تاریخچه و فعالیت‌ها

کلینیک مهرزاد با 18 شعبه فعال در تهران و با بیش از 500 پرسنل مجرب آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در زمینه پوست و مو، زیبایی، لاغری و دندانپزشکی است. چشم انداز ما تبدیل شدن این برند به بزرگترین مجموعه زیبایی است و در این زمینه قدم‌های بسیاری تا کنون برداشته شده است. مهرزاد در گوشه و کنار ایران شعبه‌های مختلفی را دارا می‌باشد و حتی افتتاح شعبه‌های خود را با شعبه عمان شروع نموده است. به همین دلیل است که پیوستن به این ناوگان پیش از دیگران مزیت بزرگی برای همکاران احتمالی ما خواهد بود.

0
متر فضای فعالیت
0
مراجعه روزانه
0
مشتری وفادار
0
پزشک طرف قرارداد

مزایای این فرانچایز

 • سرمایه گذاری با ریسک کمتر
 • عدم نیاز به تخصص یا تجربه زیاد
 • دسترسی‌ به بازار فروش مطمئن و از قبل تثبیت شده
 • سود دهی‌ سریع
 • عدم نیاز به تبلیغات جداگانه
 • استفاده از آموزش‌های اولی‌ شرکت فرانچایز دهنده
0 13
افتتاح اولین شعبه: نازی آباد

استراتژی اصلی تبلیغات برای این شعبه و علت اصلی این لوکیشن در بافت شهری آن بوده است که می‌توانستیم از متد تبلیغات دهان به دهان و سنتی با کمترین بودجه بیشترین بازدهی و بازخورد درآمدی را داشته باشیم.

برای شروع از دو دستگاه دایود استفاده نمودیم. پس از جذب مشتری دستگاه کندلا و پس از چند ماه دستگاه الکس را اضافه کردیم که این موضوع باعث افزایش چندبرابری حجم مراجعات شد.

0 13
افتتاح شعبه‌های افسریه، شهرری، رودکی، پونک، یافت‌آباد، پونک

پروسه افزایش شعب طی بازه یک ساله با شعب ذکر شده انجام شد. هر شعبه ابتدا فعالیت خود را در لاین لیزر و با دستگاه دایود شروع و پس از گذشت چند ماه به دستگاه الکس و کندلا مجهز شد که در نتیجه آن افزایش حجم تقاضا و مشتریان را شاهد بوده ایم.

افتتاح شعبه جردن

پس از افتتاح این شعبه لاین‌های مختلف زیبایی به شعب مختلف اضافه شد.

راه‌اندازی لاین تزریق ژل و بوتاکس

پرسنل مجرب این واحد پس از طی آموزش‌های لازم و تجربه و تحصیلات خودشان توانایی انجام این خدمات را با متد مختلف دارا می‌باشند. به دلیل تنوع متدهای مختلف پکیج‌های مختلفی هم برای مشتریان این واحد ارائه می‌گردد.

راه‌اندازی لاین جوان‌سازی با هایفوتراپی و اندولیفت

لاین جوانسازی با دستگاه انجام می‌گردد. در این پروسه، با سفت شدن پوست لیفت اتفاق میفتد، در عین حال کلاژن سازی نیز انجام می‌شود. جوانسازی با اندولیفت علاوه بر لیفت صورت و آبرسانی و کلاژن سازی چربی‌های قسمت غبغب، بوکال فت هم را هم از بین برد و باعث زاویه سازی می‌شود.

کاشت مو 1 - قبل کاشت مو 1 - بعد
راه‌اندازی لاین کاشت مو

پرسنل مجرب این واحد پس از طی آموزش‌های لازم و تجربه و تحصیلات خودشان توانایی انجام این خدمات را با متد مختلف دارا می‌باشند. به دلیل تنوع متدهای مختلف پکیج‌های مختلفی هم برای مشتریان این واحد ارائه می‌گردد.

