خدمات کلینیک لاغری صورت

کلینیک لاغری صورت

کلینیک لاغری صورت

امروزه لاغری صورت و لاغری غبغب از محبوبیت بسیاری برخوردار است و معمولا از افراد تمایل دارند تا صورت لاغر داشته باشند، از این رو به دنبال کلینیک لاغری صورت هستند. کلینیک مهرزاد ارائه خدمات در کلینیک لاغری صورت و کلینیک لیپوماتیک آماده ارائه خدمات لاغری به شما عزیزان است.

خدمات کلینیک لاغری صورت

خدمات کلینیک لاغری صورت بسیار متنوع می باشد. ارائه خدمات جراحی و لاغری موضعی از خدمات لاغری صورت در کلینیک مهرزاد است. شما می توانید برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

لاغری صورت برای هر فردی ایده آل بوده و سبب افزایش زیبایی و جوانی در فرد می شود. پر بودن و تجمع چربی اضافه در صورت بسیار ناخوشایند می باشد و می تواند سبب احساس بد در فرد شود اما آیا چاقی و تجمع چربی در صورت همیشه ناشی ازچاقی می باشد؟

پاسخ به این سوال منفی است ممکن است فرد به دلایل دیگر دچار چاقی در ناحیه صورت باشد دلایلی از قبیل :

  • رژیم غذایی نامناسب
  • مصرف زیاد الکل
  • از دست دادن آب بدن
  • پرکاری تیروئید

روش های لاغری صورت در کلینیک های لاغری صورت

امروزه شیوه های نوین و تاثیرگذاری برای رسیدن با لاغری صورت وجود دارد که می تواند شما را به تناسب اندام صورت خود برساند.
این روش ها در کلینیک لاغری صورت انجام می شود. با استفاده از این روش ها می توان سلولیت موجود در ناحیه صورت چربی های اضافی را رفع نمود وبه زیبایی مورد نظر رسید.

روش های مورد استفاده در کلینیک لاغری صورت و کلینیک زیبایی مهرزاد استفاده از دستگاه های لاغری می باشد که می توان به راحتی از آنها استفاده نمود و به لاغری صورت دست یافت. این روش ها عبارتند از :

لیپوساکشن و لیپوماتیک برای لاغری صورت

با افزایش وزن ممکن است چربی های اضافی در نلاحیه صورت از جمله گونه و غبغب تجمع پیدا کنند و ظاهری ناخوشایند و غیر زیبا را برایتان به وجود بیاورند. این تغییرات علاوه بر افزایش وزن می تواند ناشی از افزایش سن نیز باشد افرادی که دارای گونه های پر و غبغب بزرگ می باشند معمولا اعتماد بنفس پایینتری در ورود به اجتماع خواهند داشت.

لیپوماتیک غبغب و صورت یکی از راهکار های اساسی برای لاغری صورت در کلینیک لاغری صورت است. از مزایای این روش نیز می توان به بهبود سریع تر موضع درمانی و نتیجه طبیعی که بروز می کند می توان اشاره نمود.

تخلیه چربی دهانی بوکال فت برای لاغری صورت

تخلیه چربی دهانی برای لاغری صورت می تواند تفاوتی زیادی را در ظاهر صورت ایجاد نماید و صورتی لاغر را برای فرد درست کند. تخلیه چربی در این روش از راه دهان انجام می شود و هیچ گونه برشی خارجی انجام نمی گیرد.
داخل هریک از گونه ها شکافی کوچک ایجاد می گردد و بعد از برداشت چربی اضافی بابخیه قابل جذب دوخته می گردد. استفاده از این روش مزایایی از جمله پف گونه کمتر ،صورت لاغرتر و گونه حالت دار دارد.

از دیگر روش ها کلینیک لاغری صورت می توان به روش لیپولیز ، لیپوماتیک ، اگزیمیا ،هایفو و . . . می توان اشاره نمود که هر کدام مزایای خاص خود را دارند و انتخاب روش بر عهده پزشک خواهد بود.

اگزیمیا برای لاغری صورت

استفاده از اگزیمیا برای لاغری صورت یکی از راهکار های اساسی که در کلینیک لاغری صورت انجام می شود. با استفاده از دستگاه اگزیمیا صورت نه تنها می توان پوست جوانی را تجربه کرد بلکه این دستگاه برای لاغری و رفع چربی سلولیت و چربی های انباشته شده در شکم، پهلو و ران ها نیز مورد استفاده است. در واقع روش لاغری با اگزیمیا مناسب ترین روش برای ان دسته از افرادی است که به دنبال لاغری به روش های غیر جراحی و غیر تهاجمی و زیبایی پوست خود هستند.

بوتاکس برای لاغری صورت

روشی غیر جراحی می باشد که با استفاده از آن می توان لاغری صورت ،از بین بردن چین و چروک و جوانی و . . . دست یافت. برای افرادی که دارای صورتی مربعی شکل و بدفرم می باشند استفاده از بوتاکس پیشنهاد می گردد تا بوسیله آن بتوان صورتی لاغرتر و زاویه دار ایجاد نمود. روش بوتاکس اگر توسط فردی مجرب و با مهارت بالا انجام شود عوارض ناچیزی خواهد داشت و در مقایسه با سایر روش ها عوارض نادری دارد.

نحوه انتخاب کلینیک لاغری صورت

نحوه انتخاب کلینیک لاغری صورت می تواند مبتنی بر فاکتور هایی از جمله: تخصص و مهارت کادر درمانی کلینیک ،سوابق درمانی کلینیک ،مراجعه کنندگان قبلی کلینیک و نمونه کار های قبلی کلینیک باشد . حتما در انتخاب کلینیک لاغری صورت تصاویر مربوط به عکس قبل و بعد از مراجعه کنندگان را مشاهده نمایید تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید.

به اشتراک بگذارید
مطالب اخیر

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

02172834