لیزر تهران

لیزر تهران

لیزر موهای زائد بدن در تهران

لیزر موهای زائد بدن یک روش پزشکی است که از تکنولوژی لیزر برای کاهش و حذف موهای زائد بدن استفاده می‌کند. این روش به طور گسترده در سال‌های اخیر برای کاهش موهای زائد در مناطق مختلف از بدن مانند صورت، سینه، دستان، پاها و… استفاده می‌شود.

در روش لیزر موهای زائد، یک باند از نور تکنولوژی لیزر به مصرف می‌رسد که به پوست هدف، که میتواند موهای زائد باشد، تابیده شده و در شاخص تکثیر رنگ آنها را نابود می‌سازد. نور لیزر به عنوان یک منبع تکانه به موهای تیره و ضخیم متمرکز شده و در پوست جذب می‌شود. همچنین، گرما تولید شده توسط نور لیزر باعث تخریب سلول‌های مویی می‌شود و رشد آنها را متوقف می‌کند.

دستگاه لیزر نیز بسیار حائز اهمیت است که شعب تهر‌ان کلینیک مهرزاد از بهترین دستگاه های حال حاضر دنیا استفاده می کنند تا رضایت شما مراجعین محترم را جلب کنند. در ادامه دقیق تر به آن خواهیم پرداخت.

از مزایای لیزر موهای زائد، سرعت عمل، دقت بالا و نتایج دائمی در بسیاری از موارد است. با این حال، لیزر ممکن است ریسک‌ها و عوارضی نظیر التهاب، ترک خون، تغییر رنگ پوست و سوختگی را به همراه داشته باشد. بهتر است قبل از استفاده، با پزشک متخصص مشورت کنید و توصیه های مربوط به پیش و پس مراقبت‌های لازم را رعایت کنید.

لیزر تهران

به طور کلی به بررسی فواید لیزر می پردازیم:

مزایای لیزر موهای زائد در کلینیک مهرزاد شعبه تهران

لیزر موهای زائد یک روش پرکاربرد در حذف موهای زائد بدون نیاز به اتلاف وقت و همچنین صرفه جویی در هزینه های مربوط به اسکناس و انواع کرم هاوایی مختلف است. لیزر موهای زائد عموما توسط پزشکان و متحصصان پوست و انجام می شود. کلینیک مهرزاد در تمام شعب تهران از بهترین متخصصان بهره برده است.
این روش به خوبی عمل کرده و موجباتی را برای داشتن پوستی نرم و صاف برای مدت زیادی فراهم می کند. البته ماندگاری آن بستگی به عواملی مانند نوع پوست و مو، آب و هوای محل زندگی و نحوه مراقبت از پوست دارد.
جهت کسب اطلاعات در رابطه با نوع پوست خود و زمان مورد نیاز برای جواب دهی لیزر، می توانید با کارشناسان کلینیک مهرزاد در تماس باشید.

یکی از مهمترین فواید لیزر موهای زائد، حذف کامل و دائمی موهای زائد است. با استفاده از لیزر، ریشه های موهای زائد تخریب شده و به همین دلیل دیگر نمی توانند رشد کنند. این یعنی که شما دیگر نیازی به انجام روش های مرتب برای حذف مو بی اثر نخواهید بود.

یکی از دیگر فواید لیزر موهای زائد، سرعت و کارآیی آن است. لیزر، روش سریعی برای حذف موهای زائد است. با یک جلسه لیزر، می توانید تعداد زیادی مو را برداشت کنید و صافی پوستی بدست آورید. همچنین این روش، زمان بیشتری را برای شما صرفه جویی می کند زیرا شما نیازی به کرم هاوایی روزانه و انجام روش های دیگر برای حذف مو ندارید.

لیزر موهای زائد نیز برای تسریع رشد مو مفید است. بعد از انجام لیزر، رشد موها ضعیف شده و کاهش یافته است و در برخی موارد می تواند کاملاً متوقف شود. بنابراین، شما می توانید از رشد مو بسیار آهسته تر لذت ببرید و نیاز به انجام روش های مرتب برای حذف آن نخواهید داشت.

لیزر تهران

لیزر و از بین بردن مشکلات پوستی

در کنار این فواید، لیزر موهای زائد چندین مشکلات پوستی را نیز حل می کند. برخی از مشکلات پوستی که می تواند باعث انتخاب این روش شود، شامل تیرگی پوست (مناسب برای رنگ پوست تیره)، پورسپی گشاده، جوش، خارش و التهاب است. با استفاده از لیزر موهای زائد، این مشکلات قابل رفع است و پوست شما صاف و بدون لکه خواهد بود.

در نهایت، لیزر موهای زائد می تواند خودایمنی خود را افزایش دهد. با انجام این روش، شما دیگر نیازی به استفاده از روش های دیگری مانند شیو، مواهن و یا تیغ برای حذف مو ندارید. این به معنی کاهش خطر بروز مشکلات پوستی ناشی از استفاده از روش های دیگر است.

لیزر تهران

دستگاه های لیزر

ما در کلینیک مهرزاد از پیشرفته ترین امکانات و تجهیزات بهره می بریم تا با رضایت مراجعین همراه شویم. هر یک از شعب کلینیک مهرزاد در نقاط مختلف تهران از دستگاه های متعددی استفاده می کند که هرکدام کارایی و مزایای خاص خود را دارند.

شعبه مرکزی ما در سعادت آباد تهران است و از دیگر شعب می توانیم به شعبه افسریه اشاره کنیم. شعبه افسریه از دستگاه الکساندرایت کندلا و الیت پلاس استفاده می کند که دارای مزایای زیر است:

  • نفوذ عالی به پوست
  • مناسب برای پوست های روشن و سفید
  • دوره‌ بهبودی کوتاه مدت
  • تعداد جلساتی کم
  • نداشتن عوارض
  • و…

همکاران ما در شعبه نازی آباد تهران نیز مشغول به خدمات رسانی هستند. در این شعبه نیز از دستگاه های الکساندرایت کندلا و ۲ دستگاه الیت پلاس آمریکایی استفاده می شود. شعبه نازی آباد تنها دارنده دستگاه های شاتی در منطقه ۱۶ تهران می باشد.

شما عزیزان در هر کجای تهران می توانید به شعب کلینیک مهرزاد مراجعه کنید و برای همیشه از رشد و افزایش موهای زائد خود رهایی پیدا کنید.

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت نوبت از شعب مهرزاد

    همچنین می‌توانید از طریق تماس نوبت خود را رزرو کنید.

    021-26748698