تزریق ژل لب مدل چاک دار

تزریق ژل لب مدل چاک دار

تزریق ژل لب مدل چاک دار

انواع مدل تزریق ژل لب با توجه به سلیقه افراد مختلف و نظر متخصص بر روی لب افراد قابل اجرا است. خیلی از افراد دوست دارند که تزریق ژل لب آن ها به صورت طبیعی انجام شود و خیلی از افراد نیز مدل های روسی و قلوه ای را می پسندند. در این مقاله با مدل ژل لب چاکدار بیشتر آشنا می شوید.

تزریق ژل لب مدل چاکدار در کلینیک مهرزاد با بهترین ژل ها و بهترین متخصصان انجام می شود. کلینیک مهرزاد یکی از بهترین مراکز تزریق ژل لب است که با ارائه بهترین ژل های موجود در بازار بهترین خدمات زیبایی را ارائه میدهد.

افراد زیادی هستند که لب های نازک و یا بدفرمی دارند این افراد همواره به دنبال راهی برای فرم دهی و زیبایی لب های خود هستند. برای حجیم تر و پهن تر کردن لب ها می توان از روش تزریق ژل به لب استفاده نمود.

ژل لب انواع مختلفی دارد که مهم ترین تفاوت آنها مربط به برند ژل مورد استفاده و میزان و محل تزریق ژل می باشد. یکی از این انواع مدل ژل لب ،تزریق ژل لب مدل چاکدار می باشد.
در مورد تزریق ژل لب هر فردی سلیقه متفاوتی دارد به همین دلیل هم مدل های تزریق ژل به لب ها متفاوت می باشد ممکن است فردی تزریق لب ژل مدل چاکدار برای او جذاب بوده و برای فرد دیگری زیاد خوشایند نباشد. از دیگر انواع مدل های تزرق ژل لب می توان به:  مدل عروسکی ،تزریق ژل لب مدل روسی ،مدل فانتزی ،مدل قلبی و مدل سوتی و . . . . اشاره نمود.

 

همه افرادی که تمایل به تزریق ژل لب دارند حال به عنوان درمانی باشد یا به عنوان زیبایی می خواهند تا بعد از تزریق ژل لب هایشان حالت طبیعی جلوه نماید. برای دستیابی به این منظور بهتر است که به پزشک متخصص و ماهر در کارش مراجعه نمایید و همچنین از ژل های مخصوص و برند های معتبر استفاده کنید.

مدل چاکدار لب چیست؟

در زیبایی و جوانی صورت خانم ها لب ها نقش بسیار مهمی را دارند همچنین در زمان آرایش نیز نقش لب ها در زیبایی چهره بسیار اساسی می باشد. برای نگهداری از لب ها حتما بعد از ارایش باید همواره آنها را مرطوب و چرب نمایید. در تزریق ژل لب مدل چاکدار ،ژل لب بیشتر باید به وسط لب پایین تزریق شود تا لب ها چاکدار دیده شوند در بیشتر افراد وسط لب پایین معمولا پهن ترین و حجیم ترین بخش لب می باشد اما در برخی از افراد نیز شیار موجود در وسط لب پایین باریک بوده و دوطرف این شیار برجسته می باشد.

تزریق ژل لب مدل چاکدار
معمولا دوطرف شیار وسط لب پایین را برجسته سازی می کنند. مدل لب چاکدار بسیار جذاب و زیبا بوده و این زیبایی در زمان لبخند زدن فرد بسیار بیشتر می شود. نکته مهم : چاکدار کردن لبها علاوه بر تزریق ژل با استفاده از عمل جراحی زیبایی نیز قابل انجام است به این ترتیب که خط وسط را باریک کرده و دو طرف آن را با تزریق ژل برجسته می کنند.

در این مدل از تزریق، ژل مورد استفاده برای تزریق نسبت به سایر روش ها زیاد نمی باشد . در مدل چاکدار با تزریق ژل می توان لب پایینی را به دوقسمت تقسیم کرد و زیبایی و جذایبت فوق العاده ای را به فرد بخشید.

شما می توانید برای تزریق ژل لب مدل چاک دار و اطلاع از هزینه تزریق ژل لب با مشاورین کلینیک مهرزاد تماس بگیرید.

فردی که تزریق ژل لب مدل چاکدار یا هر نوع مدل دیگری را انجام می دهد اگر از نتیجه کار ناراضی باشد به راحتی می تواند ژل تزریقی را از لب های خود خارج نماید. به علت این که اسید هیالورونیک، اسیدی دائمی نیست پزشک می تواند آنزیمی را تزریق کرده و ژل را از بین ببرد. فردی که تزریق ژل مدل چاکدار را انجام داده است باید از قرار گرفتن بیش از حد در معرض نور آفتاب خودداری نماید همچنین از مصرف دخانیات و سولاریوم بپرهیزد زیرا ژل را از بین می برند.
با توجه به تاثیر نوع فرم لب در زیبایی صورت و حساس بودن این نوع تزریق بهتر است در انتخاب پرشک متخصص و کلینیک زیبایی بسیار دقت نماید. کلینیک زیبایی مهرزاد از معتبرترین کلینیک ها در زمینه زیبایی است.

به اشتراک بگذارید
تزریق چربی اینستاگرام کلینیک مهرزاد تزریق ژل لب روسی لیزر موی زائد لیپوماتیک غبغب

بیشتر بدانید

جراحی پلک
جراحی پلک افتاده و دوران بهبودی پس از جراحی پلک
نانوفت چیست
نانوفت چیست و چه کاربردی دارد؟
تزریق چربی به لب مناسب است یا تزریق ژل
تزریق چربی به لب مناسب است یا تزریق ژل؟
هایفوتراپی چیست
هایفوتراپی چیست
لیزر موی زائد و بهترین دستگاه لیزر موی زائد
لیزر موی زائد و بهترین دستگاه لیزر موی زائد
بیشتر بخوانیم
کاشت مو زاویه سازی صورت نانوفت تزریق ژل لب بوکال فت

بیشتر بدانید

مراقبت های بعد از تخلیه چربی بوکال
ژل لب دنبی
ژل لب دنبی چیست و چه فوایدی دارد
کاشت مو زنان پیشانی بلند
کاشت مو زنان پیشانی بلند چگونه است ؟
بیشتر بخوانیم
کاشت مو fit رزرو وقت کلینیک مهرزاد بوتاکس

بیشتر بدانید

بهترین فصل کاشت مو
بهترین فصل کاشت مو چه فصلی است ؟
شستشو بعد از کاشت مو
شستشو بعد از کاشت مو چگونه انجام می شود
کاشت مو زنان پیشانی بلند
کاشت مو زنان پیشانی بلند چگونه است ؟
مزوتراپی مو چیست
مزوتراپی مو چیست
مزایا و معایب کاشت مو به روش Super fue
مزایا و معایب کاشت مو به روش Super fue
زمان رابطه زناشویی بعد از کاشت مو
زمان رابطه زناشویی بعد از کاشت مو
علت قرمزی پوست سر بعد از کاشت مو و راهکار درمان
علت قرمزی پوست سر بعد از کاشت مو و راهکار درمان
بیشتر بخوانیم
مطالب اخیر

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

02126204798