌تواند شما را به نتیجه دلخواه برساند.
امیدواریم از مطالب گفته شده اطلاعات کافی را کسب کرده باشید و هم چنین این مطالب برایتان مفید واقع شده باشد. به یاد داشته باشید که کلینیک مهرزاد آماده ارائه خدمات باکیفیت در زمینه کاشت مو است. اگر قصد دارید کاشت مو را به روش حرفه‌ای و با نتایج خوب انجام دهید پیشنهاد می‌کنیم که حتماً با اعضای تیم در تماس باشید و نمونه کارهای متخصصان کلینیک را مشاهده بفرمایید. در نهایت فراموش نکنید که نظرات، انتقادات و پرسش‌های خود را با ما در میان بگذارید تا کارشناسان مجموعه در اولین فرصت پاسخگو باشند.

به اشتراک بگذارید
مطالب اخیر

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

02172834