مشاوره رایگان بگیرید
مرکز لیزر نازی آباد

مرکز لیزر نازی آباد

جوش و آکنه یکی از بیماری های التهابی پوست می باشد.که برای درمان آن می توانید از انواع روش ها و لیزرهای زیبای پوست استفاده کنید. در مرکز لیزر نازی آباد در کلینیک مهرزاد شما می توانید انواع مشکلات پوستی خود را درمان کنید.

انواع روش های درمان جوش صورت

از انواع روش های درمانی، که می توان برای از بین بردن جای جوش استفاده کرد:

مزوتراپی

در این روش درمان که در آن مواد مختلفی مانند داروها، مواد مغذی، عصاره‌های گیاهی و… به زیر پوست تزریق می‌شوند و باعث میشود جای جوش ترمیم یابد. با کمک این روش انواع مواد مفید و مغذی وارد پوست می شود و باغث کاهش چربی پوست می گردد. در مزوتراپی در واقع سلول های جدید جایگزین سلول های مرده پوست می شود و سبب بهبود پوست صورت میگردد.

PRP

این روش در واقع همان پلاسمای غنی از پلاکت می باشد. که از خون خود فرد گرفته می‌شود، به این صورت که ابتدا از شما خون گرفته می شود. سپس آن را درون سانتریفیوژ قرار می‌دهند تا پلاسمای غنی از پلاکت از سایر اجزای خون جدا گردد. این ماده موثر عامل اصلی بهبود زخم‌های بدن می باشد، که می تواند جای جوش را به طور کامل از بین ببرد و همچنین سبب رفع التهاب‌های پوستی شود.

میکرونیدلنیک

درمان با این روش به شکلی است، که دستگاهی که روی نوک آن سوزن‌های بسیار ظریفی قرار گرفته است، روی پوست حرکت داده می‌شود. که سبب ایجاد زخم‌های کوچکی روی پوست می شود و سبب می گردد که فرایند طبیعی بهبود پوست آغاز شود. با میکرونیدلینک شما می توانید، ناهمواری‌های ناشی از جوش، غده‌های چربی زیر پوست را نابود کنید. همچنین بسیار به بهبود ظاهر پوست خود کمک کنید.

در زمان انجام لیزر به این نکات توجه کنید

  • ناحیه تحت‌درمان را تمیز نگه دارید و تا حداقل یک هفته بعد از درمان آرایش نکنید.
  • از کرم ضدآفتاب استفاده کنید.
  • نتایج لیزر جای جوش بعد از ۷ تا ۱۰ روز قابل‌مشاهده خواهد بود. پس صبور باشید.
  • از تونر یا مرطوب‌کننده برای مراقبت از پوست استفاده کنید.
  • ۶ تا ۸ هفته بعد از لیزر جای جوش از برنزه کردن خودداری کنید.
کلام آخر

لیزر و انواع روش های درمانی جای جوش از موثرترین و بی‌خطرترین روش‌ها می باشد؛ به شرط اینکه توسط پزشک متخصص و باتجربه انجام گردد. کلینیک مهرزاد با استفاده از تجهیزات و امکانات روز دنیا تمام تلاش خود را می کند تا رضایت را برای مشتریان مرکز لیزر نازی آباد به ارمغان آورد. بهتر است بدانید لیزر و روش های دیگر درمان جای جوش، از راه های مطمئن برای از بین بردن لکه‌ها و بافت‌های اسکار ها می باشد. همچنین می تواند به زیبایی پوست شما کمک کند؛ باید توجه داشته باشید در این راه حتما از یک پزشک متخصص مشورت بگیرید تا نتایج مورد دلخواه خود را به دست بیاورید.

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نیاز به مشاوره دارید؟