راه‌اندازی لاین کاشت ابرو

یکی از پرطرفدارترین خدمات در کلینیک زیبایی مهرزاد کاشت ابرو بوده است که به همین دلیل تبلیغات گسترده‌ای را شامل شده است. این تبلیغات گاها با حضور چهره‌های سرشناسی از جمله سحر زکریا، جهت توضیح تجربه‌های شحصی خودشان از دریافت اینگونه خدمات انجام گردیده است.

راه‌اندازی لاین بلفاروپلاستی

چشم ها و پلک ها  یکی از اجزای مهم صورت هستند به گونه  ای که  منعکس کننده  سن  و حالات هیجانی و خلقی افراد می باشد و علائم  پیری را  خیلی زودتر از اجزای بدن نشان می دهد. بلفاروپلاستی در واقع به جراحی پلک ها گفته  می شود که  در این روش پف پلک ها و پوست اضافی ناحیه به گونه ای برداشته  می شود تا شما چهره ای جوان  و زیبا داشته باشید.

راه‌اندازی لاین لیپوفیس

چاقی غبغب می تواند تاثیر بسزایی در زیبایی چهره شما داشته باشد. شاید جثه درشت و یا توپری نداشته باشید اما از غبغب خود راضی نباشید و به فکر از بین بردن و رفع ایرادهای آن افتاده باشید. در واقع لیپوفیس اصطلاحی است که برای از بین بردن چربی زیر چانه به کار برده می شود.

راه‌اندازی لاین لیزیک فمتو

در لیزیک فمتو جراح با استفاده از انرژی لیزر مادون قرمز الگویی از فضاهای بسیار کوچک و هم‌پوشانی در زیر سطح قرنیه  ایجاد می‌نماید.

راه‌اندازی لاین لیفت سانترال

لیفت سانترال یک جراحی زیبایی محبوب این روزها می باشد که فاصله میان بینی و لب را کوتاه می کند. انجام این عمل برای افرادی مناسب می باشد که بین بینی و لب بالایی فاصله زیادی دارند و از این موضوع ناراضی هستند.

لاین جراحی‌های بینی و بادی

بیمار در مرحله اول برای مشاوره حضوری با پزشک به کلینیک مراجعه می‌نماید. پزشک در صورت صلاحدید بیمار را برای آزمایشات لازم ارجاع می‌دهد. به دلیل نیاز به بی‌هوشی کامل بیمار، این دسته جراحی‌ها در بیمارستان‌هایی که طرف قرارداد کلینیک هستند انجام می‌شود. جهت ویزیت مجدد و مراحل پس از دریافت خدمات بیمار به کلینیک مراجعه خواهد نمود.

راه‌اندازی دپارتمان منابع انسانی

باور داریم سرمایه‌های هر مجموعه منابع انسانی آن مجموعه هستند. بنابر این آموزش و پرورش آن‌ها همواره برای ما مهم بوده است. تعریف مشاغل برای هر بخش برای شروع توسط این دپارتمان انجام شد. پرورش مسئول شعبه، اپراتور، تکنسین، پزشک، منشی، نیروهای تبلیغات، مدیر فروش (مشاوران فروش، مننشی نوبت دهی و مشاوران خدمات پس از فروش و پشتیبانی – POSTUP)، مدیر مالی، مدیر نوبت دهی و همچنین سوپروایزرها از مواردی هستند که از جمله فعالیت‌های این دپارتمان 

0 +
نیروی آموزش دیده تا این لحظه
راه‌اندازی دپارتمان تبلیغات

تبلیغات به عقیده ما لیدها و سرنخ‌های اصلی جذب مشتری هستند. ما از ابزار سنتی و دیجیتال جهت بازاریابی و تبلیغات حرفه‌ای استفاده می‌کنیم. نکته اصلی ترکیب این دپارتمان و همکاری عمیق آن با واحدهای دیگر است. چرا که افزایش سطح تبلیغات یا سرمایه‌گذاری بیشتر روی آن به صورت مستقیم منجر به افزایش درآمد و حجم مراجعه کننده نخواهد شد.

