هزینه نانوفت چقدر است

هزینه نانوفت

هزینه نانوفت چقدر است

نانوفت درمانی جدید برای از بین بردن چین و چروک های زیر چشم و گردن و پیشانی است که از محبوبیت بالایی برخوردار است. هزینه نانو فت با توجه به میزان چربی و ناحیه درمان می تواند متفاوت باشد. در ادامه با هزینه نانو فت بیشتر آشنا می شویم. اگر می خواهید با نانوفت بیشتر آشنا شوید و نمونه کار های قبل و بعد نانوفت را مشاهده کنید به بخش نانوفت مراجعه کنید.

برخی از افراد در طول زندگی خود دچار گودی و سیاهی دور چشم می شوند . این عارضه می تواند ناشی از بالا رفتن سن ، عامل ژنتیک ،لاغری بیش از حد و در نتیجه کاهش حجم چربی موجود در زیر چشم و یا به علت برخی جراحی های چشم باشد. یکی از راه هایی که می توان به وسیله آن گود رفتگی زیر چشم را درمان کرد روش تزریق چربی زیر چشم یا همان نانو فت زیر چشم است  این روش مدرن و به روز به علت غیر تهاجمی و ایمن بودن محبوبیت زیادی در بین جوامع مختلف پیدا کرده است.

نانوفت چیست؟

یکی از تکنیک های جدید تزریق چربی ،تکنیک نانوفت می باشد که نتیجه حاصل شده از آن بسیار تاثیرگذار تر از روش های قدیمی می باشد. برای درمان سیاهی و افتادگی زیر چشم استفاده از روش تزریق چربی به روش نانوفت نتیجه بهتری را در پی خواهد داشت. و اما نانوفت چیست ؟

نانوفت به چربی فرآوری شده برداشت شده از بدن گفته می شود که حاوی غلظت بسیار بالایی از سلولهای بنیادی می باشد. منظور از سلولهای بنیادی به سلول هایی می گوییم که هنوز تمایز پیدا نکرده اند و این قابلیت را دارند که به سلول های اختصاصی تمایز پیدا کنند. در زمان آسیب به بافت های بدن وظیفه این سلول ها ترمیم بافت های آسیب دیده می باشد.

تزریق نانوفت زیر چشم چگونه انجام می شود ؟

در کلینیک زیبایی مهرزاد و در ابتدا بافت چربی مورد نیاز از نواحی مانند شکم و ران برداشت می شود. این چربی برداشت شده طی فرایند خاصی فرآوری می شود و به چربی های متمایز شده که غنی از سلول های بنیادی می باشند تبدیل می گردند. سپس خالص سازی شده و آماده می شوند و در مرحله آخر با یک سوزن بسیار باریک در سراسر ناحیه زیر چشم تزریق های متعددی انجام می پذبرد.

معمولا تزریق نانوفت تنها با بی حسی موضعی انجام می گیرد و نیازی به بستری ندارد و یک درمان سرپایی به شمار می رود .اما زمانی که این تزریق نانوفت زیر چشم با درمان های دیگر چشم همراه باشد بهتر است تحت بیهوشی عمومی انجام گیرد.

به دلیل اهمیتی که چشم در بدن دارد و یکی از ارگان های حیاطی بدن به شمار می رود اگر قصد تزریق چربی یا نانوفت زیر چشم را دارید حتما به یک کلینیک معتبر و پزشکی متخصص و ماهر مراجعه نمایید زیرا اگر اشتباه ویا بی احتیاطی در تزریق زیر چشم صورت بگیرد می تواند عوارض خطرناکی را برای شخص به همراه داشته باشد. از این رو کلینیک مهرزاد با بهترین متخصصان زیبایی خدمات بسیاری را در زمینه سلامت و زیبایی ارائه می دهد.

استفاده از نانوفت زیر چشم مانع از گلوله گلوله شدن تزریق چربی زیر چشم می شود و این بزرگترین مزیت این تکنیک جدید می باشد.

هزینه نانوفت زیر چشم

هزینه نانوفت زیر چشم را پس از بررسی و معاینه شرایط بیمار توسط پزشک متخصص و با در نظر گرفتن حجم چربی که قرار است تزریق شود و گستردگی منطقه ای که این چربی فرآوری شده قرار است به آن موضع منتقل شود. تعیین می گردد.

هزینه نانو فت زیر چشم معمولا از ۴ میلیون شروع شده و تا ۸ میلیون ادامه دارد. میزان هزینه این تزریق علاوه بر حجم چربی مورد تزریق و گستردگی منطقه تزریق می تواند به عواملی از جمله مهارت و تخصص پزشک و موقعیت جغرافیایی بستگی داشته باشد.

هزینه نانوفت زیر چشم

هزینه نانوفت گردن

نانوفت یکی از بهترین و بروزترین تکنیک های تزریق چربی به قسمت های مختلف بدن می باشد. چین و چروک های ایجاد شده در ناحیه گردن که به علت افزایش سن و یا چاقی و لاغری بیش از حد به وجود می آید را می توان با روش نانوفت گردن از بین برد در این روش چربی را از بدن خود فرد میگیرند و پس از فرآوری آن و سپری کردن فرایند خالص سازی با تجهیزات مخصوص به ناحیه ای گردن که دچار کمبود چربی است تزریق می کنند.

هزینه نانوفت گردن به عواملی همچون دستمزد پزشک ،میزان مواد و تجهیزات مورد استفاده ،حجم چربی تزریق شده و . . . بستگی دارد.

هزینه نانوفت صورت

نانوفت صورت برای از بین بردن چین و چروک ایجاد شده ،گودی و سیاهی زیر چشم ،درمان جای جوش و لک های ایجاد شده از عوامل مختلف به کار می رود.

همچنین در مواردی برای جوانسازی صورت و صاف کردن پوست صورت و از بین بردن افتادگی ها و شل شدگی پوست کاربرد دارد. جهت تعیین هزینه نانوفت صورت ابتدا باید برای معاینه و بررسی به پزشک متخصص مراجعه شود و با توجه به عوامل متعددی مانند مهارت و تخصص پزشک و کادر درمانی ،تجهیزات مورد استفاده در کلینیک ،حجم چربی قابل تزریق ،موقعیت جغرافیایی ،نقاط قابل تزریق و تعداد جلسات مورد نیاز برای تزریق این هزینه تعیین می گردد . نکته مهم این است که هیپچ گاه به دلیل هزینه پایین به سراغ کلینیک ها نامعتبر نروید تا با تزریق غیر اصولی و غیر بهداشتی سبب ایجاد عوارض متعدد و جبران ناپذیری می شوند.

 

به اشتراک بگذارید
مطالب اخیر

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

02172834