تبلیغات فقط ابزاری برای تبلیغ خدمات نیست! بلکه یک رگ حیاتی برای یک فرنچایز است. در واقع پلی است که فرانچایز را به مخاطبان هدف خود متصل می‌کند و باعث ایجاد آگاهی، شهرت برند و افزایش فروش می‌شود. اما نقش دقیق تبلیغات در یک فرنچایز چیست؟

ایجاد آگاهی از رشد یک برند جدید یا قدیمی

تبلیغات به عنوان کارآمدترین ابزار معرفی خدمات به مشتریان می‌تواند با استفاده از ابزار مختلف نقاط تمایز خدمات شما از سایر رقبا و ارزش‌های نام بردنی را مطرح و آن‌ها را در میان مشتریان جا بیندازد.

افزایش داده‌های بانک اطلاعاتی مشتریان

با استفاده از متدهای مختلف نظیر ایجاد کمپین‌های گوناگون می‌توانید به صورت گروه بندی شده مشتریان پیشین و همچنین مشتریان جدیدی که شاید تا آن لحظه نام شما را هم نشنیده باشند طبقه بندی کنید.

افزایش فروش و درآمد

افزایش ترافیک مشتریانی که از طریق کمپین‌ها و ابزار مختلف تبلیغاتی جذب مجموعه می‌شوند به صورت مستقیم با هدف افزایش فروش و درآمد انجام گردیده است و منجر به این موضوع هم خواهد شد. در واقع تبلیغات مشتریان را ترغیب به دریافت خدمات خواهد نمود.

افزایش صفر تا صد شهرت برند

از مرحله معرفی مجموعه، نقاط تمایز و خدمات و شرایط ارائه آن تا مراحل ارتقاء شناخت نسبی مردم نسبت به مجموعه همگی از جمله مواردی هستند که واحد تبلیغات آن‌ها را همواره مورد پوشش قرار می‌دهد. پس از جذب مشتریان از طریق ابزار و متد مختلف تبلیغاتی، جلب رضایت حداکثری آن‌ها و رسانه‌ای سازی این رضایت‌ها منجر به ارتقاء جایگاه نام برند خواهد شد.

استراتژی‌های تبلیغاتی موفق

بوجود آوردن شناخت نسبت به مشتریان ایده‌آل  و تنظیم پیام‌های تبلیغاتی به گونه ای که برای آن‌ها باب میل باشد، اولین گام با محوریت شناخت مخاطبین هدف است.

استفاده از کانال‌های تبلیغاتی متعدد سنتی و دیجیتال همواره باید به صورت متعدد انجام گردد. تکیه واحد تبلیغات به صورت تک بعدی می‌تواند در طولانی مدت خطرناک باشد.

ایجاد محتوای جذاب با توجه به مواردی که در طول روز و ماه ترند شده‌اند از جمله مواردی است که نیاز به تحقیق پیش از اجرا خواهد داشت که همواره و دائم توسط گروه تبلیغات انجام می‌گردد.

پیگیری نتایج و رهگیری پیامدهای اجرای ایده‌ها و کمپین‌های مختلف تبلیغاتی از جمله مواردی است که جهت بهبود حداکثری بازخورد تبلیغات توسط همین واحد در مراحل مختلف اجرای کمپین‌های مختلف نظارت، کنترل و گزارش‌گیری می‌شود.

تبلیغات می‌تواند منجر به سقوط یا ارتقاء جایگاه یک برند شود.
ایده پردازی و تولید محتوای خلاقانه و سناریو نویسی بخشی از این واحد به شمار می‌روند. تولیدمحتوا برای تبلیغات سنتی و دیجیتال به یک اندازه از اهمیت بالایی برخوردار است که توسط این بخش مدیریت و اجرا می‌شود.

کلیت پرستیژ یک کمپانی به داشتن یک مرجع رسمی و مستقل است که تمامی فعالیت‌ها، نمونه کارها و ریز خدمات خود را در آن تشریح نموده است. اینکه با چه استراتژی نسبت به معرفی مجموعه اقدام کنیم مسئولیت این بخش است.

تسلط کافی به الگوریتم‌های شبکه‌های اجتماعی، حرکت در جهت موضوعات ترند و مواردی از این قبیل از جمله فعالیت‌های مرتبط با این بخش است.

همگام بودن با متد روز نیازمند استفاده و بهره برداری از ابزار و تجهیزات خاصی نیز می‌باشد. ابزاری نظیر دوربین، پرده سبز، پایه‌ها و از این قبیل موارد از جمله موارد فیزیکی می‌باشند. همچنین نمی‌توان از ابزار و تجهیزات نرم‌افزاری نیز چشم پوشی نمود.

قراردادهای تبلیغاتی

همکاری با اشخاص و شرکت‌های مختلف، در جهت رشد و گسترش محتوای تبلیغاتی و معرفی خدمات یکی از مهم‌ترین المان‌هایی است که یک مجموعه بزرگ مثل کلینیک مهرزاد همیشه به آن وابسطه بوده است. بنابر این همکاری با بلاگرها، بازیگرها و استفاده از سایر متد جهت افزایش بازدید محتوای یاد شده از هدر رفتن انرژی و سرمایه پیشگیری خواهد بود. همیشه در این بخش پیش از شروع همکاری مقدماتی لازمه کار خواهند بود. مقدماتی نظیر آنالیز و یافتن بهترین گزینه‌ها جهت همکاری‌های مرتبط.

0 1
راه‌اندازی دپارتمان فروش

منابع انسانی که پیش‌تر برای این بخش نیز مانند سایر دپارتمان‌ها آموزش دیده‌اند، به گونه‌ای آموزش مشاوره دریافت کرده‌اند که با ارائه مشاوره مناسب در بسیاری از موارد می‌توانند جذب مشتری‌هایی را که قصد دریافت خدمات خاصی نداشته‌اند را نیز انجام دهند.
لازم به ذکر است درآمد مجموعه با وجود فعالیت حرفه‌ای این واحد افزایش می‌یابد و از واحد تبلیغات کم‌هزینه‌تر است، اما جایگزین آن نیست!

بدون وجود نیروهای آموزش دیده و فعالیت این بخش بسیاری از نوبت‌های داده شده به دلایل مختلف و روزمره کنسل خواهند شد. پیگیری این واحد و تنظیم وقت ارائه خدمات متناسب و نزدیک به وقت مورد نظر مشتری باعث کاهش ریزش مشتری در این بخش می‌گردد. از جمله مزیت‌های دیگر این بخش جلوگیری از اتلاف انرژی مالی و منابع انسانی صرف شده جهت مشاوره و جذب می‌باشد.

با گسترش فعالیت‌ها و حجم مراجعات احتمال خطا در هر یک از واحدها تا حدودی اجتناب ناپذیر است و همین خطاهای انسانی یا سیستمی باید پیش از بازررسی و بروز مشکلات در خصوص مجوز‌ها توسط یک واحد داخلی مدیریت شود. این وظیفه به عهده همین واحد می‌باشد. از جمله وظایف مهم دیگر این واحد می‌توان به پیگیری خدمات ارائه شده اشاره نمود. بدین ترتیب که مشتریان به گونه توسط این واحد پیگیری شوند که با نهایت رضایت ممکن اقدام به مراجعه مجدد برای دریافت خدمات دیگر یا معرفی اشخاص دیگر نمایند. ارجاع مشتریان ناراضی توسط این بخش به سوپروایزر مربوطه انجام می‌گردد.

 

0 1

همکاری با اشخاص و شرکت‌های مختلف، در جهت رشد و گسترش محتوای تبلیغاتی و معرفی خدمات یکی از مهم‌ترین المان‌هایی است که یک مجموعه بزرگ مثل کلینیک مهرزاد همیشه به آن وابسطه بوده است. بنابر این همکاری با بلاگرها، بازیگرها و استفاده از سایر متد جهت افزایش بازدید محتوای یاد شده از هدر رفتن انرژی و سرمایه پیشگیری خواهد بود. همیشه در این بخش پیش از شروع همکاری مقدماتی لازمه کار خواهند بود. مقدماتی نظیر آنالیز و یافتن بهترین گزینه‌ها جهت همکاری‌های مرتبط.

  دریافت نوبت از شعب مهرزاد

   همچنین می‌توانید از طریق تماس نوبت خود را رزرو کنید.

   021-26748698